dowolna

Mieszkania do remontu Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cinciały

Ołbin,Wrocław

729 000 zł80 m² 9 066,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Pod nowy kredyt, pierwsze Klucze. Super cena! Super okazja! Tylko w naszym biurze. Zapraszam na prezentację wyjątkowego, eleganckiego, słonecznego, gotowego do wprowadzenia mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

555 000 zł39 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta bez pośredników. Biura nieruchomości prosimy o nie dzwonienie. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, idealne dla osób mobilnych blisko węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

699 000 zł76 m² 9 258,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Słoneczne i bardzo ciche mieszkanie na Kruczej- daj się oczarować! Doskonała lokalizacja! Zatopiona w zieleni okolica blisko centrum. Mieszkanie: dwa duże pokoje z których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

699 000 zł76 m² 9 258,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

529 000 zł57 m² 9 216,03 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,4 m , zlokalizowanego przy ulicy Szybowcowej 40 na wrocławskim osiedlu Gądów Mały. Nieruchomość znajduje się w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krucza

Fabryczna,Wrocław

499 990 zł50 m² 9 999,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja 0% prowizji kupuj bezpośrednio od właściciela! Twoje idealne mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego gustu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Biskupin,Wrocław

610 000 zł52 m² 11 706 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dwa rozkładowe pokoje z balkonem na Biskupinie. Dwa rozkładowe pokoje na pierwszym piętrze z oddzielną, jasną kuchnią, blisko centrum i Odry, o łącznej powierzchni 52,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

525 000 zł54 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ważne: pośrednikom dziękujemy! Sprzedam mieszkanie własnościowe 53,9 m2 (do remontu), rozkładowe, okna na wschód i zachód. Oddzielna kuchnia, trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

1 929 000 zł151 m² 12 741,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 4 przyległe mieszkania do remontu | 4 pokoje | 151,40 m2 | 1 929 000 zł Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotsisa

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł69 m² 9 082,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 68,81 m2, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego z 1930 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy Kotsisa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kowale,Wrocław

999 000 zł77 m² 12 974 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy przytulny dom o powierzchni 77 m , położony przy ul. Szczygla we Wrocławiu. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, funkcjonalnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Szczepin,Wrocław

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Ciche mieszkanie 3-pokojowe w zadbanym, niskim bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Starym Mieście Szczepinie. Mieszkanie a) Metraż: 44 m2 b) Pomieszczenia: - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dembowskiego

Sępolno,Wrocław

750 000 zł64 m² 11 811 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Sępolno ul. Dembowskiego | Klimatyczna ceglana zabudowa z 1929 roku Zamieszkaj w jednej z najbardziej urokliwych i zielonych części Wrocławia. Sępolno to wyjątkowa lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

447 000 zł38 m² 11 671 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania obok zieleni w świetnej lokalizacji? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 7. piętrze w odnowionym bloku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Popowice,Wrocław

559 000 zł54 m² 10 351,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3- pokojowe mieszkanie z balkonem, pow. 54m2 Lokalizacja: popowice, wrocław Zaledwie 4,5 km od Rynku, do 15min autem. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze bloku. Stan: do remontu Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu przy ulicy Kotlarskiej, wrocław Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w doskonałym miejscu, zaledwie 270 metrów od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

615 000 zł56 m² 10 898,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 56,43 m2 położone na wysokim parterze trzypiętrowej kamienicy z początku XX w. Gdzie znajduje się mieszkanie Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dostępne od zaraz! Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, pow. 65m2 z balkonem. Położona na bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu Gądów Mały, wrocław Zaledwie 4,5 km od Rynku, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paczkowska

Krzyki,Wrocław

575 000 zł57 m² 10 034,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferuję na sprzedaż mieszkanie do remontu w zadbanym budynku przy ulicy Paczkowskiej 50 we Wrocławiu, doskonale skomunikowana lokalizacja, a jednak cicha i kameralna. Metraż: 57,3 mkw. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ołbin,Wrocław

