dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 498 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 498 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty Specjalista ds. wynajmu Tel: ***english version below*** Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60 m2, usytuowane na II piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki/tarnogaj okolice ul. Jesionawa Ilość pokoi: 2 Metraż: 45 m2 Piętro: 6/10 (winda Informacje dodatkowe: komórka lokatorska. Balkon. Garaż. Wolne od zaraz. Opis nieruchomości: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

646 350 zł46 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 46,5 m2 Cena: 646 350, 00 zł Termin realizacji:2022 -02 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op009/rz Lokalizacja: wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Strachowskiego

Ołtaszyn,Wrocław

1 472 520 zł123 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament położony na drugim piętrze w apartamentowcu na wrocławskim Ołtaszynie. Apartament jest dwupoziomowy o wielkości 122,71 m2. Opis budynku: trzypiętrowy apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

660 000 zł58 m² 11 419 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja! piękne 3-pokojowe mieszkanie czeka na twoją rodzinę. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Piękne mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dużym balkonem na Krzykach! Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

467 500 zł40 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 39,8 m2 Cena: 467 500,00 zł Termin realizacji:2022 -02 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op003/rz Lokalizacja: wrocław ul. Ameriga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

3 200 zł73 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie ul. Zwycięska 12, 3 pokoje z tarasem, osobna kuchnia, klimatyzacja. Wolne od zaraz. Kameralna uliczka ze sklepami i usługami. 3 pokoje - 2 sypialnie, ze słonecznego salonu (południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Popowice

Popowice,Wrocław

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe komfortowe mieszkanie - 2 pokoje z balkonem nie ma pcc 2%- klient tylko gotówkowy. Salon (podłoga wysokiej klasy panele, okna pcv ,ściany gładź gipsowa, z wyjściem na balkon oraz aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

990 000 zł122 m² 8 142 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Gorąco Polecam! Pakiet 3 kawalerek przy Parku Południowym. Opiekun Oferty Budynek - otoczenie Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł55 m² 67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

-wolne od 03.STYCZNIA- Polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 5 piętrze przy ul. Dmowskiego ( Śródmieście, nadodrze ) /mieszkanie o pow. 55 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wyspiańskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w Apartamentowcu "wyspiańskiego 11" Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48mkw na co składają się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

497 000 zł33 m² 15 264,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż kawalerka W pełni umeblowany i wyposażony salon z oddzielną strefą sypialnianą i balkonem. Wysokiej klasy materiały użyte do wykończenia, dobrej jakości sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

570 000 zł53 m² 10 734,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lux*** 2 pokoje + balkon + garaż/ Nadodrze Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53 m2. Mieszkanie oddane do użytkowania w 2018 r. Wykończone z materiałów wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzozowa

Jagodno,Wrocław

374 205 zł39 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie na wschodnio-południową stronę świata, w 4 piętrowym bloku - gotowe, po odbiorach. Piętro - 3, balkon ~5, 17 mkw, dwupokojowe, wysokość mieszkania 2,60 cm. Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

399 000 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przyjemne mieszkanie na dożynkowej / miejsce postojowe / winda / balkon zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację oferta wstrzymana na start dla singla, młodych małżeństw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Himalajska

Gaj,Wrocław

550 000 zł62 m² 8 871 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Piękne dwustronne 62M2 na pięknym cichym osiedlu W najbardziej pożądanej okolicy: krzyki - gaj! Mieszkanie znajduje się na parterze, rozkładowe, dwustronne, umeblowane gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Osobowicka

Osobowice,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 2 piętrze przy ul. Osobowickiej ( psiepole, osobowice ) /mieszkanie o pow. 50 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Psie Pole,Wrocław

550 140 zł58 m² 9 423,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera! -nie płacisz podatku pcc 2 % -bezpłatna pomoc w organizacji Kredytu Mieszkaniowego Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 58,38 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

415 557 zł26 m² 15 867 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadam do zaoferowania jednopokojowy apartament o powierzchni 26,19 m2. Znajduje się on w ekskluzywnej inwestycji "przy przystani", która mieści się w samym centrum miasta, na placu Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

805 000 zł70 m² 11 428,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kapitalne, rozkładowe mieszkanie W centrum miasta do własniej aranżacji Lokal wykańczany z przeznaczeniem na własne potrzeby mieszkaniowe, materiałami wysokiej jakości, położony jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 000 zł45 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** oferta tylko W sdp nieruchomości Serdecznie polecam nowe luksusowe 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

258 500 zł22 m² 11 912,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: małgorzata Krawczyk tel. Bez dodatkowych kosztów! bez prowizji pośrednika - kupujesz bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc Prezentuję do sprzedaży nowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

482 575 zł40 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 39,80 m2 Cena: 482 575 00 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op011/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

445 760 zł40 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 39,80 m2 Cena: 445 760,00 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op012/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

1 327 500 zł88 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 88,5 m2 Cena: 1 327 500, 00 zł Termin realizacji: 2023-06 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty: op029/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

2 400 zł47 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od 10.01.2022r- Polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 2 piętrze przy ul. Vespucciego ( Olimpia Port, swojczyce ) /mieszkanie o pow. 47 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Nadodrze,Wrocław

2 950 zł54 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jakub Bielan tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze przy ul. Kurkowej (nadodrze). /Mieszkanie o pow. 28m2 składa się z - 2ch sypialni - Kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

2 800 zł41 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jakub Bielan tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe na 3 piętrze przy ul. Krętej (nadodrze). /Mieszkanie o pow. 51m2 składa się z - Sypialni - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 800 zł47 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na rondzie przy Powstańców Śląskich z windą, balkonem , siłownią, klimatyzacją i podziemnym garażem i rowerownią. Mieszkanie całkowicie wyposażone, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 500 zł85 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament z windą 2 tarasami przepięknym widokiem z miejscem postojowym pod budynkiem w cenie Elegancki nowowybudowany i jeszcze nie zamieszkały apartament o pow 85 m2 całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam na wynajem komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie znajdujące się w Centrum Wrocławia w inwestycji Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

5 900 zł107 m² 55 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od 01.10! Polecam do wynajęcia apartament 4 pokojowy na 14 piętrze przy ul. Jesionowej (krzyki-Tarnogaj). /Mieszkanie o pow. 107m2(89+18 taras) składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

345 000 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje + taras + m. w garażu / Stabłowice Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2, zlokalizowane na Stabłowicach. Budynek, o nowoczesnej architekturze, oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

1 950 zł56 m² 34,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od marca Serdecznie polecam, rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na spokojnym osiedlu w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

2 050 zł42 m² 48,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться на русском языке * Lokalizacja: kzryki, jagodno * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 42 m2 * Piętro: 2/5 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Pierwszy najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

282 240 zł16 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność! Ulokuj swój kapitał w najlepiej położoną nową inwestycję we Wrocławiu. Ścisłe centrum, okolice Galerii Dominikańskiej, luksusowe wykończenie pod klucz, apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki/południe Ilość pokoi:2 Metraż: 47 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2/7 Informacje dodatkowe: wolne od marca, miejsce postojowe w garażu podziemnym obowiązkowe + 200zł opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy budynek z windą * 2 pokoje * parking podziemny * duży balkon Do wynajęcia od zaraz - w pełni wyposażone, jasne i przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

570 000 zł39 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(39m2) z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu na 14 piętrze. Budynek został wybudowany w 2017 roku. Świetna lokalizacja, 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

592 800 zł38 m² 15 682,50 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na jedenastym piętrze i składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym 15,8 m2 pokoju 11,2.