dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 498 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 498 ogłoszeń

Rynek pierwotny

565 302 zł27,70 m² 20 408,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Wygodna kawalerka w nowopowstającym pięciopiętrowym apartamantowym budyku w centrum Wrocławia. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34,40 m² 66,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Jednopokojowe mieszkanie - kawalerkę zlokalizowaną na 4 piętrze w kompleksie budynków Atal Towers wraz z tarasem i ogródkiem. Cena najmu: 2300 pln/m-c + 780 pln (czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

OD zaraz Bardzo ładne duża przestronna kawalerka, wyposażona do wprowadzenia na juz nowy budynek 2017r. Balkon garaż Dorota Panasiuk - kontakt:   licencja 22186, plac zabaw dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł61,38 m² 97,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Centreville Wrocław [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

16 000 zł246 m² 65,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny Apartament 246 m2 z Tarasem, 2-poziomowy | Zielona Etiuda | Basen, spa, siłownia | Wrocław - Krzyki Do wynajęcia unikalny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 246 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł69,78 m² 17 340,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m , zlokalizowanego na wrocławskim Tarnogaju - w inwestycji Punkt Piękna przy ul. Pięknej. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na V piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku (z windą), w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie 41m2, zadaszony taras 16m2, klimatyzacja Serdecznie polecam do wynajęcia rozkładowe mieszkanie przy ul. Otyńskiej 4 we Wrocławiu. Powierzchnia mieszkania 41m2, 2 rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wrocław - blisko centrum Factory / Factoria Park ulica Rakietowa ( Muchobór Wielki) Nowoczesne i zamknięte osiedle. 80m2 + duży prawie 30 metrowy taras z widokiem na piękną zieleń + 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze apartamentowca na Grabiszynie. Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,26 m² 11 856,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! Cena przed promocją 1 118.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, 4 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, w inwestycji -nowe Centrum Południowe przy ulicy Gwiaździstej. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56 m , położony w nowoczesnym budynku w prestiżowej części centrum na Kępie Mieszczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam osoby prywatne oraz agentów ze swoimi klientami na dzień otwarty, który odbędzie się 23.05.2026r.(sobota). Tego dnia będzie można złożyć swoją ofertę zakupu. Cena wywoławcza: 699 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł35,60 m² 15 589,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, narożne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Topowa lokalizacja w budynku jakości premium Kontakt do Agenta: joanna Witka   Dostępne od zaraz Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38,30 m² 70,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe komfortowe mieszkanie z balkonem - w pełni wyposażone Ks. Witolda - z widokiem na rzekę - dostępne od zaraz Do wynajęcia przedstawiam dwupokojowe komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 835 zł37 m² 15 644,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu w sercu miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m ,(identyfikator mieszkania br11 18).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł54,46 m² 13 128,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł46,29 m² 15 986,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,29 m , usytuowane na 6. piętrze w nowoczesnym budynku z 2017 roku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 050 zł61,70 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament na kameralnym osiedlu w zabudowie willowej. Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma pcc Lokal 3-pokojowy. Pokój z aneksem kuchennym (26,60m2), 2 sypialnie (12,53m2,.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł35 m² 19 425,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m2, zlokalizowanego obok ulicy Hubskiej, we Wrocławiu. Mieszkanie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

895 184 zł54 m² 16 577,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standrardzie z dwoma balkonami i widokiem na Odrę. Idealnie sprawdzi się dla rodziny szukającej komfortowego apartamentu, lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł29,22 m² 12 833,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Cicha kawalerka z aneksem kuchennym w bardzo dobrym stanie o powierzchni 29,22 m, gotową do zamieszkania dla singla, lub pary. Mieszkanie jest umeblowane, wszystkie meble zostawiam. Do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38 m² 18 394,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Szczepinie przy ul.Michalczyka, w nowej inwestycji Dom Development - "Apartamenty nad rzeką". Budynek jest usytuowany nad brzegiem rzeki, wśród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł51,77 m² 19 316,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, w inwestycji Ogrody Graua, przy ulicy Gdańskiej. Lokal ma powierzchnię 51,77 m . Usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 52 m Wrocław, księże Wielkie, ul. Siemianowicka Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od czerwca! Serdecznie polecam 3 pokojowe mieszkania na wynajem, znajdujące się w spokojnej, rodzinnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37 m² 14 864,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze (z 5) nowoczesnego budynku z 2018 roku w Śródmieściu we Wrocławiu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł36 m² 19 163,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane obok ulicy Hubskiej, we Wrocławiu. Mieszkanie nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł65,82 m² 6 457 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ostatni 3 pokojowy apartament w miejscowości Wysoka w gminie Międzyrzecz nad jeziorem Paklicko Małe. Idealny na wypoczynek dla mieszkańców Wrocławia (dojazd A4 i S3).

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46 m² 13 673,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję państwu na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu, przy ul. Świstackiego. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu w zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 368 zł54,56 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Kmfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji, gdzie wszystko znajduje się w zasięgu ręki fitness, Lidl, park, aquapark.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne wnętrze i duża loggia tworzą komfortową przestrzeń do codziennego życia w centrum miasta. Funkcjonalny układ oraz wyposażenie mieszkania odpowiadają potrzebom singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Miasto Marina przy ul. Na Grobli - tuż nad Odrą, zaledwie 2 km od wrocławskiego Rynku. Lokalizacja:.