dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

635 000 zł70 m² 9 071 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż duże 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem przy ul. Mościckiego na Brochowie. Kamienica po remoncie, mieszkanie w dobrym stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkład I 3 pokoje I do remontu I balkon I nowa winda Na sprzedaż 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61m2 na Gądowie Małym we Wrocławiu. Układ pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jodłowa

Stare Miasto,Wrocław

6 000 zł112 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem - Luksusowe, loftowe mieszkanie z tarasem i widokiem na Stare Miasto Zapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji w sercu Wrocławskiego Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

900 056 zł64 m² 13 958,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 3 lub 4 pokoje z dużym balkonem 8,11 m i oddzielną kuchnią układ, który daje wygodę jak w domu. Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe, 48 m2, rozkładowe, dwustronne, przy Zachodniej (róg Litomskiej). Atuty tego mieszkania: kuchnia osobna, łazienka z wanną, wc osobno, piętro 1 z 4, ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny lokal 72 m w Śródmieściu idealny pod kancelarię, gabinet lub działalność usługową | ul. Wyszyńskiego, wrocław Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

615 000 zł62 m² 9 991,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

5 500 zł66 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego i luksusowego mieszkania, położonego na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

5 300 zł78 m² 67,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Przestronne mieszkanie 3-pokojowe (78 m) przy ul. Księcia Witolda, wrocław Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

5 399 zł70 m² 77,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowy apartament premium o powierzchni 70 m z zielonym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Księże Małe,Wrocław

729 000 zł67 m² 10 832 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubińska

Stare Miasto,Wrocław

570 777 zł54 m² 10 569,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem idealne do życia i pod inwestycję posiada wielki potencjał , super lokalizacja zaraz cisza i spokój. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

852 000 zł50 m² 16 884,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, świeżo wykończonego apartamentu, zlokalizowanego na prestiżowym Wrocławskim osiedlu - Browary Wrocławskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Krzyki,Wrocław

556 000 zł46 m² 11 987,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Oferta idealna jako zakup inwestycyjny - mieszkanie obecnie wynajmowane ulica kniaziewicza - 3 osobne pokoje - lokal po generalnym remoncie. Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0% prowizji Do wynajęcia dwustronne (płd.-pn.), przytulne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na cichym i spokojnym Osiedlu Tęczowym na osiedlu Księże Wielkie. W okolicy liczne parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgodna

Krzyki,Wrocław

680 000 zł65 m² 10 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjna cena Bardzo dobra lokalizacja Pełny rozkład pomieszczeń Oddzielna kuchnia, łazienka i wc Duży 10m2 balkon I piętro Ogrzewanie miejskie Przynależna duża piwnica Oferta prywatna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

549 000 zł53 m² 10 319,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania 53,2 m przestronne mieszkanie na Maślicach Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - pokój dziecięcy/ gabinet - Łazienka - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

744 400 zł62 m² 11 998,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku, przy ul. Czartoryskiego 49 na 3-cim piętrze (winda). Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego znajdującego się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Opiekun nieruchomości: tel. *** Oferta wyłącznie w biurze sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Na sprzedaż w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m z dużym balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na wrocławskich Stabłowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Maślice,Wrocław

603 049 zł47 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne mieszkanie z balkonem i widokiem na starannie zaprojektowane części wspólne nowej inwestycji. Przemyślany układ trzech pokoi, kameralna niska zabudowa oraz bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m (49 m po podłodze), usytuowane na 3/3 piętrze w kameralnym bloku z 2015 roku na osiedlu Mała Toskania we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

599 000 zł60 m² 9 917,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 60,4 m2, położone jest na dziewiątym piętrze w budynku z windą. Bogata infrastruktura handlowo-usługowa, a także liczne szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tęczowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Mieszkanie dostępne od zaraz! Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w budynku z windą. Budynek monitorowany i chroniony 24h/7 znajduje się przy ul. Tęczowej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

964 999 zł64 m² 15 101,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28424 tel. Jeżeli szukasz mieszkania na nowym osiedlu, w doskonałej lokalizacji jest to oferta dla Ciebie! Otoczenie nieruchomości: ulica Miedziana to kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

3 799 zł89 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem nowoczesny, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

655 000 zł68 m² 9 703,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67,17 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku z lat 90., przy ul. Kościuszki we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Poprzeczna

Sołtysowice,Wrocław

568 900 zł58 m² 9 863,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: tel: idealne mieszkanie dla studentów. 3 - pokoje, super lokalizacja Wrocław, sołtysowice. Szukasz miejsca na czas studiów we Wrocławiu, a może chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Ołtaszyn,Wrocław

970 000 zł62 m² 15 645,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zakrzów,Wrocław

715 000 zł58 m² 12 243,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Spokoju sumienia kupić nie można. ale w tym ogłoszeniu oferuję ci spokój ciała i umysłu w atrakcyjnej cenie. Wyobraź sobie moment, w którym po intensywnym dniu parkujesz auto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 90 m2 położone na parterze w nowym budynku przy ul. Kawalerzystów. Mieszkanie może zostać doposażone zgodnie z potrzebami najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

695 000 zł55 m² 12 613,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wolne od zaraz-Przestronne zadbane 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rowerowa

Różanka,Wrocław

759 900 zł60 m² 12 665 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. 3 osobne pokoje na Karłowicach/ Różance przy ul. Rowerowej. Solidnie wykonany remont i pięknie zaprojektowane wnętrze Układ pomieszczeń: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie przy ulicy Kukuczki. Mieszkanie dla Pary lub dwoje studentów/osób pracujących. Przedstawiam Państwu na wynajem mieszkanie o powierzchni 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł59 m² 13 176,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 700 zł84 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Odrze, 3 pokojowe o pow. 84 m.kw. położone na I piętrze budynku przy ul. Jaracza. Mieszkanie przestronne, o funkcjonalnym układzie: - salon połączony z kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

716 000 zł64 m² 11 275,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje z charakterem | Nowy Dwór Wrocław | 63,5 m Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie porządku, przestrzeni i spokoju. To jest jedno z nich. Na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Ostatnim Groszu

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

3 500 zł54 m² 65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Jasne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 54 m2 z balkonem. Nieruchomość doskonale skomunikowana.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij