dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 468 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 468 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

519 000 zł35 m² 15 004,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Fabryczna,Wrocław

757 000 zł76 m² 9 961 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 300 zł38 m² 86,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres przy ostrowie tumskim bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

821 462 zł73 m² 11 192 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg101-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - gotowe do oddania- zapraszam do obejrzenia - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - mieszkanie w centrum, ale wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 050 000 zł92 m² 11 361,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

WE speak english Szukasz mieszkania w nowym budownictwie, ustawnego, o dużym potencjale ? Jest dla Ciebie ważna topowa lokalizacja w centrum, bliskość zieleni i rzeki, a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

643 000 zł45 m² 14 333 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Okazja! śliczne 2-pokojowe mieszkanie czeka na ciebie. Centrum Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszkanie w budynku z 2017 r. z windą (z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł27 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Premium/centrum-25m2-Kawalerka Na sprzedaż piękna kawalerka 25m2 znajdująca się przy ul. Legnickiej w apartamentowcu na 6 piętrze. Idealna lokalizacja, liczne sklepy, dobrze skomunikowane. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krzyki,Wrocław

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** tylko W home brand *** Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji Wrocławia Nieruchomość jest umeblowana, gotowa do wprowadzenia. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

590 000 zł44 m² 13 267 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 44,5 m2 znajdujące się w budynku z 2020 roku na Oporowie! Nr Licencji pfrn 22583 tel. Tylko U nas! zalety: - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

757 000 zł76 m² 9 960,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: aw191-rz / L5 1/2/2/5a oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - dodatkowe pomieszczenie gospodarcze/garderoba - realizacja już 2023-08 - długi aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Na Grobli

Przedmieście Oławskie,Wrocław

416 000 zł22 m² 19 348,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Na sprzedaż mikroapartamenty w inwestycji z 2019 roku, na Grobli we Wrocławiu. Lokale wykończone, gotowe do zamieszkania czekają na pierwszego właściciela. Do wyboru zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

588 700 zł33 m² 17 673,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,31 m2. Inwestycja mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

699 999 zł61 m² 11 505,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie przy ul. Trawowej znajdujące się w prężenie rozwijającej dzielnicy Wrocławia- fabryczna- muchobór Wielki. Niezaprzeczalnym atutem jest własny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 143 598 zł98 m² 11 621 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg100-rz Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie o powierzchni 98.41m2 znajduje się na parterze w 9-cio piętrowym budynku. Na mieszkanie składają się: - pokój dzienny z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kubali

Poświętne,Wrocław

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - słoneczne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ulicy Kubali 14. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym dużej, jasnej sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

485 116 zł39 m² 12 503 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Przestronna kawalerka o powierzchni 38,80 m2 z możliwością wydzielenia osobnej sypialni, oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

654 518 zł68 m² 9 555,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*bez prowizji* Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy ulicy Pawiej, niegdysiejszej głównej ulicy wsi Wojszyce. Charakterystyczne zabudowania folwarczne pochodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gerberowa

Wojszyce,Wrocław

610 000 zł45 m² 13 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie na Wojszycach o powierzchni 45 m2 Mieszkanie - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z prysznicem i wc - Przedpokój * Mieszkanie oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

548 996 zł41 m² 13 386,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ołtaszyn/krzyki/luxapartament/2 pok./LOGGIA/TOP! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowy, luksusowy apartament o powierzchni 41 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ołtaszyńska

Partynice,Wrocław

510 900 zł43 m² 11 881,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia! Z prawdziwą przyjemnością oferuję Państwu na sprzedaż nowoczesne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

669 000 zł67 m² 9 985,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z dużym tarasem w cichej i spokojnej okolicy. Lokal nadaje się do zamieszkania jak i na inwestycję. Powierzchnia: 67m2 Ogrzewanie gazowe Czynsz administracyjny: 580 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

660 000 zł47 m² 13 932,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Pięknie wykończone I zadbane dwupokojowe mieszkanie W nowoczesnym apartamentowcu Lokal o powierzchni 47.37 mkw. znajduje się na 4 piętrze sześciopiętrowego budynku, obsługiwanym przez 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

497 700 zł38 m² 13 097 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Przestronna kawalerka o powierzchni 38 m2 z możliwością wydzielenia osobnej sypialni, oraz dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

1 850 zł19 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - english describe below Wynajmę nowe, w pełni wyposażone studio. Prezentowany lokal znajduje się w całkiem nowym budynku (legnicka 60c), tuż obok centrum Magnolia Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zakładowa

Psie Pole,Wrocław

749 900 zł59 m² 12 710,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie mieszczące się na promenadach wrocławskich! Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania - niski czynsz - lokalizacja - ergonomiczny układ pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

832 200 zł44 m² 18 965 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe Mieszkanie 2 pokojowe/43,88m2/balkon/browary wrocławskie/ Śródmieście Wrocław Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku gotowym. Słodownia to 17 piętrowy wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świstackiego

Krzyki,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 580 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament 2 pokojowy z balkonem w strzeżonym oraz monitorowanym budynku z portiernią z 2017 roku w samym centrum Wrocławia. Na wewnętrznym patio dostępnym tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

960 000 zł64 m² 14 918 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Dwustronne mieszkanie o powierzchni 64,35m2 z widokiem na rzekę oraz zieleń, gwarantujące piękne zachody słońca oraz prywatność i ciszę. Mieszkanie pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Fabryczna,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty Anna T: do wynajęcia mieszkanie, w pięknej, zielonej okolicy, położone na urokliwym, bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu! opis nieruchomości: salon z kuchnią z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia w pełni umeblowane, funkcjonalne studio unikalny widok na rzekę w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie polecam 3 pokojowe, komfortowe mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

480 000 zł56 m² 8 634,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*bez prowizji* unikalna inwestycja! Projekt inwestycji powstał z zamysłem stworzenia spójności z historyczną zabudową - w zakresie skali, bryły, zastosowanych materiałów, podziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

459 000 zł41 m² 11 087 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości tel. 2 pokoje z balkonem nad rzeką. Inwestycja w centrum miasta! Dział deweloperski sdp Nieruchomości Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

769 500 zł60 m² 12 846 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe/59,90 m2/balkon/browary wrocławskie/ Wrocław, śródmieście Wyjątkowa lokalizacja, duże, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w budynku gotowym. Słodownia to 17 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

1 065 000 zł88 m² 12 063,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

88,22 m/4 pokoje + taras 32 m2 + m. w garażu/wuwa2 Na sprzedaż 4 pokojowy apartament o powierzchni 88,22m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w inwestycji z 2021 r. Apartament cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni ok. 40 m2, wykończonego w wysokim standardzie. Otoczenie nieruchomości: jednym z największych atutów tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chorwacka

Kleczków,Wrocław

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka na 4 piętrze w apartamentowcu przy ul. Chorwackiej 41b. Mieszkanie znajduje się w spokojnym i nowoczesnym osiedlu blisko przystanku komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

2 800 zł53 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz bardzo ładne mieszkanie 3-pok. przy ul. Redyckiej we Wrocławiu. Do mieszkania jest dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym. Budynek posiada windę. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 424,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu najliepszej oferty hipotecznej dla tej lub innej nieruchomości! для консультації.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

660 000 zł47 m² 13 933 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje Z balkonem apartamenty wiśniowa mieszkanie wykończone W wysokim standardzie przemyślane, praktyczne rozwiązania doskonała komunikacja całodobowa ochrona I monitoring osiedla Już.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij