dowolna

Mieszkania do remontu Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

598 998 zł66 m² 9 048,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

toplokalizacja/inżynierska/tarasy Grabiszyńskie/ogrzewanie miejskie/okazja!/3pok./ogród DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NISKA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Stabłowice,Wrocław

198 999 zł22 m² 9 255,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Towarowa/tanio/stabłowice /1pok./do remontu Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 21 m2, mieszczące się na parterze dwupiętrowego budynku z 1930 r. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

374 999 zł28 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Uniwersytet Ekonomiczny/toplokalizacja/1pok./okazja/Kamienna Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę do remontu mieszczącą się na 6-tym piętrze 10-piętrowego budynku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Leśnica,Wrocław

348 998 zł67 m² 5 178,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Obniżona cena!/inwestycyjne/wolska/4pok./centrum!/tanio/Leśnica/top Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Różanka,Wrocław

688 000 zł59 m² 11 661 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy Państwu nieruchomość, która świetnie nada się zarówno pod inwestycję, jak i do zamieszkania. Mieszkanie 59m2 posiada 3 oddzielne pokoje oraz osobną kuchnię dzięki czemu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

648 999 zł55 m² 11 778,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Premium/3pok/taras/ogród/bezczynszowe/lux/kiełczów/wilczyce Przedstawiamy Państwu gustowne, eleganckie, bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie 54,6 m2 z tarasem i ogródkiem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie na Kiełczowskiej - idealne dla rodziny lub jako inwestycja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 63 m , położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

499 999 zł48 m² 10 469 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

I oferta wyłącznie W naszym biurze I Prezentujemy Państwu własnościowe dwupokojowe, dwustronne mieszkanie ( pow. 47,76 m2 ) do remontu i własnej aranżacji położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

519 000 zł47 m² 11 042,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Niesamowita okazja! Na sprzedaż: jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe na ul. Zielińskiego tuż przy Sky Tower we Wrocławiu! Niesamowita okazja cenowa dla tych, którzy pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

756 000 zł80 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Marzysz o przestrzeni, świetnej lokalizacji i możliwości urządzenia mieszkania po swojemu? Ta oferta jest dla Ciebie! Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

585 000 zł60 m² 9 695 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty: tel. Tylko w sdp Nieruchomości. 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, tuż obok Parku Południowego i przystanku tramwajowego. Idealna lokalizacja do zamieszkania lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

580 000 zł64 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! do końca miesiąca cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

769 000 zł78 m² 9 851,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Świetna inwestycja prawie 100m2 z balkonem/żelazna Oferujemy na sprzedaż duże mieszkanie z balkonem przy ul. Żelaznej w kamienicy na 5 piętrze. Lokal posiada 3 duże niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

369 999 zł24 m² 15 744,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na ostatnim groszu/magnolia/kawalerka/balkon Polecamy na sprzedaż mieszkanie na 5 piętrze blok z windą o powierzchni 24m2 Niski czynsz Balkon Kw bez obciążeń Zapraszam na prezentację Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

525 000 zł52 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 51,77 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego budynku z 1960 r. na Krzykach - Huby - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cinciały

Ołbin,Wrocław

565 000 zł70 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni całkowitej 70m2 + piwnica o pow. 6.5 m2 położone przy ul. Andrzeja Cinciały (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Henrykowska

Huby,Wrocław

389 000 zł36 m² 10 957,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka przy Nyskiej/do remontu/blisko Centrum Wraclavia Na sprzedaż kawalerka w centrum Wrocławia - 35,5 M2 przy ulicy Henrykowskiej - boczna Nyskiej. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

599 800 zł60 m² 9 996,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja do 3.02.2025r. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu - osiedle Gaj, ul. Krynicka Cena: 599 800 zł Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Szczegóły oferty: powierzchnia: 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

450 000 zł40 m² 11 124,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,45 m2 na Wrocławskim Grabiszynie. Mieszkanie znajduje się w centrum Wrocławia blisko komunikacji tramwajowej i autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Śródmieście,Wrocław

