dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szkocka

Fabryczna,Wrocław

3 799 zł60 m² 63,32 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzeźbiarska

Biskupin,Wrocław

1 950 000 zł80 m² 24 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament 80 m + taras 18 m | Dąbie | Widok na park i rzekę | Winda Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 80 m z dużym tarasem 18 m , położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

850 000 zł66 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w zielonej części Wrocławia 66 m . Sprzedam atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

437 000 zł30 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

599 000 zł50 m² 12 088,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja super układ mieszkania, osobna kuchnia, osobne pokoje, z salonu Z wyjściem na balkon, mieszkanie W pełni umeblowane miejsce postojowe W hali garażowej / prywatna komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Kleczków,Wrocław

3 800 zł52 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowej inwestycji Browary Wrocławskie. Idealne dla pary, małej rodziny lub osób pracujących zdalnie (osobny gabinet).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Góralska

Stare Miasto,Wrocław

493 000 zł30 m² 16 433,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Cena promocyjna! Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

849 700 zł61 m² 13 929,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 znajdujące się przy ul. Klimasa na dobrze ocenianym osiedlu Lokum "Di Trevi" Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczepin,Wrocław

780 000 zł42 m² 18 465,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, które stale zarabia i wypracowuje roi na poziomie ponad 6,5% w skali roku. To idealna propozycja dla tych, którzy szukają możliwości zainwestowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczepin,Wrocław

3 800 zł56 m² 67,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam na wynajem wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia - ul. Michalczyka - 10 minut od Rynku. Nieruchomość została wybudowana w 2024 roku w ramach projektu "apartamenty nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Przedmieście Oławskie,Wrocław

899 000 zł54 m² 16 750,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja - To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnego mieszkania z dodatkową przestrzenią do pracy i dużym balkonem w lokalizacji zapewniającej szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Berga

Żerniki,Wrocław

699 000 zł48 m² 14 715,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.5m2 na Nowych Żernikach. Układ pomieszczeń: * salon z aneksem kuchennym * sypialnia * łazienka * przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

3 250 zł70 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej, zielonej części miasta, z jednoczesnym szybkim dojazdem do centrum i tras wyjazdowych? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

535 000 zł35 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 10 m zlokalizowane blisko centrum, na spokojnym osiedlu Tarnogaj, przy ul.Pięknej. Idealnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 249 900 zł74 m² 16 936,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty Numer licencji pfrn 30901 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego apartamentu o jasnym i przestronnym wnętrzu. Panoramiczne okna gwarantują świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

790 000 zł38 m² 20 822,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

789 000 zł44 m² 18 121 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna wyłącznie w moim biurze! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej inwestycji Nova Papiernia z 2020 r. Mieszkanie nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jagodno,Wrocław

419 000 zł26 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka gotowa do wprowadzenia, z balkonem, w drugiej linii zabudowy! Jagodno/ strawińskiego/buforowa- idealne miejsce zarówno dla studenta, pary czy singla. Świetna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

979 000 zł84 m² 11 603,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ołtaszyn,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 227,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie nie próbuje być w centrum wydarzeń. Ono wybiera spokój. Świadomie. Z pełnym przekonaniem. Jest tu jak w letnim apartamencie gdzieś daleko od tłumów, gdzie dzień zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

530 000 zł28 m² 19 140,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż mieszkanie o pow 27,71 m , usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca Angel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

639 000 zł52 m² 12 288,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przepiękne mieszkanie 47 m w standardzie premium pierwszy najem! Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji na wrocławskim Starym Mieście, przy ul. Michalczyka tuż nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

4 000 zł115 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od 10.04.2026*** Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m2 po podłodze 77m2- powierzchni użytkowej, wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

497 000 zł32 m² 15 531,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Szukasz komfortowego mieszkania w bloku - plombie z 2001r ? Cenisz przyjazną sąsiedzką atmosferę i znakomitą lokalizację - to miejsce jest dla Ciebie! Posiada samodzielną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

6 300 zł103 m² 61,06 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z tarasem i widokiem na rzekę | Angel Wings Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 103 m , położone na najwyższym piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę umeblowana, zlokalizowaną w apartamentowcu w zielonej dzielnicy Wrocławia Zakrzów, 200 m od basenu krytego Kuchnia szafki do zabudowy płyta indukcyjna lodówka czajnik,.