dowolna

Mieszkania dla studentów Wrocław - Oferty najmu mieszkań

541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

555 000 zł48 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Oferta ważna do końca roku tylko 555 000 pln! Przestronne, własnościowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , usytuowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

2 399 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Nowym Dworze Do wynajęcia bardzo ładny nowoczesny, jednopokojowy apartament na zamkniętym osiedlu, w nowym budynku z 2021 roku, wyposażonym w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

2 600 zł32 m² 80,17 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze od zaraz Idealna oferta dla studentów, singla młodych par - wójciklicencja 16128 Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie ok sky tower, 15 min Uniwersytet Ekonomiczny wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

599 990 zł54 m² 11 266,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Wrocław, gaj Mieszkanie o powierzchni 53,70 m , zlokalizowane na 5. piętrze w zadbanym budynku z 1994 roku, wyposażonym w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

745 000 zł72 m² 10 275,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! Blisko Centrum! 5 min do Rynku! Obecnie wynajmowane na pokoje- gotowa inwestycja! Możliwość przejęcia obecnych najemców! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Powstańców Śląskich,Wrocław

690 110 zł60 m² 11 501,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 kawalerki na jednej kw. Mieszkanie o powierzchni 60m2 przy ul. Sudeckiej 76. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem (obecnie wynajmowane). Tuż obok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Przedmieście Oławskie,Wrocław

385 000 zł25 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w sercu Wrocławia - idealna pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na wyższym parterze w 4-piętrowym budynku, w samym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kępa Mieszczańska,Wrocław

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkania inwestycyjne mają jedną wspólną cechę powinny zarabiać od pierwszego dnia. Ten lokal przy ul. Księcia Witolda spełnia ten warunek. Na 26,5 m zaaranżowano wygodną strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, położone na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z 2005r. Rozkład: salon z wyjściem na balkon, sypialnia, jasna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m2 położone w sercu Wrocławia- wrocław Śródmieście. Lokal znajduje się na 4. piętrze kamienicy z 1958 roku. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chociebuska

Fabryczna,Wrocław

2 550 zł35 m² 72,86 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie do wynajęci przy ulicy Chociebuskiej we Wrocławiu. Mieszkanie jest świeżo wyremontowane oraz wykończone w wysokim standardzie. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Prosta

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 20m2 w obrębie dzielnicy Stare Miasto blisko Dworca Świebodzkiego. Mieszkanie składa się z: pokoju zbliżonego do kwadratu Aneksu kuchennego Przedpokój Łazienki. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzoskwiniowa

Krzyki,Wrocław

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Wrocław kawalerka do wynajęcia od zaraz! *lokalizacja: wrocław, ul.Brzoskwiniowa 4 (Krzyki Gaj) W pobliżu: LIDL,ŻABKA, Uniwersytet ekonomiczny, Aquapark, Wroclavia, Rynek!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzoskwiniowa

Krzyki,Wrocław

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Wrocław kawalerka do wynajęcia od zaraz! Lokalizacja: wrocław, ul.Brzoskwiniowa 4 (Krzyki Gaj) W pobliżu: LIDL,ŻABKA, Uniwersytet ekonomiczny, Aquapark, Wroclavia, Rynek!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

769 999 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poznaj wyjątkowe mieszkanie na pograniczu wrocławskich Hub, gaju i Tarnogaju - świeżo po generalnym remoncie, wykończone w stylu nowoczesnej elegancji. Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For english scroll down - > na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, z balkonem, w budynku z windą na Kępie Mieszczańskiej. Nieruchomość jest nowocześnie wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Brzoskwiniowa

Krzyki,Wrocław

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Wrocław piękna kawalerka Z balkonem oraz garażem do wynajęcia! lokalizacja: wrocław, ul. Hubska 60b ( ścisłe centrum! ) W pobliżu: LIDL,auchan, aquapark, wroclavia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Zakrzów,Wrocław

670 000 zł63 m² 10 634,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i 2 piwnicami Zakrzów, ul. Królewska 3 niezależne pokoje balkon parter spokojna, zielona okolica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Fabryczna,Wrocław