595 000 zł62 m² 9 643,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 64,7m. Mieszkanie składa się z: - dwóch przestronnych pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Grabiszyn,Wrocław

469 998 zł48 m² 9 710,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pereca!/grabiszyńska/centrum/tanio/balkon/żelazna/2pok. Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie do remontu mieszczące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodworska

Księże Małe,Wrocław

279 001 zł29 m² 9 617,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Do kapitalnego remontu kawalerka przy Opolskiej! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę znajdującą się przy ul. Starodworskiej na Ksieżu Małym. Najważniejsze informacje: metraż 29 mkw W budynku tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Papiernicza

Pilczyce,Wrocław

735 000 zł63 m² 11 703,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62.8 m2 * 3 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz osobna toaleta * balkon 3m2 * 7. piętro * w budynku dwie windy * do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleczkowska

Psie Pole,Wrocław

449 000 zł37 m² 12 138,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronna kawalerka z nyżą o wielkości 36,99m2. Mieszkanie sprzedawane jest wraz z wyposażeniem widocznym na zdjęciach (poza thermomixem). Znajduje się ona na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

598 999 zł66 m² 9 062,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

ogrzewanie miejskie/okazja!/3pok./toplokalizacja/Inżynierska/Tarasy Grabiszyńskie/ogród DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NISKA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Stabłowice,Wrocław

198 998 zł21 m² 9 298,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Stabłowice /towarowa/tanio/1pok./do remontu Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 21 m2, mieszczące się na parterze dwupiętrowego budynku z 1930 r. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Poprzeczna

Sołtysowice,Wrocław

550 000 zł100 m² 5 509,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Z dużym potencjałem - do remontu na prezentacje serdecznie zapraszamy Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale, wymagające remontu, zlokalizowane w urokliwej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Powstańców Śląskich,Wrocław

385 000 zł33 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie na ul. Wieczystej we Wrocławiu Kilka słów o nieruchomości: powierzchnia: 33 m Układ: 2 jasne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Leśnica,Wrocław

348 999 zł68 m² 5 170,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

inwestycyjne/wolska/obniżona cena!/4pok./centrum!/tanio/Leśnica/top Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

550 000 zł56 m² 9 821 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Opiekun oferty Mieszkanie do remontu przy samym pasażu grunwaldzkim! Otoczenie nieruchomości Okolice pl. Grunwaldzkiego to jedna z najpopularniejszych części Wrocławia, w okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

749 000 zł80 m² 9 421,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie 80 m w zielonej okolicy - Gądów Mały, ul. Drzewieckiego. Idealne jeżeli chciałbyś mieszkać w przestronnym mieszkaniu w znakomitej lokalizacji. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

588 000 zł47 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe! ładne 3M lubińska/legnicka+2piwnice Zapraszamy na prezentację ładnego w pełni rozkładowego mieszkania 3 pokojowego, znajdującego się przy ul. Lubińskiej na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

389 600 zł28 m² 13 718,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/1pok./Uniwersytet Ekonomiczny/okazja/Kamienna Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę do remontu mieszczącą się na 6-tym piętrze 10-piętrowego budynku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Pilczyce,Wrocław

299 998 zł40 m² 7 481,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Pilczyce/górnicza/niska cena/2pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchnia40m2, otwarta przestrzeń (salon, kuchnia, przedpokój), sypialnia i łazienka. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Stabłowice,Wrocław

198 999 zł22 m² 9 255,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Tanio/stabłowice /towarowa/1pok./do remontu Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 21 m2, mieszczące się na parterze dwupiętrowego budynku z 1930 r. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karłowice,Wrocław

549 000 zł71 m² 7 732,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas Zapraszam do zapoznania się z oferta przestronnego 3 pokojowego mieszkania przy ulicy Czajkowskiego we Wrocławiu Opis mieszkania i okolicy Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

565 000 zł39 m² 14 487,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: urokliwe 2-pokojowe mieszkanie blisko węzła komunikacyjnego Wrocław-Lotnisko! Szukasz idealnego miejsca, które połączy komfort codziennego życia z doskonałą lokalizacją? To.