dowolna

Mieszkania do remontu Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

402 ogłoszenia

649 000 zł55,40 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekunka oferty Sabrina Przybył tel.   Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości - Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Sępolnie! Otoczenie nieruchomości: - zielona okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł70 m² 10 428,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o pow. 70 m2 w domu wolnostojącym, z przestronną działką 470 m2 na wrocławskim Ołtaszynie. Mieszkanie stanowi parter domu. Lokalizacja: niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54 m² 11 092,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Wrocław Ołbin ul. Nowowiejska nieruchomość: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Nowowiejskiej, położone w świetnie skomunikowanej okolicy. Znajduje się na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł40,40 m² 9 826,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,4 m zlokalizowane przy ul. Stabłowickiej 127C we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

579 000 zł54,60 m² 10 604,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,60 m , usytuowane na pierwszym piętrze przy ul. Jastrzębiej. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł89,36 m² 9 500,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy o powierzchni 89,36m2. Znajduje się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Zygmunta Krasińskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł47,40 m² 12 974,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mickiewicza na wrocławskim Sępolnie, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł63,76 m² 14 899,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu dwupoziomowego mieszkania na osiedlu Nowy Dwór, w inwestycji Dom Development- "nowodworska 43". Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Nowodworskiej 43 to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł39,55 m² 13 122,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty Natalia Olejnik tel.   Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 39,55 m, położone na Nowym Dworze we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

912 000 zł76 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 4-pokojowe do remontu z aneksem kuchennym. 3 oddzielne pokoje i 1 pokój z aneksem kuchennym, z którego wychodzi się na taras ok.18m2. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł21 m² 16 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Cicha kawalerka przy cichej uliczce na Grabiszynie. 21mkw bardzo ciepłe szczelne okna i ogrzewanie miejskie ( brak liczników ciepła stąd nie ma dopłat do ogrzewania) Niski czynsz 540zł pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł54,10 m² 11 275,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego budynku z 1972 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł40,63 m² 10 583,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w niskim budynku przy ul.Czajkowskiego (60). Budynki wspólnoty przeszły niedawno gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł93 m² 10 741,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się we Wrocławiu przy ul. Gwarnej - tuż obok wrocławskiego Dworca Głównego. Z uwagi na lokalizację, to idealna propozycja dla siebie lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,84 m² 9 204,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,84 m zlokalizowane przy ul. Pomorskiej we Wrocławiu, w bardzo dobrej lokalizacji blisko ścisłego centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 36m2 przy ul. Ślicznej. Lokal znajduje się w doskonale skomunikowanej części miasta, blisko centrum, dworca pkp i pks, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61 m² 9 655,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja Opiekun oferty: łukasz Szajkowski   Otoczenie nieruchomości: kleczków - osiedle położne na południowym brzegu Odry na północ od Wrocławskiego Rynku. Osiedle charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł91,69 m² 9 041,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Piastowskiej w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

339 999 zł23 m² 14 782,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękna kawalerka po remoncie! Znajduje się na 5 piętrze w kamienicy. Powierzchnia: 23m2. Nowoczesny styl, dbałość o detale i funkcjonalność mimo małego metrażu. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł63,20 m² 14 066,46 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun Oferty Magdalena Rakowiecka tel.   Mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem 21m2 , pięknym widokiem, wybudowane w 2012r. Wysokie pomieszczenia 3,2 m w całym mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, Zgody

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 45 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy z windą, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł35,10 m² 12 792,02 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,10 mkw położone w dzielnicy Śródmieście przy ul. Ładnej. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł42 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż lokal o powierzchni 42 m , położony na 2. piętrze w solidnym, ceglanego typu budynku w ścisłym centrum Wrocławia. Już sama lokalizacja przy ul. Podwale sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82,70 m² 7 243,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82,70 m , położone na wysokim parterze w kameralnym budynku przy ul. Dobrzańskiej, w zielonej części wrocławskiego Kozanowa, niedaleko parku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł38,98 m² 11 544,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,98m 2 , usytuowane na IV piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł420 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:1930

Cała kamienica na sprzedaż tuż przy rynku wrocławskim | 420m2 | dwa lokale usługowe | mieszkanówka | 3 piętra Na sprzedaż kamienica o powierzchni 420 m , zlokalizowana w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53,43 m² 11 042,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, komórką lokatorską i balkonem - do remontu. Lokalizacja: wrocław, ul. Kamienna Świetna lokalizacja autobusy pod.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł78 m² 8 064,10 zł/m²

 

Piętro:11/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 m , położone przy ul. Bezpiecznej 12 we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł130 m² 9 992,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż duże - 130 metrowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum Wrocławia. Plac Bema. Widok na Ostrów Tumski, wyspę Słodową. Doskonale skomunikowany. 5 minut na pieszo do Rynku. Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł63,98 m² 8 361,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Lokalizacja: przedmieście Świdnickie | ul. Wysoka, metraż: 63,98m , Kuchnia: oddzielna ze świetlikiem, piętro: 3/4, kamienica 1901r, informacje dodatkowe: do mieszkania przynależy piwnica 7,76m2, stan:.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł76 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe ( pierwotnie były to 2 pokoje - zapis w księdze wieczystej - istnieje możliwość przywrócenia poprzedniego układu ), na 4tym piętrze w kamienicy.