dowolna

Mieszkania dla studentów Wrocław - Oferty najmu mieszkań

541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Władysława Łokietka

Nadodrze,Wrocław

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję komfortowy pokój w mieszkaniu 3 pokojowym znajdującym się przy ul. Łokietka we Wrocławiu. Pokój około 18 m2: - pojemna szafa dwu drzwiowa - biurkiem z miejscami do przechowywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

2 100 zł22 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka do wynajęcia ul. Wiśniowa 85C, wrocław Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22 m , idealna dla osób ceniących wygodę, spokój oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł17 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z antresolą w ścisłym centrum Do wynajęcia od zaraz przytulna kawalerka z antresolą, położona na wysokim parterze kamienicy w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Gaj,Wrocław

519 000 zł46 m² 11 166,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju we Wrocławiu - ul. Wesoła 41 Mieszkanie o powierzchni 46,48 m , zlokalizowane w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Placu Grunwaldzkim. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Centrum, w sąsiedztwie uczelnie wyższe tj. Politechnika, uniwersytet Przyrodniczy Mieszkanie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

493 714 zł37 m² 13 387 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dla studenta i bezpieczna inwestycja - Wrocław Szukasz lokalu blisko uczelni - do użytku prywatnego lub inwestycyjnie? Na sprzedaż apartament inwestycyjny 36,89 m . Nowe budownictwo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie dostępne od zaraz! Oferuję do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji.W pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego oraz nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomaszowska

Huby,Wrocław

625 000 zł54 m² 11 499,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowiec inwestycyjny na wrocławskich hubach Gotowe do zamieszkania | Funkcjonalny układ | Wielka Płyta | Cicha okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 54,35 m2 składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 200 zł26 m² 84,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wrocław, centrum, haukego-Bossaka. Apartamentowiec, blisko tramwaj, rynek, plac Grunwaldzki. Klimatyzacja, internet! Komfortowe mieszkanie na wynajem w sercu miasta! Lokalizacja tego mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

629 000 zł62 m² 10 145,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 50,66 m2 (pow. całkowita ok. 62 m2) na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy, mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 100 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 24 m zlokalizowane przy ul. Drabika. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z windą. Jest w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z klimatyzacją, wolne od zaraz Oferta skierowana jest do pary lub dwóch niezależnych osób! Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 56 m.kw położone na 3 piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jerzmanowska

Fabryczna,Wrocław

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Do wynajęcia bez udziału pośredników oferuje piękne, przytulne mieszkanko. Kawalerka z garderobą dla jednej lub dwóch osób. Możemy wymienić łóżko na większe, jeśli będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ołbin,Wrocław

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Wygodne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, znajdujace się na 6 piętrze sześciopiętrowego budynku z balkonem w budynku z 1992 r. Mieszkalne znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł26 m² 83,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Gądów Mały,Wrocław

689 000 zł54 m² 12 759,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie, 54 m ul. Idzikowskiego Funkcjonalne, wysokie mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z windą z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Krzyki,Wrocław

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Wrocław, ul. Piłsudskiego 9a Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 20 m , położone na II piętrze. Lokal składa się z: umeblowanego pokoju, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rejtana

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

ul. Tadeusza Rejtana 5, wrocław-Stare Miasto, wrocław, dolnośląskie (mieszkanie wynajem) Cena:2 900 zł (64 zł/m ) Powierzchnia:45 m Liczba pokoi:1 Piętro:3 z 5 Typ zabudowy:kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stopnicka

Krzyki,Wrocław

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Marzysz o mieszkaniu, które idealnie łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

459 000 zł32 m² 14 502,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Kawalerka w centrum Wrocławia - idealna dla Ciebie lub pod inwestycję! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy spokój z energią miasta? Ta kawalerka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gersona

Śródmieście,Wrocław

3 900 zł72 m² 54,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 72 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Westerplatte

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: śródmieście/plac Westerplatte Ilość pokoi: 1 Metraż: 40m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 0/4, wysoki parter Informacje dodatkowe: obecnie wynajmowane, wolne od zaraz. Do wynajęcia kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem?mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się w budynku z cegły.Jest w pełni wyposażone: meble, zmywarka, lodówka, kuchenka, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

2 400 zł23 m² 104 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Nowym Dworze Do wynajęcia bardzo ładny nowoczesny, jednopokojowy apartament na zamkniętym osiedlu, w nowym budynku z 2021 roku, wyposażonym w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jastrzębia

Krzyki,Wrocław

2 050 zł26 m² 80,39 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Krzyki - ul. Jastrzębia / racławicka (tuż obok Powstańców Śl.) Polecam do wynajęcia bardzo ładne, ciche mieszkanie o pow. 25,5 m2, 2 pokoje, usytuowane na wysokim parterze w budynku windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ujejskiego

Różanka,Wrocław

2 200 zł22 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Home Expert super oferta! Do wynajęcia mieszkanie 1- pokojowe, bardzo przytulne. Ulokowane jest na poddaszu domu wielorodzinnego, ogrzewane piecem gazowym. Mieszkanie wyposażone składa się z: - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja lokalizacja: wrocław, gajowice, ul. Lubuska opis: mieszkanie o powierzchni 54,12 m , położone na 9. (przedostatnim) piętrze. Budynek po termomodernizacji. Budynek w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sokola

Grabiszyn,Wrocław

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie (wszystko jest nowe) Wynajmę dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gajowickiej 194 we Wrocławiu Budynek jest dobrze utrzymany. Dodatkowo w patio budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

620 000 zł48 m² 13 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,5 m w doskonałej lokalizacji Śródmieście, niedaleko centrum i Placu Grunwaldzkiego. Lokal idealny dla inwestora zainteresowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Klucze w biurze zapraszamy na prezentacje! kawalerka na wynajem Położone bardzo blisko rynku i dworca pkp/pks. Tramwaj! Lokalizacja idealna! Stan mieszkania idealny! Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Krzyki,Wrocław

695 000 zł55 m² 12 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Klucze od zaraz Ładne funkcjonalne zadbane trzypokojowe mieszkanie odrębna własność z osobną kuchnią w bardzo dobrej lokalizacji z komunikacja miejską w każdym kierunku miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

2 290 zł28 m² 81,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szczęśliwa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

1 730 zł21 m² 82,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Szczęśliwa 17 Nieruchomość: powierzchnia 21 m2 Piętro 2 Ogrzewanie elektryczne Lokalizacja: blisko do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

566 525 zł42 m² 13 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Metraże: 25-50 m | Wykończenie pod klucz | Możliwość odliczenia 23% vat Szukasz pewnej inwestycji, która przyniesie stabilny zysk z najmu? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua/en Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Do wynajęcia komfortowe mieszkanie (47m2) o bardzo praktycznym układzie: duży pokój z balkonem + sypialnia + kuchnia + łazienka + korytarz + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

2 990 zł80 m² 37,38 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia piękne, odnowione 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres przy ostrowie tumskim bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rowerowa

Karłowice,Wrocław

649 900 zł50 m² 12 915,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz przestrzennego mieszkania z bezpośrednim widokiem na park? Zależy Ci na dobrze skomunikowanej okolicy? Jeśli tak, przeczytaj do końca! Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe | Wrocław, ul. Sołtysowicka Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Układ mieszkania.