dowolna

Mieszkania do remontu Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

400 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

400 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na Sprzedaż przestronne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 48m2 z balkonem, komórką lokatorską, położone w znakomitej lokalizacji bezpośrednio przy Parku Południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

684 999 zł62 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pok | Blisko Uczelni | Cicha okolica. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem i piwnicą na Osiedlu Gaj w dzielnicy Krzyki. Okolica cicha i kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63m2. *3-pokojowe mieszkanie, rozkładowe m-4, ogrzewanie z sieci miejskiej elektrociepłowni. *Każdy z pokoi oddzielny, oddzielna kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

569 899 zł47 m² 12 112,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Top Szczepin,blisko magnolia/tramwaj/zachodnia Klucze w biurze Zapraszamy na prezentację ładnego w pełni rozkładowego mieszkania 3 pokojowego, znajdującego się przy ul. Lubińskiej na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Polecam do sprzedaży 48mkw, mieszkanie dwustronne ,rozkładowe w kamienicy na 1 pietrze/4 p , do remontu przy ul.PiastowskiejNieruchomość składa się z -1 pokoju z dwoma dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

798 900 zł56 m² 14 363,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przy Aquaparku po generalnym remoncie+balkon! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy wroclavii/dworzec pkp. Najważniejsze informacje : mieszkanie po generalnym remonciemetraż 55,6 mkwbalkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Orląt Lwowskich

Stare Miasto,Wrocław

365 000 zł25 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Wrocław okolica Dworca Świebodzkiego Pl. Orląt Lwowskich. powierzchnia użytkowa: 24,83 mkw 3 piętro/4 lokum 1-pokojowe, kuchnia, łazienka z toaletą stan techniczny: do remontu budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

750 000 zł82 m² 9 191,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Słoneczne widoki z przestronnego mieszkania na ul.Grunwaldzkiej 90 (wejście przez klatkę 92) Na mieszkanie składa się 9 pomieszczeń: 1) Pokój - 17m2 2) Pokój - 15m2 3) Pokój - 12m2 4) Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

415 000 zł42 m² 9 771,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do remontu, w pełnym rozkładzie przy ul. Górniczej - Pilczyce Powierzchnia: 42,47 m + piwnica 5,43 m Piętro: 2/3 Budynek z lat 30. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Grabiszyn,Wrocław

540 000 zł46 m² 11 842 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 45,6 m2 w bloku z 1970 roku. Budynek znajduje się blisko centrum Miasta. W mieszkaniu istnieje możliwość wydzielenia 3 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 150 000 zł120 m² 9 623,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy na rogu ul Piastowskiej i Sienkiewicza. Mieszkanie ma niepowtarzalny klimat jaki mają tylko nieruchomości w kamienicach, rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Pilczyce,Wrocław

299 999 zł41 m² 7 334,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Niska cena/2pok./Pilczyce/Górnicza/okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchnia40m2, otwarta przestrzeń (salon, kuchnia, przedpokój), sypialnia i łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Biskupin,Wrocław

450 000 zł37 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2-pokojowe funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 37 m2. Mieszkanie na podwyższonym parterze, ogrzewanie gazowe. Do mieszkania przynależy piwnica w cenie mieszkania. Stan do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

639 000 zł72 m² 8 924,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 71,6 m2. To okazja dla tych, którzy pragną stworzyć swoją własną przestrzeń od podstaw lub okazja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Ołbin,Wrocław

1 050 000 zł147 m² 7 138,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 147,08 m , usytuowane na 2 piętrze pięciokondygnacyjnego budynku przy ul. Nowowiejskiej 67 we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Dwór,Wrocław

836 000 zł74 m² 11 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż duże, dwupoziomowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w odizolowanej cichej części Nowego Dworu z ogromnym strychem na wyłączność, wyjściem na płaski dach zastępujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł83 m² 8 377,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Możliwość zrobienia dwóch mieszkań! Wyjątkowy układ mieszkania umożliwia jego podział na dwa osobne lokale, co czyni tę ofertę idealną inwestycją. Możliwość wydzielenia dwóch mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

