dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

351 256 zł38 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Termin realizacji inwestycji planowany jest na I kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brossa

Gaj,Wrocław

635 850 zł85 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Przestronne mieszkanie o powierzchni 84,78m2 znajduje się na ostatnim piętrze w apartamentowcu na osiedlu Gaj. Lokal jest w stanie deweloperskim, oferujemy możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Maślice

Maślice,Wrocław

339 000 zł31 m² 10 799,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

31,39 m2/ 2 pokoje + balkon + m. postojowe/maślice Mieszkanie zarezerwowane! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,39 m2 zlokalizowane na Maślicach. Lokal usytuowany na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

430 000 zł44 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja / rozkładowe mieszkanie / osobna kuchnia Super 2 pokojowe mieszkanie na Gaju Media miejskie Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania Osoba do kontaktu ; Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Alpejska

Gaj,Wrocław

619 000 zł62 m² 9 983,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ładne-przestronne-osobna kuchnia-dwustronne-3 oddzielne pokoje -balkon Z ładnym widokiem-piwnica-polecam interesująca oferta zarówno dla rodziny jak I dla inwestorów pod kątem dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

345 920 zł37 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z tarasem. Termin realizacji inwestycji planowany jest na I kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

467 500 zł40 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 39,8 m2 Cena: 467 500,00 zł Termin realizacji:2022 -02 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op003/rz Lokalizacja: wrocław ul. Ameriga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

445 200 zł48 m² 9 275 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji w dzielnicy Krzyki, 4,5 km do centrum. Największe atuty: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Małopolska

Złotniki,Wrocław

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie! Nowe budownictwo, kameralne osiedle, miejsce postojowe w garażu podziemnym! Zapraszam na bezpłatną prezentację! tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Fabryczna,Wrocław

271 130 zł29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.5): - Powierzchnia apartamentu: 28,54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

348 936 zł38 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 500 zł45 m² 78 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) Serdecznie polecam nowe luksusowe 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji. Apartament o powierzchni 45m2, usytuowany jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zakładowa

Psie Pole,Wrocław

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться ко мне на русском языке * Lokalizacja: promenady Wrocławskie, okolice ul. Zakładowej * Ilość pokoi: 3 * Metraż: 60mkw * Kuchnia: osobna, wyposażone *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

350 610 zł38 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Gaj,Wrocław

650 000 zł55 m² 11 874,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Idealne dla Pary 2 pokojowe mieszkanie, 80m2 ogródka, ul. Nyska. Miejsce świetnie skomunikowane z całym Wrocławiem. Nowe osiedle z pełną infrastrukturą, opis mieszkania Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krzyki,Wrocław

535 300 zł60 m² 8 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Termin realizacji inwestycji planowany jest na I kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

1 327 500 zł88 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 88,5 m2 Cena: 1 327 500, 00 zł Termin realizacji: 2023-06 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty: op029/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

352 452 zł38 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kręta

Śródmieście,Wrocław

349 000 zł27 m² 12 993,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

WE speak english Szukasz ustawnej kawalerki w nowym budownictwie, o dużym potencjale ? Jest dla Ciebie ważna topowa lokalizacja w centrum, bliskość zieleni i rzeki, a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Fabryczna,Wrocław

413 819 zł41 m² 10 027,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.20): - Powierzchnia apartamentu: 41,27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brossa

Gaj,Wrocław

636 225 zł85 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Przestronne mieszkanie o powierzchni 84,83m2 znajduje się na ostatnim piętrze w apartamentowcu na osiedlu Gaj. Lokal jest w stanie deweloperskim, oferujemy możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

349 868 zł37 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gitarowa

Wojnów,Wrocław

524 900 zł70 m² 7 552,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na pełnym zielonych oraz rekreacyjnych terenów, na Wojnowie, gotowe do zamieszkania! przestronne nasłonecznione. 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 69,5m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krzyki,Wrocław

535 300 zł60 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Halna

Krzyki,Wrocław

950 000 zł119 m² 7 983,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupoziomowe 119m2 (135m2 po podłodze) na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem. Budynek z 2008, 2 balkonami, systemem alarmowy, klimatyzacja Poziom pierwszy 69 m2 to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

351 540 zł38 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

1 530 000 zł99 m² 15 498,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Nowa inwestycja wykonana w eleganckim stylu inspirowanym modernistycznym nurtem. Wyjątkowo kameralna i prestiżowa, jedynie 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

484 000 zł47 m² 10 297,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny design / cicha I spokojna okolica / blisko parku bezpieczne I nowoczesne osiedle 15 minut od centrum Osiedle powstaje w dzielnicy Krzyki, na południu Wrocławia. Jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

351 072 zł38 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023