dowolna

Mieszkania do remontu Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

415 000 zł42 m² 9 771,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do remontu, w pełnym rozkładzie przy ul. Górniczej - Pilczyce Powierzchnia: 42,47 m + piwnica 5,43 m Piętro: 2/3 Budynek z lat 30. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

769 000 zł56 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Wrocławia, przy ul. Świdnickiej, oddalonego zaledwie ok. 100 m od płyty rynku. Oferta idealna jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Plac Grunwaldzki,Wrocław

639 000 zł73 m² 8 775,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Rezerwacja do 31.05.2025 r. Oferta na wyłączność! na sprzedaż mieszkanie O powierzchni 72,82 mkw wrocław - śródmieście- plac Grunwaldzki- ul. Sienkiewicza. Rok budowy: 1912 Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

550 000 zł59 m² 9 306,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,4 m , do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 1,7m zlokalizowanego przy ulicy Szybowcowej na wrocławskim osiedlu Gądów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Pilczyce,Wrocław

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Pilczyce/górnicza/okazja/niska cena/2pok. Klient gotówka! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchnia40m2, otwarta przestrzeń (salon, kuchnia, przedpokój), sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

573 000 zł55 m² 10 494,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej części Wrocławia ul. Racławicka/krzyki Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnogaj,Wrocław

529 000 zł59 m² 9 027,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w kameralnej niskiej kamienicy z lat '30 położonej przy ul. Jesionowej na Tarnogaju. Ulica Jesionowa jest cichą i spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Ołbin,Wrocław

750 000 zł63 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Polecam na sprzedaż ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w sercu Wrocławia - idealna pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku, w samym centrum Wrocławia , tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Klecina,Wrocław

580 000 zł57 m² 10 175,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na wysokim parterze niskiego, 3-piętrowego budynku z 1977 roku przy ul. Karmelkowej we Wrocławiu (krzyki-Klecina).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł43 m² 11 648 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,84 m2, usytuowane na niskim parterze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 1958 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

580 000 zł54 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie do remontu, usytuowane na drugim piętrze niskiego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Popowice jednym z najbardziej poszukiwanych rejonów w niskiej zabudowie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ul. Wincentego Stysia Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 11 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

520 000 zł41 m² 12 682,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: to mieszkanie to prawdziwa perełka w jednej z najbardziej poz ądanych dzielnic Wrocławia - Śródmieściu, tuz przy Placu Bema. Otoczenie to połączenie miejskiego z ycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muchobór Mały,Wrocław

589 000 zł64 m² 9 231,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zachodnia strona miasta przyjazne osiedle sprawdzona lokalizacja. Muchobór Mały ul. Szkocka - pełna infrastruktura, pod ręką sklepy, sklepiki, usługi, poczta, bank, bazarek, centrum handlowe, świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

509 000 zł48 m² 10 655,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni ok. 47,77 mkw, zlokalizowanego przy ul. Lubińskiej we Wrocławiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemieńskiego

Kleczków,Wrocław

451 920 zł40 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: mieszkanie do własnej aranżacji! Układ nieruchomości: - pokój - Pokój - Kuchnia - Łazienka z wc Najważniejsze informacje: - w realizacji kotłowania gazowa - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

439 000 zł41 m² 10 707,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na Psim Polu we Wrocławiu. Zadzwoń aby umówić się na prezentację. Oferujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Karłowice,Wrocław

550 000 zł66 m² 8 310,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do 16.05.2025 R. 3M z balkonem do własnej aranżacji (remontu) - Wrocław, karłowice 3 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, w świetnej lokalizacji bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sempołowskiej

Biskupin,Wrocław

599 900 zł56 m² 10 712,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz mieszkania z dobrym rozkładem, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Wrocławia? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

670 000 zł61 m² 10 994,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż rozkładowe, duże i ustawne mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji we Wrocławiu - na Krzykach! Adres: ul. Zwycięska 17. To idealna propozycja dla siebie lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielska

Kozanów,Wrocław

649 000 zł62 m² 10 484,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| okazja | 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją możliwość dokupienia garażu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,9 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Borek,Wrocław

