dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, od zaraz, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy al. Wiśniowej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku z windą i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

480 000 zł44 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Specjalista ds. nieruchomości Tel: lokal do nabycia w drodze Cesji z Umowy deweloperskiej. Po szczegóły zapraszam do kontaktu telefonicznego. Lokalizacja: w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Jagodno

Jagodno,Wrocław

769 000 zł100 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łęczycka

Szczepin,Wrocław

539 000 zł49 m² 10 816,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie w Centrum Wrocławia, osiedle Szczepin - okolice ul Łęczyckiej Mieszkanie na 5 piętrze o powierzchni ok 49 mkw składa się z: - 2 pokoje - osobna kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

4 000 zł76 m² 52,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w Apartamentowcu Odra House! W pełni wyposażone i umeblowane! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Mieszkanie o powierzchni 75,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

449 900 zł48 m² 9 372,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie na które składają się: - 2 pokoje , - niezależna kuchnia, - łazienka , - balkon. Położone na wysokim parterze z opcją podjazdu dla wózków. W niskiej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Home Brand oferuje apartament mieszkanie o powierzchni 38m2 w inwestycji Angel Wings na Przedmieściu Oławskim ulica Walońska. Mieszkanie na 8 piętrze to: - duży i przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

736 000 zł64 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! nieruchomość idealna pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

748 664 zł65 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

648 112 zł58 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

10 000 zł105 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english scroll down jasny klasyczny apartament przy rzece doskonała lokalizacja 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

1 150 000 zł75 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Galeria Italiana, ulica Więzienna, 50 metrów od płyty wrocławskiego rynku: apartament na 4 piętrze w budynku 5 piętrowym z portiernią , 2 windami, wnętrza i korytarze wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

771 270 zł66 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia 3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Gaju! Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 65,61 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł50 m² 11 515,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Świetna opcja również dla inwestora Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Psie Pole,Wrocław

671 350 zł70 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: tc4186-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - mieszkanie trójstronne: północ- południe- wschód - odbiór I. kw. 2024 - zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

771 790 zł65 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż wyjątkowe 2 piętrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowane, w pełni umeblowane, 3-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu, przy ulicy Braterskiej. Apartament o powierzchni ponad 70 m2 znajduje się na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

725 000 zł50 m² 14 558,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w zamkniętym apartamentowcu Corte Verona znajdującym się pomiędzy ulicami: grabiszyńską, inżynierską, a Aleją Pracy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Popowice

Popowice,Wrocław

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

kawalerka 25 m2 / 5 minut od Magnolii Na sprzedaż piękna kawalerka o powierzchni 25 m2. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w inwestycji Legnicka Street z 2019 r. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

8 000 zł115 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament 115 m2 port popowice opiekun oferty: tel: (for english scroll down) Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu 115 m2 z tarasem i 4 pokojami. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 750 zł34 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam wyjątkowy apartament położony w sercu miasta przy Jana Pawła. Lokal położony w prestiżowej lokalizacji przy wrocławskim Rynku. Zapewnia świetna komunikację z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

608 423 zł51 m² 11 972,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,82m2 na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - przestronny salon z wyjściem na balkon - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Psie Pole,Wrocław

453 726 zł36 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: tc4184-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - balkon od strony zachodniej - odbiór I. kw. 2024 - zakup od sprawdzonego dewelopera z doświadczeniem - oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

889 551 zł76 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

= wow! I jeszcze raz Wow! Sprzedam przytulne 3 pokojowe nowe mieszkanie (50m2) we Wrocławiu w dzielnicy Muchobór Wielki. = bardzo blisko lotniska i co oznacza że można zawsze liczyć na to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

849 000 zł66 m² 12 864 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem w wysokim standardzie. We speak Ukrainian, russian and English. Contact us and the uppropriate Agent will take care of you. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pucka

Wrocław,dolnośląskie

676 000 zł53 m² 12 690,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie polecam na sprzedaż piękne, pachnące nowością 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,27m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

979 999 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Looking for apartment? we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! Polecam na sprzedaż przestronny apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

505 009 zł41 m² 12 302,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium Mieszkanie 2 pok, garaż, balkon, zieleń. Do sprzedania nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim znajdujące się na ul. Jutrzenki Standard deweloperski z wykończoną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

564 200 zł46 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie 2 pokojowe, w centrum miasta, w nowym, elegancko wykończonym budynku z 2023 roku. Lokalizacja: - śródmieście centrum, pomiędzy ul. Rychtalską i mostami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.