dowolna

Mieszkania dla studentów Wrocław - Oferty najmu mieszkań

541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Zemskiej. Idealna oferta dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

795 000 zł73 m² 10 875,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego mieszkania do remontu, położonego na osiedlu Powstańców Śląskich, w okolicach skytowera. To miejsce, które może stać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Łęczycka

Śródmieście,Wrocław

419 000 zł35 m² 11 971,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Idealna kawalerka dla studenta centrum Wrocławia, 10 min piechotą do centrum! Ulica Łęczycka cicha uliczka między Starym Miastem a Szczepinem Świetna lokalizacja dla studentów wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwaśna

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

649 000 zł76 m² 8 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy 75 m Szukasz mieszkania, które łączy klimat starego Wrocławia z nowoczesnymi możliwościami aranżacyjnymi? To 75 m w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Boya-Żeleńskiego

Karłowice,Wrocław

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:62

 

Umeblowane:tak

We speak English. English describe below. Jesteś studentem jednej z wrocławskich uczelni ? Chciałbyś mieszkać w komfortowym mieszkaniu, mieć łatwy dojazd na swoją uczelnię i wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

779 000 zł68 m² 11 532,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67,55m2 w doskonałej lokalizacji - ul. Bolesława Chrobrego - tuż przy placu Św. Macieja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Strachocińska

Psie Pole,Wrocław

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna Kawalerka z osobnym wejściem przy ul. Strachocińskiej! Od lipca. Я розмовляю украінською! we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 621 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie o powierzchni ok. 47,5 m, które spełnia marzenia o komfortowym życiu w sercu Wrocławia! Ta wyjątkowa lokalizacja to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Nadodrze,Wrocław

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok, 62 m2, rydygiera (nadodrze), oddzielna kuchnia Do wynajęcia rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z niezależną kuchnią. W skład mieszkania wchodzi: - duży przestronny pokój z szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

3 300 zł44 m² 74,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowocześnie urządzone, klimatyzowane i wygodne mieszkanie przy ulicy Tęczowej. To cicha i urokliwa okolica, na której wyrosły niedawno nowe apartamentowce. W tym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 2-m piętrze niskiego bloku przy ul. Długiej we Wrocławiu. Układ mieszkania: 3 niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł24 m² 14 958,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Okazja! budynek Z cegły! świetna lokalizacja! Gorąco polecam kawalerę przerobioną na dwa pokoje położoną przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu. Kawalerka składa się z: - pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Fabryczna,Wrocław

539 000 zł42 m² 12 808,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Okazja! świetna lokalizacja | przy sky tower | 2 km od rynku! W cenie mieszkania pozostają wszystkie meble I sprzęty agd mieszkanie świeżo odmalowane I po wymianie oświetlenia! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł36 m² 16 524,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, na rogu ulic Kuźniczej i Nożowniczej. Świetne dla studentów, pracowników naukowych lub jako inwestycja na wynajem. Położone w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

580 000 zł46 m² 12 716,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun Oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 45,61 m2 w wieżowcu z windą, położonym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na Północy Wrocławia. Doskonała komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Świetnie położone mieszkanie dla studentów większości uczelni. Lokalizacja: * Do budynku Wydziału Architektury 3 minuty spacerem. * do wielu pozostałych wydziałów pwr, jak i również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nepalska

Brochów,Wrocław

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia niezwykle przytulna kawalerka we Wrocławiu przy ul. Nepalskiej 28, w nowoczesnym budynku, idealna dla singla lub pary. Nieruchomość: funkcjonalne mieszkanie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

514 969 zł48 m² 10 670,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Muzealny

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy Placu Muzealnym 5 idealne dla studentów | 51 m | oddzielna kuchnia | Wrocław Stare Miasto Na wynajem przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wysoka/ul.Cztery Podkowy, Metraż: 30m2, Kuchnia: aneks, Piętro: 3/3, nowy blok z 2017roku bez windy, Informacje dodatkowe: możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 500 zł44 m² 79,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Do wynajęcia piękna kawalerka o powierzchni 44,26 m2, położona na 1. piętrze, 4-piętrowej kamienicy, bardzo blisko Wzgórza Partyzantów. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Handelsmana

Zacisze,Wrocław

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę o powierzchni 25 m , idealna dla singla, pary lub studenta. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku z czterema osobnymi mieszkaniami, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kniaziewicza

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

-> dostępne od połowy listopada -> kawalerka 32 m2 + balkon 8m2 -> doskonała komunikacja z całym miastem Idealne dla pary/osoby pracującej. Nowa manufaktura - Oferuję na wynajem w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

459 990 zł36 m² 12 777,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Biskupin, blisko pętli tramwajowej Biskupin. . Lokalizacja idealna dla studentów i osób ceniących spokój i zieleń!. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe 2 pokojowe, rozkładowe, dwustronne, o pow. 48 m.kw. położone na 5 piętrze w budynku przy ul. Jęczmiennej. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 45mkw na Wrocławskim Rynku. W skład mieszkania wchodzi: - bardzo duży pokój z widokiem na Ratusz, - osobna kuchnia z dużym oknem, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

749 999 zł69 m² 10 817,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Duże, 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia. Idealne dla rodziny, studentów bądź pod inwestycje - bliskość wrocławskich uczelni. Powierzchnia całkowita została podana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy Krętej 23 (nadodrze) Nieruchomość: powierzchnia 26 m2 Piętro 6 Miejskie ogrzewanie Lokalizacja: mieszkanie znajduję się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

439 000 zł39 m² 11 227,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, przy ulicy Lubińskiej. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących przestronnej nieruchomości, którą będą mogły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł31 m² 71,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa kawalerka w klimatycznej kamienicy w centrum Wrocławia! Dostępna od 01.08.2025. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Roosevelta na Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę z wydzieloną sypialnią na ul Mikołaja Reja we Wrocławiu. Wynajem bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie umeblowane, kuchnia z pełnym wyposażeniem lodówka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Wrocław

1 300 zł10 m² 130 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pokoi studenckich w doskonałej lokalizacji - naprzeciwko głównego kampusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Sępolno,Wrocław

849 000 zł63 m² 13 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Umowa przedwstępna podpisana. Sprzedaż bezpośrednia od właściciela, bez prowizji! Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Krzyki,Wrocław

670 000 zł64 m² 10 468,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Wrocław Krzyki | 63 m | 655 000 zł Jasne, dwustronne z balkonem i widokiem na zieleń Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barycka

Ołbin,Wrocław

850 000 zł84 m² 10 160,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 83,66 m.kw. położone na parterze w kamienicy przy ul. Baryckiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie i przebudowie w 2006r. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25 m2 zlokalizowana na 3 piętrze w bloku wielopiętrowym z windą przy ulicy Stanisława Drabika 75 (jagodno). Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

5 200 zł80 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty tel. Mieszkanie studenckie Na wynajem 4 pokoje w pięciopokojowym mieszkaniu położonym na drugim piętrze w sześciopiętrowym budynku przy ul. Świętego Antoniego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

2 090 zł27 m² 76,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Opis nieruchomości: mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym, gustownie urządzone. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe i komórka lokatorska. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ołbin,Wrocław

1 049 999 zł100 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na ul. Mikołaja Reja we Wrocławiu nieopodal Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie o powierzchni 100m2 podzielone na dwa mieszkania po kapitalnym remoncie oaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W naszym biurze | | we speak english, let'S meet in wroclaw | Prezentujemy Państwu świetnie wykończoną kawalerkę na wynajem, znajdującą się w prestiżowym apartamentowcu -.