510 000 zł46 m² 11 208,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Wyjątkowa oferta: 2-pokojowe mieszkanie z duszą w sercu Krzyków (boczna ul. Hallera). Zamieszkaj w jednej z najbardziej urokliwych części Wrocławia! Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Pawłowa

Stare Miasto,Wrocław

319 000 zł20 m² 15 950 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka z widokiem Plac Legionów, wrocław Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20 m , położona na 7. piętrze w wysokim bloku z windami, zlokalizowanym w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

799 000 zł82 m² 9 684,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem przy ul. Budziszyńskiej.Możliwość wydzielenia 4 pokoju. Idealne dla rodzin, osób poszukujących przestrzeni lub inwestorów! Podstawowe informacje: >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

659 000 zł76 m² 8 728,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Słoneczne i bardzo ciche mieszkanie na Kruczej- daj się oczarować! Doskonała lokalizacja! Zatopiona w zieleni okolica blisko centrum. Mieszkanie: dwa duże pokoje z których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

530 000 zł45 m² 11 656 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Dawno, dawno temu, na jednej z ulic Wrocławia, dokładnie tej zwanej Kruczą, gdzie niebo często przecinały cienie ptaków, wznosił się wieżowiec z czasów wielkiej płyty, dumnie stojący od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

529 000 zł53 m² 9 943,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mamy coś dla tych, którzy nie boją się wyzwań i chcą stworzyć swoje wymarzone cztery kąty od podstaw. Mieszkanie o powierzchni 53,2 m znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Pilczyce,Wrocław

363 300 zł38 m² 9 677,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 37,54 m , położone na 1. piętrze kamienicy z 1932 roku, w okolicach ul. Kozanowskiej Wrocław Fabryczna / Pilczyce. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Pracy

Grabiszyn,Wrocław

362 000 zł27 m² 13 407,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o 27m2 powierzchni całkowitej składające się z pokoju dziennego i osobno kuchni łazienki oraz małego korytarza. Fajny rozkład funkcjonalne. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

559 000 zł42 m² 13 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa cena! 2-pokojowe mieszkanie w centrum sprawdzona inwestycja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w ścisłym centrum Wrocławia, w okolicy Placu Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodnicka

Gajowice,Wrocław

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż super 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na 7/7p w budynku z windą na Gądowie Małym Mieszkanie dwustronne,rozkładowe,do remontu, posiada 2 piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

700 000 zł82 m² 8 562,69 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż 2-pokojowe w mieszkanie o powierzchni 81,75m2 zlokalizowane przy ul. Zygmunta Krasińskiego 17 na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu. Nieruchomość z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemieńskiego

Kleczków,Wrocław

451 920 zł40 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 do własnej aranżacji. W skład mieszkania wchodzi: *3 pokoje *kuchnia *łazienka *wc *balkon Do mieszkania przynależy piwnica. Interesuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Różanka,Wrocław

620 000 zł59 m² 10 508,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy Państwu nieruchomość, która świetnie nada się zarówno pod inwestycję, jak i do zamieszkania. Mieszkanie 59m2 posiada 3 oddzielne pokoje oraz osobną kuchnię dzięki czemu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

380 000 zł33 m² 11 377,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Szukasz kawalerki obok zieleni w świetnej lokalizacji i blisko uczelni? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż przytulna kawalerka położona na 2. piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyczna

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł57 m² 9 767,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko W naszym biurze Polecam przestronne 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie umieszczone u zbiegu ulicy Zaporowskiej i Energetycznej. Mieszkanie dwustronne z oknami sufitowymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł66 m² 9 089,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 oddzielne pokoje! osobna kuchnia z oknem! odrestaurowana kamienica- nowa elewacja od frontu oraz od podwórza oraz odnowiona klatka schodowa! Świetna lokalizacja - 850 m do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paulińska

Śródmieście,Wrocław

650 000 zł50 m² 12 896,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 50,40 mkw, zlokalizowane w okolicach ul. Paulińskiej 1,2 km od płyty Rynku. Składa się z: - salonu - Mniejszego pokoju - Osobnej kuchni - Łazienki - Przedpokoju.