dowolna

Mieszkania 5-pokojowe Wrocław - Sprzedaż i najem dużych mieszkań

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 200 000 zł131 m² 9 152 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie na południu Wrocławia. Opiekun oferty: nr licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w spokojnej, dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 617 260 zł89 m² 18 141 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: luksusowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 89,15 m2 znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z windą. Otoczenie nieruchomości: nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 585 000 zł89 m² 17 779 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 89,15 m2 z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 076 667 zł89 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp. Parter domu w kameralnej zabudowie szeregowej, o powierzchni 89,36 m2, w dzielnicy Krzyki. Do mieszkania przynależą: tarasy(11m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

1 187 225 zł91 m² 12 996 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Doradca klienta: tel. 5-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 91,35 m2 znajduje się na parterze 8-piętrowego budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 824 886 zł108 m² 16 939 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: 5-pokojowy apartament o powierzchni 107,74 m2 znajduje się na 3. piętrze w 10-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z windą. Otoczenie nieruchomości: nowe, prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 876 692 zł108 m² 17 418,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana na wrocławskim Kleczkowie, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki. W bliskiej odległości od inwestycji znajduje się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 214 015 zł91 m² 13 294,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Jeśli szukasz dużego, 5- pokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji i z komfortowym dojazdem do centru miasta - ta oferta jest dla Ciebie. 5- pokojowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lubawska

Stabłowice,Wrocław

1 296 000 zł115 m² 11 228,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokale mieszkalne z namiastką domu jednorodzinnego - Osiedle Nowe Stabłowice Lokalizacja: wrocław, stabłowice, ul. Lubawska Uwaga! Zostały tylko 3 wolne segmenty. Osiedle Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 214 078 zł91 m² 13 293,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Komfortowa, pełna światła, dwustronna nieruchomość z widokiem na Ślężę! Zamieszkaj na Krzykach w najnowszym budownictwie w II kwartale 2026 r. Do własnej aranżacji. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

913 612 zł87 m² 10 509,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe dwupoziomowe 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Konduktorskiej, dzielnica Jagodno we Wrocławiu Zakup bez prowizji i podatku pcc Termin realizacji III kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

1 141 212 zł91 m² 12 495 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowe osiedle zlokalizowane jest między Parkiem Południowym a Klecińskim. W najbliższej okolicy jest dostępna pełna infrastruktura handlowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 933 000 zł108 m² 17 933 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Doradca klienta: tel: 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 107,79 m2 znajduje się na III piętrze w X piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z widokiem na rzekę. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 103 775 zł91 m² 12 086 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Doradca Klienta: tel. 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,32 m2 znajduje się na trzecim piętrze 8-piętrowego budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 564 074 zł92 m² 17 017 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: luksusowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 91,71 m2 znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z windą. Otoczenie nieruchomości: nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

1 250 000 zł153 m² 8 147 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel : Otoczenie nieruchomości: ołtaszyn to dzielnica we Wrocławiu, położona na południowy zachód od centrum miasta. Jest to spokojna i zielona okolica, która jest popularna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Huby,Wrocław

1 160 455 zł97 m² 11 963 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 97,11 m2 położonego na kameralnym osiedlu we Wrocławia na Krzykach. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 061 866 zł91 m² 11 628 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 584 000 zł92 m² 17 182 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Doradca klienta: tel: 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 92 m2 znajduje się na V piętrze w X piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z widokiem na rzekę. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 507 758 zł92 m² 16 357 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: luksusowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 92,18 m2 znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z windą. Otoczenie nieruchomości: nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 526 649 zł88 m² 17 258 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: luksusowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 88,46 m2 znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z windą. Otoczenie nieruchomości: nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 824 000 zł108 m² 16 931 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 107,73 m2 z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 200 000 zł91 m² 13 140,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 91,32 m2 na 5 piętrze 8-piętrowego budynku z windą. Nowoczesna inwestycja znajduje się na wrocławskich Krzykach, blisko Parku Klecińskiego i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spacerowa

Księże Wielkie,Wrocław

813 888 zł85 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w kameralnej inwestycji w Radwanicach! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 116 146 zł97 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Doradca Klienta: nr Licencji pfrn 29417 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 97,48 m2 położonego na kameralnym osiedlu na wrocławskich Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 024 190 zł91 m² 11 215 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Doradca Klienta: tel. 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,32 m2 znajduje się na parterze 8-piętrowego budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 214 078 zł91 m² 13 293,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, do własnej aranżacji, z możliwością wykończenia pod klucz. Zapytaj o szczegóły. Opiekun nieruchomości: dominik tel. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 033 039 zł97 m² 10 597,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na I piętrze w zabudowie szeregowej, składającej się z dwóch modułów-mieszkań: dwupokojowego z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 911 580 zł108 m² 17 734,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

1 262 850 zł91 m² 13 829 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Zadzwoń! W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości z ponad siedemdziesięciu wrocławskich inwestycji. Otoczenie nieruchomości: to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 272 663 zł90 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego, dwupoziomowego mieszkania dla dużej rodziny z trzema balkonami, ogródkiem i tarasem, na południu Wrocławia. Opiekun oferty: nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

941 850 zł84 m² 11 188,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

1 024 259 zł91 m² 11 214 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 91,34 m2 na pierwszym piętrze 8-piętrowego budynku z windą Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 139 000 zł89 m² 12 746 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości Mieszkanie 89,36 m2 w kameralnej zabudowie na Krzykach z ogrodem 80 m i dwoma tarasami. Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 116 833 zł98 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 97,54 m2 położonego na kameralnym osiedlu w zaciszu Wrocławia na Krzykach. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Brochów,Wrocław

1 271 127 zł89 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,89m2 z ogrodem 30m2 i tarasem 9m2! Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu budynków w zabudowie w stylu willi miejskich, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł119 m² 8 187,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało tu kameralne osiedle domów szeregowych i dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Jagodno,Wrocław

1 250 000 zł99 m² 12 636,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania na wrocławskim Jagodnie. Nieruchomość położona jest przy ul. Sygnałowej w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym, w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 349 000 zł91 m² 14 772 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Agent prowadzący: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Pięć pokoi o powierzchni 91,32 m2 z balkonem i dużą loggią, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 247 000 zł96 m² 12 938,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1899

Nieruchomość o niezwykłym potencjale inwestycyjnym i aranżacyjnym w jednej z najpiękniejszych i najlepiej usytuowanych kamienic we Wrocławiu Opiekun oferty: nr. licencji pfrn.