dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niedźwiedzia

Szczepin,Wrocław

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią i parkingiem dla mieszkańców obok ch Magnolia i dworca Mikołajów. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

2 750 zł45 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie | ul. Klimasa 39f | Lokum Di Trevi | 2750 zł + media Do wynajęcia przytulne, rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45 m2 na strzeżonym osiedlu Lokum Di Trevi ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

3 500 zł52 m² 67,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 1 bedroom apartment with a balcony! Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

669 000 zł53 m² 12 723,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo 2024 3 pokoje balkon garaż komórka lokatorska Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,58 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

5 300 zł84 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Na wynajem przestronny, trzypokojowy apartament z balkonem w prestiżowej lokalizacji - Angel Wings. Położony tuż przy rzece! To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

1 392 199 zł109 m² 12 801,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Pakiet 3 apartamentów inwestycyjnych | gotowe do zarabiania | Wrocław Na sprzedaż pakiet trzech apartamentów hotelowo-usługowych o łącznej powierzchni 108,76 m , stanowiących gotową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 900 zł39 m² 74,74 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Szczepin,Wrocław

4 000 zł68 m² 58,39 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Legnicka Residence - siłownia - ochrona pierwszy najem | dostępne od zaraz Do wynajęcia komfortowe, stylowo i nowocześnie urządzone przestronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

459 000 zł26 m² 17 320,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Zarabiaj od pierwszego dnia. Ten lokal przy ul. Księcia Witolda to gotowy produkt inwestycyjny - przemyślany, funkcjonalny i położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji Lokum Victoria przy ul. Tęczowej we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

505 000 zł38 m² 13 363,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie na nowobudowanym osiedlu Orawska Vita, etap 1 przy ulicy Orawskiej, dzielnica Ołtaszyn. Lokal o powierzchni użytkowej 37,79 m2, pokój z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

3 500 zł52 m² 67,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Wojszyce,Wrocław

6 500 zł86 m² 75,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Na wynajem piękne i wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,7 m2 zlokalizowane przy ul. Asfaltowej we Wrocławiu ( Krzyki-Wojszyce), położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ołbin,Wrocław

650 000 zł53 m² 12 236,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53,12 m , położone na V piętrze w budynku z dużą windą. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Nadodrze,Wrocław

852 000 zł50 m² 16 884,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Witaj w miejscu, które powstało tak, jak warzy się najlepszy trunek powoli, z precyzją i z pełnym szacunkiem do procesu. Przed Tobą apartament, którego jakość można porównać jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Fabryczna,Wrocław

511 467 zł42 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Lokalizacja: okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strachowicka

Strachowice,Wrocław

669 780 zł55 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty | 2 pokoje | garaż | komórka W cenie | nowoczesna inwestycja | 20 min od centrum | brak pcc 2% Szukasz mieszkania, w którym Twoja rodzina będzie mieć wygodę, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

740 000 zł48 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkania w centrum miasta | nowe budownictwo | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 z tarasem/ogródkiem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

525 000 zł58 m² 9 051,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z wyjątkowo atrakcyjną ceną. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Śródmieście,Wrocław

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze w budynku z windą idealne dla osób ceniących komfort oraz doskonałą lokalizację w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 498 zł32 m² 78,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Księcia Witolda w inwestycji Księcia Witolda 48. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 990 zł60 m² 66,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem apartament 60 m z widokiem na rzekę o pow 60 m zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

1 799 000 zł80 m² 22 409,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca na mapie Wrocławia - nowego, nigdy niezamieszkanego apartamentu w inwestycji Drukarska 56 od renomowanego dewelopera okre. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

1 570 000 zł100 m² 15 720,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowy, przytulny apartament z klimatyzacją i miejscem parkingowym. Świeżo wykończony, jeszcze niezamieszkany, dwupoziomowy apartament gotowy do wprowadzenia od zaraz. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

939 000 zł54 m² 17 229,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Port popowice | 3 pokoje | wysoki standard | balkon | garaż | komórka Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone w prestiżowej inwestycji Port Popowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krzyki,Wrocław

657 500 zł55 m² 11 993,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Podwójny apartament inwestycyjny, dwupak w centrum Wrocławia - gotowy do zarabiania! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 55 m , położony w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Leśnica,Wrocław

1 197 000 zł72 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament z tarasem 40 m , klimatyzacją i strychem Złotniki / Leśnica Bez kompromisów między przestrzenią, komfortem i spokojem! Zamieszkaj w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy komfort codzienności z kameralnym charakterem osiedla? To mieszkanie przy ul. Nyskiej 56 zostało stworzone właśnie z myślą o Tobie. Przestronne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

8 500 zł87 m² 97,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lux | premium | smart home | klimatyzacja | spa & siłownia | taras Do wynajęcia elegancki, 4-pokojowy apartament w standardzie premium, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strachowicka

Strachowice,Wrocław

530 499 zł43 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty | 2 pokoje | garaż | komórka W cenie | nowoczesna inwestycja | 20 min od centrum | brak pcc 2% To mieszkanie przykuje Twoją uwagę jeśli szukasz funkcjonalnej, jasnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

586 176 zł37 m² 15 881,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym budynku z doskonałą komunikacją miejską i zielenią w pobliżu. W tej cenie to jedna z nielicznych dostępnych opcji tak blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krzyki,Wrocław

875 599 zł68 m² 12 797,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Podwójny apartament inwestycyjny, dwupak w centrum Wrocławia - gotowy do zarabiania! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 68,42 m , położony w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł55 m² 14 445,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! Cena przed promocją 868 999,80 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Fabryczna,Wrocław

509 394 zł35 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle w kameralnej zabudowie - 98 mieszkań z pełną infrastrukturą. Idealne miejsce dla osób ceniących wygodę i świetną komunikację - blisko centrum, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

745 000 zł48 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ostatnie gotowe mieszkania w centrum miasta | nowe budownictwo | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,93m2 z tarasem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 185 000 zł72 m² 16 417,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania dwupak, mieszkanie dwupokojowe plus kawalerka na 1 księdze wieczystej. Powierzchnia całkowita: 72,18m2 - w tym wspólny korytarz dla dwóch mieszkań - 3,94m2. W skład pakietu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: NOWE MIESZKANIE, PIERWSZY NAJEM! Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w nowoczesnej inwestycji "Apartamenty nad rzeką", zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Wrocław,dolnośląskie

462 098 zł25 m² 18 483,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż oferuję nowoczesną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,71 m , położoną na 4. piętrze w nowym, kameralnym budynku w ścisłym centrum Wrocławia,.