dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Przejazdowa

Psie Pole,Wrocław

378 000 zł34 m² 10 956,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim o wielkości 34,30 m2 usytuowana na pierwszym piętrze w budynku z windą. Pomieszczenia: - pokój dzienny + aneks 24,63 m2 - Łazienka 4,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bema

Śródmieście,Wrocław

800 000 zł54 m² 14 678,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokojowe wykończone mieszkanie w atrakcyjnym apartamentowcu w samym centrum miasta Przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł31 m² 15 987 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Top Kawalerka w super lokalizacji, balkon, zieleń Na sprzedaż kawalerka 30,65 m2, w całości umeblowana i wyposażona znajdująca się przy ul. Walońskiej. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

780 000 zł72 m² 10 759 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. 4 osobne pokoje z pięknym widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kryzki

Kryzki,Wrocław

537 514 zł59 m² 9 094,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

504 322 zł55 m² 9 248,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

482 956 zł52 m² 9 253,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

3 000 zł47 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Agent prowadzący: tel.: ***I SPEAK ENGLISH SCROLL DOWN*** Dostępne od zaraz przepiękne mieszkanie z tarasem i ogromnym ogródkiem w inwestycji Nowe Miasto Jagodno! Świetna lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

505 008 zł41 m² 12 308,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium Mieszkanie 2 pok, garaż, balkon top Do sprzedania nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim znajdujące się na ul. Jutrzenki Standard deweloperski z wykończoną łazienką (glazury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

890 001 zł71 m² 12 535,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wrocław / popowice / apartament pixel house 68 mkw / 3 pokoje balkon miejsce postojowe Hit zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Przedstawiam trzypokojowy apartament w budynku pixel house na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

3 190 zł51 m² 62,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Home Brand oferuje apartament o powierzchni 51m2 na Gaju. Mieszkanie na parterze to: - duży i przestronny salon z wyjściem na taras - sypialnia z dużym łóżkiem i szafą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

620 000 zł49 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią oraz balkonem. Lokal położony jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku z 2013r na osiedlu Triada Dom przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

582 186 zł64 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: 4 pokoje, 64,33 m2 w cenie 582 186 pln! Mieszkanie do własnej aranżacji o dużych możliwościach aranżacyjnych. Możliwość 3 lub 4 pokoi. Mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Jagodno,Wrocław

499 000 zł49 m² 10 284,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Mieszkanie na 1 piętrze z dużym ogrodem! Polecam do sprzedaży wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam rozkładowe mieszkanie po remoncie, z balkonem na Wrocławskim Gaju. Lokalizacja: krzyki, gaj, ul. Borowska Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

459 000 zł30 m² 15 073,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Świetna opcja również dla Inwestora Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Fabryczna,Wrocław

545 075 zł59 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie na Maślicach w zielonej okolicy wśród kameralnej zabudowy. Bez prowizji oraz podatku 2% pcc! Idealne miejsce zarówno dla osób młodych na start jak i dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

585 726 zł48 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Centrum Miasta * Sąsiedztwo Parku Grabiszyńskiego oraz Lasku Oporowskiego Idealne na start mieszkanie w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

766 150 zł70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże, 4 pokojowe mieszkanie na Jagodnie w stanie deweloperskim w lokalizacji Wrocław Krzyki Słoneczne Jagodno ul. Drabika oddane do użytkowania! opis nieruchomości Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

2 300 zł28 m² 81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Kawalerka z balkonem i miejscem postojowym na Klecinie *** Dostępne od zaraz *** *** Cena obejmuje miejsce postojowe *** *** Najem okazjonalny *** Wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

4 000 zł63 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel.: ***I SPEAK ENGLISH SCROLL DOWN*** Dostępne od zaraz przepiękne mieszkanie z ogromnym balkonem w nowym budynku w spokojnej okolicy z komfortowym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

5 700 zł70 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji przy ulicy Księcia Witolda. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

910 351 zł77 m² 11 776,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru mieszkanie * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam nowe piękne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie! Lokalizacja: stare Miasto, ul. Dmowskiego Ilość pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kozia

Maślice,Wrocław

893 000 zł99 m² 8 992,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe pięcio-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 99,3m2 mieszczące się w zielonych maślicach! Atuty mieszkania: - 5 pokoi - dwustronne - balkon (8m2) - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brochów

Brochów,Wrocław

485 000 zł41 m² 11 829,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na wrocławskim Brochowie. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej bazy handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wiślańska

Kozanów,Wrocław

382 000 zł38 m² 9 937,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka z balkonem przy ulicy Wiślańskiej we Wrocławiu. Mieszkanie: * Mieszkanie 38,44 m2 składa się z: - przedpokoju - salonu - łazienki z wc i wanną - balkonu * Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł44 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To nowoczesne i przytulne mieszkanie znajduje się przy ulicy Dąbrowskiego 18, w samym centrum Wrocławia. Składa się z dwóch przestronnych pokoi, które są w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława Jagiełły

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty silesia centrum stare miasto 5 min do rynku balkon II piętro winda nowe budownictwo - 2008 R. Ochrona 24h recepcja monitoring mieszkanie wolne od 1 sierpnia Do wynajęcia komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

560 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż piękne, komfortowe mieszkanie, w zabudowie na Jagodnie. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze, posiada balkon, komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

505 007 zł41 m² 12 311,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium Mieszkanie 2 pok/garaż/balkon. Do sprzedania nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim znajdujące się na ul. Jutrzenki Standard deweloperski z wykończoną łazienką (glazury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

948 432 zł80 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg098-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - gotowe do odbioru- zapraszam do obejrzenia - duża łazienka 6m2 - przedpokój z miejscem na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

5 250 zł78 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno bliskością natury (rzeka i parki), bogatym życiem kulturowym, oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

693 000 zł84 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 84m2 z wielkim tarasem i dwoma balkonami na Lipie Piotrowskiej. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: poziom 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetnie skomunikowana kawalerka w centrum miasta. Położony w nowym budynku apartament dostępny do wynajęcia od zaraz W pełni autonomiczny lokal z aneksem kuchennym i lazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel mieszkanie do tej pory nie zamieszkałe mieszkanie całkowite umeblowanie W nowym budownictwie oferta przeznaczona dla 2 osób - pracujących,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w pełni wyposażone o powierzchni 50 m zlokalizowane na 1 piętrze nowego osiedla lokum DI trevi ul. Klimasa (tarnogaj ). Osiedle jest ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

520 000 zł37 m² 13 948,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjny apartament Angel Wings Polecamy 2-pokojowy apartament z ogródkiem położony na prestiżowym osiedlu w budynku Angel Wings przy ul Walońskiej, w bliskiej ok 1km odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

1 090 000 zł78 m² 13 963,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament 4 pok 78,06m2 /taras/podwójne miejsce postojowe/komórka lokatorska Róży Wiatrów Na sprzedaż przestronny, narożny, jednopoziomowy, 4-pokojowy apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Słodowa

Wrocław,dolnośląskie

1 440 000 zł68 m² 21 120,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam lokal usługowy o powierzchni 68,18 m2. Lokal znajduje się przy głównym trakcie komunikacyjnym, z dużymi witrynami. Lokal posiada okna na ul. Wyspa Słodowa jak i na wewnętrzne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij