dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świątnicka

Księże Wielkie,Wrocław

387 927 zł34 m² 11 409,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z balkonem, idealne dla rodziny lub na cele inwestycyjne. Mieszkanie - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka - Balkon *po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

443 500 zł33 m² 13 439 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z tarasem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Psie Pole,Wrocław

844 900 zł88 m² 9 601 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

497 000 zł55 m² 9 036 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

1 209 000 zł92 m² 13 099 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z tarasem oraz ogrodem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Psie Pole,Wrocław

844 900 zł88 m² 9 601 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

443 500 zł33 m² 13 439 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 149 000 zł88 m² 13 057 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z trzema balkonami. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

955 000 zł78 m² 12 166 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z tarasem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

789 000 zł62 m² 12 732 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg193-rz Zapraszam do obejrzenia mieszkania. oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - położenie północno- wschodnie: łagodne i równomierne oświetlenie, unikniesz nadmiernego nagrzania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Postępowa

Muchobór Wielki,Wrocław

575 000 zł59 m² 9 745,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2. Nieruchomość składa sie z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - pokoju - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

1 509 740 zł130 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości: opiekun oferty: tel. Prestiżowy apartament z 5 pokojami lub wielopak inwestycyjny! Mieszkanie o projektowanej powierzchni całkowitej ok. 130,15 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od zaraz _ pierwszy najem Serdecznie polecam na wynajem nowe dwupokojowe mieszkanie, położone w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Fabryczna,Wrocław

382 400 zł37 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie na Maślicach w zielonej okolicy wśród kameralnej zabudowy. Bez prowizji oraz podatku 2% pcc! Idealne miejsce zarówno dla osób młodych na start jak i dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

581 248 zł59 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: tc4197-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - przestronny salon 5m x 5m - mieszkanie 2-stronne, salon oświetlony od strony północnej i zachodniej - balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brossa

Krzyki,Wrocław

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English version below. Wynajem prywatny. Mieszkanie dostępne od zaraz Nowoczesna bardzo elegancka Kawalerka dla singla lub maksymalnie dwóch osób bez dzieci. Mieszkanie całkowicie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

530 640 zł40 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka z własnym ogrodem i tarasem w centrum miasta. Idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość miasta i naturę. Bez prowizji oraz podatku 2% pcc! atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

493 488 zł54 m² 9 203 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. Dział deweloperski biura sdp nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc oraz prowizji. Mieszkania o powierzchni 53,62 m2 położonego na parterze 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

498 000 zł39 m² 12 704,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż bardzo estetyczne, przytulne mieszkanie na nowym osiedlu Archicomu - Słoneczne Stabłowice. Położone jest w niskim bloku, na 1. piętrze z windą, ekspozycja zachodnia, duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Księże Małe,Wrocław

1 770 000 zł118 m² 14 936,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Informacje ogólne o inwestycji To juz ostatni etap przedsięwzięcia deweloperskiego realizowanego pod nazwą Willa Wrocław. Willa Wrocław wyróz nia się standardem zastosowanych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 450 zł44 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie, przy ulicy Miedzianej. Mieszkanie urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

** tylko U nas* * Do sprzedania piękne, dwupokojowe mieszkanie (36 m2) w świetnej lokalizacji, które jest świeżo po profesjonalnym wykończeniu. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł58 m² 11 323 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Gotowe już Jesienią Funkcjonalne Mieszkanie na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Księże Małe,Wrocław

1 780 000 zł119 m² 15 008,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Willa Wrocław - osiedle apartamentów z widokiem na Park Wschodni. W III etapie planowane jest jedynie 15 mieszkań w budynkach premium. Obecnie dostępnych jest już jedynie 8 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

4 600 zł65 m² 70,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 65 m2 w samym centrum miasta! Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania - lokalizacja - ergonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Jagodno

Jagodno,Wrocław

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie wrocławskim Jagodnie (osiedle Cztery Pory Roku Archicomu). Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Fabryczna,Wrocław

405 000 zł42 m² 9 712,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kowalska

Psie Pole,Wrocław

499 000 zł49 m² 10 111 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które znajduje się na kameralnym nowoczesnym osiedlu 2 piętrowych willi miejskich. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od lipca Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włościańska

Strachocin,Wrocław

357 850 zł42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42m2. Najważniejsze informację: - rok budowy 2003 roku - Mieszkanie znajduje się na II piętrze - Do mieszkania przynależy balkon - Czynsz około 850.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Popowice,Wrocław

1 300 000 zł71 m² 18 279 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta dostępna wyłącznie w biurze sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel: przedstawiam ofertę 3-pokojowego, narożnego, wykończonego w wysokim standardzie mieszkania, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

4 500 zł70 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Ogrody Grabiszyńskie we Wrocławiu, które słynie z pięknej architektury oraz dogodnej lokalizacji. Powierzchnia mieszkania wynosi 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modra

Maślice,Wrocław

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość składa się z: - salonu z kuchnią - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

729 000 zł61 m² 11 918 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg163-rz/ L1-2-11 zalety mieszkania: - balkon ukierunkowany na południowy zachód, który charakteryzuje się dużą ilością światła. - duża łazienka ponad 5m2 - garderoba - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wojszyce

Wojszyce,Wrocław

1 099 000 zł90 m² 12 236,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż piękne mieszkanie na I piętrze w zabudowie szeregowej na Wojszycach o powierzchni 90,57 m2, z garażem na 2 samochody o powierzchni 39.54 m2. Apartament znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down 0% prowizji dla najemcy! Do wynajęcia wyjątkowy i funkcjonalny dwupokojowy apartament z balkonem tuż przy wrocławskim Rynku! Klimatyzacja! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

1 191 918 zł101 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości: opiekun oferty: tel. Prestiżowy apartament z tarasem z widokiem na park! Mieszkanie o projektowanej powierzchni całkowitej 101,01 m2 znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Szczepin

Szczepin,Wrocław

394 000 zł25 m² 15 554,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,33 m2, z balkonem. Mieści się ono w malowniczej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poznańska

Szczepin,Wrocław

539 000 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie w Centrum Wrocławia, ul. Poznańska. Mieszkanie na 5 piętrze (bez windy) o powierzchni ok 49 mkw ( 55mkw z zabudowanym przez dewelopera tarasem) składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słonimska

Muchobór Wielki,Wrocław

669 000 zł70 m² 9 557,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze o powierzchni 69,46 m2, na które składają się: - salon z aneksem kuchennym o pow. 30,0 m2 - sypialna o pow. 12,5 m2 - sypialnia.