399 000 zł38 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Marzysz o mieszkaniu z duszą, które możesz zaaranżować według własnego pomysłu? To idealna okazja dla miłośników kamienic, inwestorów i osób szukających wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Biskupin,Wrocław

559 000 zł49 m² 11 419,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do remontu dwustronne 2M na Zielonym Biskupinie Na sprzedaż ładne 2-pokojowe mieszkanie na zielonym Biskupinie, przy ul. Spółdzielczej. Najważniejsze informacje: metraż 48,95 mkwpiętro - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Biskupin,Wrocław

529 000 zł46 m² 11 598,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,61 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 1969 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

350 000 zł46 m² 7 538,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kinder Niespodzianka stwórz tu wszystko, o czym marzysz! To mieszkanie jest jak prawdziwa kinder niespodzianka w tak niskiej cenie, że pozwala na stworzenie tutaj przestrzeni, o jakiej tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

362 000 zł27 m² 13 407,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27 m , zlokalizowane przy ulicy Inżynierskiej we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym,Łazienki z toaletą,Korytarza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

410 000 zł38 m² 10 927,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

**rezerwacja** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nowy Dwór przy ul. Nowodworskiej. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze 8-piętrowego budynku wyposażonego w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Sępolno,Wrocław

1 069 000 zł62 m² 17 241,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i sutereną na Sępolnie gotowe do wprowadzenia, doskonała lokalizacja i potencjał! Opis: 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią po remoncie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

575 000 zł65 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Możliwe 4 pokoje! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65 m2, usytuowane na czwartym piętrze dziewięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1985 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

646 000 zł77 m² 8 389,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Strzegomskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wygodnym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Polecam do sprzedaży 48mkw, mieszkanie dwustronne ,rozkładowe w kamienicy na 1 pietrze/4 p , do remontu przy ul.PiastowskiejNieruchomość składa się z -1 pokoju z dwoma dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Stare Miasto,Wrocław

385 000 zł35 m² 10 848,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,49 m , zlokalizowane przy ulicy Św. Wincentego we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi: większego o powierzchni 17,86 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

458 000 zł40 m² 11 393 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w dobrej dzielnicy Wrocławia - Krzyki. Obejrzyj video-prezentację mieszkania - Znajduje się na otodom, zaraz pod zdjęciami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

578 000 zł54 m² 10 607,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronne lokum o powierzchni ok. 54,5 m , charakteryzujące się funkcjonalnym układem, który doskonale spełni oczekiwania rodzin oraz studentów. Układ pomieszczeń: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kowale,Wrocław

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

*** Sprzedaż wyłącznie klientowi gotówkowemu *** Mieszkanie do Remontu w Doskonałej Lokalizacji Atrakcyjna cena! Na sprzedaż udział w domu składającym się z kuchni, 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miernicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

249 000 zł26 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26m2, zlokalizowane przy ulicy Mierniczej 19 (przedmieście Oławskie, wrocław) w odrestaurowanej kamienicy. Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł39 m² 12 057,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,98m 2 , usytuowane na IV piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

509 990 zł49 m² 10 319,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Hit Cena! Gądów z balkonem/rozkład 2pok/kuchnia osobna cena do 15.04 PRZY ZAKUPIE ZA GOTÓWKĘ! Przytulne, ciche i słoneczne mieszkanie w bloku na Gądowie Małym przy ul. Horbaczewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Gajowice,Wrocław

620 000 zł47 m² 13 242,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,82m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

509 999 zł49 m² 10 321,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Hit Cena Gądów z balkonem/rozkład 2pok/kuchnia osobna cena do 15.04 PRZY ZAKUPIE ZA GOTÓWKĘ! Przytulne, ciche i słoneczne mieszkanie w bloku na Gądowie Małym przy ul. Horbaczewskiego,.