710 000 zł54 m² 13 148,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie, 54 m ul. Idzikowskiego Funkcjonalne, wysokie mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z windą z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

420 000 zł34 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż - mieszkanie 34,50 m | Wrocław, ul. Inżynierska Oferujemy mieszkanie o powierzchni 34,50 m , położone na II piętrze wieżowca przy ul. Inżynierskiej. Układ mieszkania: > 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł111 m² 8 301,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie 110,70 m Traugutta 85, wrocław idealne pod wynajem! Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Traugutta w doskonałej lokalizacji, tuż przy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Krzyki,Wrocław

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem i miejscem postojowym wynajem długoterminowy (min. 1 rok) Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

300 zł80 m² 3,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia mieszkanie 3 pokojowe,kuchniz z aneksem jadalnym łazienka dodatkowo wyposazona w pralkę.Pokoje niezależne osobne wejscia.Z salonu wyjście na balkon.Swietna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie własnościowe 2 pokojowe, rozkładowe, dwustronne, o pow. 48 m.kw. położone na 5 piętrze w budynku przy ul. Jęczmiennej. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka/parter w willi z ogrodem przy ul. Sokolej (borek-Krzyki). Idealna dla pary Dostępna od zaraz! Mieszkanie: - przestronny pokój - łazienka z prysznicem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

455 000 zł42 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w topowej lokalizacji - samo centrum - 3 minuty od dworca pkp. 2/4 piętro, kamienica z 1955 r. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weigla

Krzyki,Wrocław

575 400 zł55 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum Wrocławia! Oferta bezpośrednia - biurom nieruchomości dziękuje, proszę nie dzwonić. Marzysz o własnym kącie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna, wygodna kawalerka z dużym balkonem na 3 piętrze niskiego bloku z windą. Mieszkanie w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i gotowe na przyjęcie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/klecina/ulica Dożynkowa Ilość pokoi:2 Metraż: 31m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 1 Informacje dodatkowe: lodówka, pralka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap, zmywarka, balkon, sofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 oddzielne pokoje dwa tarasy układ dwustronny W sąsiedztwie centrum wyjątkowa oferta Propozycja wynajmu przyjemnego mieszkania o powierzchni 64 m , położonego w bardzo dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Kozanów,Wrocław

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37 m.kw. położone na 4 piętrze w budynku przy ul. Dokerskiej. Mieszkanie jednostronne, sypialnia z wyjściem na balkon, pokój dzienny z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Małopolska

Złotniki,Wrocław

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Do wynajęcia kawalerka z balkonem na cichym i spokojnym osiedlu Złotniki przy ul. Małopolskiej, w budynku z 2016r. Mieszkanie jest jasne i słoneczne z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Ołbin,Wrocław

2 750 zł33 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dla miłośników loftowego stylu, historycznych budynków oraz wysokiego standardu inwestycji. Samo studio jest w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczytnicka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

799 000 zł64 m² 12 406,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Wyłączny Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Układ pomieszczeń: - pokój 23 m2 - Pokój 12 m2 - Pokój 9 m2 - Kuchnia 7 m2 - Przedpokój 6 m2 - Łazienka 3 m2 - wc 1,2 m2 - Piwnica 2 m2 Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 , które znajduje się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Lubuskiej we Wrocławiu Będzie to idealna propozycja dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

755 000 zł73 m² 10 328,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego mieszkania do remontu, położonego na osiedlu Powstańców Śląskich, w okolicach skytowera. To miejsce, które może stać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajowicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł33 m² 12 201,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż jasne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem we Wrocławiu na Krzykach Południe przy ul. Gajowickiej. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe o powierzchni 32,7 m z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niklowa

Grabiszyn,Wrocław

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wygodne mieszkanie o powierzchni 40 m znajduje się na ostatnim 9 piętrze (nad nim do użytku zamykana suszarnia) mieszkanie z pięknym widokiem na miasto. Posiada 2 pokoje, oddzielną.