395 100 zł40 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do kapitalnego remontu 1-2pok przy Lwowskiej Zapraszam na prezentację mieszkania do remontu przy ul Lwowskiej Najważniejsze informacje:metraż 39,42 mkwpiętro 3 z 4mieszkanie do remontumożliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

599 000 zł64 m² 9 317,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 2-pokojowe w mieszkanie o powierzchni 64,29m2 zlokalizowane przy ul. Wysokiej 7 na Przedmieściu Świdnickim we Wrocławiu. Nieruchomość z ogromnym potencjałem będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kluczborska

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie jest umeblowane, gotowe do zamieszkania, okna plastikowe. Mieszkanie jest ciche (okna od strony podwórza),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

615 000 zł56 m² 10 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Igła w Stogu Siana Mieszkanie z Charakterem, jakiego Już Nie Zbudują! Czy kiedykolwiek widziałeś mieszkanie o tak wyjątkowym stylu i oryginalności? Niech pierwszy rzuci kamieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Stare Miasto,Wrocław

494 000 zł52 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie rozkładowe. Idealne pod inwestycję w bliskim sąsiedztwie Wyspy Słodowej i rynku. Nieruchomość znajdująca się przy ul. Kaszubskiej choć sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

615 000 zł56 m² 10 898,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Wrocław-Krzyki, tuż przy Parku Południowym! Szukasz przestronnego, nietuzinkowego mieszkania w spokojnej, zielonej części Wrocławia? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Borek,Wrocław

615 000 zł56 m² 10 898,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Wyjątkowe przestronne mieszkanie, salon 30m2 z oknami na dwie strony świata, 3 pokoje, odnowiona przedwojenna kamienica po generalnym remoncie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

529 000 zł46 m² 11 598,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,61 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 1969 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy Gersona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodworska

Księże Małe,Wrocław

274 999 zł29 m² 9 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Najtańsze mieszkanie we Wrocławiu/do remontu Do kapitalnego remontu kawalerka przy Opolskiej! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę znajdującą się przy ul. Starodworskiej na Ksieżu Małym. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

685 000 zł62 m² 11 138,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pok | Blisko Uczelni | Cicha okolica Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem i piwnicą na Osiedlu Gaj w dzielnicy Krzyki. Okolica cicha i kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Popowice,Wrocław

569 000 zł54 m² 10 533,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3/4 pok | Popowice-Białowieska | do remontu. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Popowicach pełen rozkład, możliwość 4 pokoi! Lokalizacja: wrocław, popowice Powierzchnia: 54 m Pokoje: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

839 000 zł54 m² 15 537 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie. Przed blokiem znajduje się parking ze szlabanem (objęty prywatnym monitoringiem) dla mieszkańców. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży , przestronne 2-pokojowe mieszkanie, położone na 2piętrze 10 piętrowego budynku przy ul. Zemskiej. Mieszkanie w pełni rozkładowe, z balkonem do własnej aranżacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

568 900 zł63 m² 9 014,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże 3M przy Ślężnej/niska cena/ładna kamienica! Na sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Ślężnej. Blisko tramwaj i autobus. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja z dostępnej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Leśnica,Wrocław

348 999 zł68 m² 5 124,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Obniżona cena!./centrum!/tanio/Leśnica/top/inwestycyjne/Wolska/4pok! Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

703 000 zł74 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie rozkładowe. Idealne pod inwestycję w bliskim sąsiedztwie Wyspy Słodowej i rynku. Nieruchomość znajdująca się przy ul. Kaszubskiej choć sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

598 998 zł67 m² 8 953,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

toplokalizacja/inżynierska/okazja!/3pok./Tarasy Grabiszyńskie/ogród/ogrzewanie miejskie! DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NISKA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Karłowice,Wrocław

587 300 zł44 m² 13 347,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2