dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potebni

Sępolno,Wrocław

3 000 zł65 m² 45,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania w pięknej lokalizacji we Wrocławiu, dzielnica Sępolno, przy ul. Potebni. To urokliwe mieszkanie o powierzchni 65 m2, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 260 000 zł67 m² 18 694,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, starannie zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe położone na nowoczesnym, zielonym osiedlu Krakowskie Tarasy we Wrocławiu. Budynek z 2020 roku, a samo mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

3 300 zł72 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w pełni umeblowane, bardzo przestronne, jasne i przytulne mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu, na pierwszym piętrze w 2 piętrowym bloku wyposażonym w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Włókniarzy

Stabłowice,Wrocław

730 000 zł47 m² 15 531,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jak długo już idziesz przez miejską pustynię, gdzie beton parzy w stopy, a hałas tramwajów miesza się z kurzem. Szukasz miejsca, gdzie wreszcie będziesz mógł zrzucić bagaż i po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Strachocin,Wrocław

975 000 zł61 m² 15 983,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie 61 m2, z dużym zachodnim tarasem 36 m2, na osiedlu Olimpia Port. Położone na wysokim parterze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kajdasza

Jagodno,Wrocław

890 000 zł66 m² 13 484,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Spjest w pełni rozkładowe, przytulne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66.09 m na Jagodnie. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Szczepin,Wrocław

595 500 zł54 m² 11 027,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ul. Zielonogórskiej na wrocławskim Szczepinie. Lokal znajduje się na 4. piętrze (ostatnim) w niskiej zabudowie, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Psie Pole,Wrocław

649 000 zł54 m² 11 908,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje w promocyjnej cenie. Gotowe do odbioru. Zakup od Dewelopera, bez pcc i prowizji. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Wojszyce,Wrocław

3 000 zł63 m² 47,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,62 m , położone przy ul. Pirenejskiej 9 we Wrocławiu, w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Osada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Psie Pole,Wrocław

5 199 zł70 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Browary Wrocławskie- serce Wrocławia - Unikalna i prestiżowa lokalizacja - Osiedle z ochroną - Miejsce, które wyróżnia się pięknem architektury w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Popowice,Wrocław

560 000 zł56 m² 9 994,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta na sprzedaż Wrocław, kwiska Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m , położone na 2 piętrze w budynku z 1970 roku. Bez prowizji dla kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

920 501 zł65 m² 14 244,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m (49 m po podłodze), usytuowane na 3/3 piętrze w kameralnym bloku z 2015 roku na osiedlu Mała Toskania we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozbrat

Plac Grunwaldzki,Wrocław

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w centrum Wrocławia 63 m , 3 pokoje, balkon, winda Marzysz o życiu w samym sercu Wrocławia, blisko zieleni i wszystkich miejskich atrakcji? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Anyżowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

729 000 zł50 m² 14 435,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, oddane w 2025 r., wykończone w wysokim standardzie "pod klucz" mieszkanie na kameralnym osiedlu domów 4-lokalowych we Wrocławiu. W cenie lokalu: komórka lokatorska oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

727 927 zł62 m² 11 794 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z garderobą i dużym balkonem | funkcjonalny układ | 63,14 m2zadzwoń: również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m happy to assist you in English. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrza

Fabryczna,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[pl i eng] mieszkanie dostępne od połowy marca Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - ul. Bobrza okolice ul. Legnickiej, tuż obok C.H. Magnolia i kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

4 199 zł43 m² 97,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia ul. Kuźnicza | 1 min od Uniwersytetu Wrocławskiego | Klimatyzacja Do wynajęcia od zaraz komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Ołbin,Wrocław

3 000 zł67 m² 44,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem wyjątkowe mieszkanie we Wrocławiu w dzielnicy Ołbin, przy ul. Jaracza. To miejsce, które od razu wyróżnia się na tle innych ofert zarówno swoją lokalizacją jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Pracy

Grabiszyn,Wrocław

779 000 zł66 m² 11 838,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam ofertę przestronnego 3 pokojowego mieszkania z balkonem i dużą piwnicą w zadbanej kamienicy. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont i zostało stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pereca

Gajowice,Wrocław

355 000 zł27 m² 13 360,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 26,57m 2 , usytuowaną na III piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu. Szczegóły nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

698 000 zł50 m² 13 960 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jest komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 50 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku (bez windy) na Jagodnie. Mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

699 000 zł68 m² 10 309,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do remontu z oddzielną kuchnią i dużym tarasem, położone w popularnej dzielnicy Wrocławia - Krzyki. Obejrzyj video-prezentację mieszkania - Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 180 000 zł66 m² 17 838,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament dla osób, które nie wybierają kompromisów, tylko najlepsze rozwiązania. Top piętro w zrewitalizowanym budynku Starej Wiatrowni cisza, prywatność i widok, który zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

906 120 zł71 m² 12 762,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w sercu Wrocławia ul. Świętego Mikołaja Powierzchnia: 71 m Piętro: ostatnie (z windą) Układ: bardzo duży, jasny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Maślice,Wrocław

829 900 zł59 m² 14 097,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy! Gdzie? Maślice, ulica Zawidowska! Nieruchomość ma powierzchnię 58,87 m2 ( łącznie z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gliwicka

Księże Małe,Wrocław

523 000 zł49 m² 10 739,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48,7 m w zabytkowej kamienicy z 1928 roku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

670 000 zł64 m² 10 514,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa plomba! Bez pcc! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,72 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej plomby z 2025 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

665 000 zł54 m² 12 287,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na 4. piętrze 10-piętrowego budynku przy ul. Lubuskiej we Wrocławiu. To ustawne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

499 000 zł60 m² 8 355,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,72 m , położone na 3 piętrze kamienicy przy ul. Mierniczej we Wrocławiu. Podstawowe informacje: powierzchnia: 59,72 m piętro: 3 kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Psie Pole,Wrocław

5 199 zł70 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drohobycka

Fabryczna,Wrocław

3 600 zł74 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ciche i wygodne mieszkanie na co dzień. Do wynajęcia ustawne 74-metrowe mieszkanie na spokojnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Drohobyckiej na Muchoborze Wielkim. Świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

642 740 zł53 m² 12 203,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - komfort i wygoda na co dzień Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52,67 m z dużym balkonem to idealna propozycja zarówno na start, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

730 000 zł71 m² 10 281,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjny trzypak inwestycyjny o łącznej powierzchni 71 m , zlokalizowany na 5. piętrze zadbanej kamienicy w jednej z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Klecina,Wrocław

1 099 900 zł69 m² 15 864,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na pograniczu wrocławskich osiedli Krzyki - Klecina. Zakup możliwy dla obywateli spoza ue bez zezwolenia mswia. Przedstawiam Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żerniki,Wrocław

619 000 zł52 m² 11 890,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

782 455 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł54 m² 14 463,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

534 189 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,43m2 z balkonem o pow. 3,3m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 43,43m2 znajduje się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 250 000 zł66 m² 19 078,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

For english - please scroll down Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 65 m2, zlokalizowany tuż przy malowniczej rzece Oława. Ten przestronny apartament łączy w sobie komfort.