dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 268 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł41 m² 13 309,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż w samym sercu Wrocławia, przy ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie dwustronne w pełni rozkładowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

619 000 zł62 m² 9 967,79 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie własnościowe, położone we Wrocławiu na osiedlu Nowy Dwór przy ul. Zemskiej. Mieszkanie o pow. 62,10 m.kw. 3 pokojowe, rozkładowe, z dużym balkonem. Przestronny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

624 900 zł46 m² 13 584,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cena: 624 900 pln Powierzchnia: 64 m Piętro: 4/5 Lokalizacja: boczna ul. Partynickiej, partynice Stan prawny: pełna własność Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Partynicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Psie Pole,Wrocław

849 000 zł59 m² 14 488 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

tel: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym w nowym budownictwie Promenady Wrocławskie, ul. Zakładowa. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Wrocław

599 999 zł60 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego na 6. piętrze w zadbanym bloku z lat 90. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł45 m² 64,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie w Centrum Wrocławia. Świetna lokalizacja dla osób ceniących sobie komfort życia w Centrum, 10 min spacerem od Rynku, a przy tym bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Harcerska

Oporów,Wrocław

690 000 zł48 m² 14 348,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż miłe mieszkanie z ogródkiem Przytulny 2-pokojowy apartament o powierzchni 48,09 m (parter) na zielonym Oporowie to propozycja dla osób ceniących komfort i spokój Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Muchobór Mały,Wrocław

760 000 zł62 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze trzypiętrowego niskiego bloku z 2001 r. z balkonem i komórką lokatorską w piwnicy. Gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnogaj,Wrocław

544 000 zł42 m² 12 894 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

520 000 zł43 m² 11 981,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie - Wrocław, ołtaszyn ogrodzone osiedle - garaż pod budynkiem Na sprzedaż przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,4 m 2 , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trwała

Krzyki,Wrocław

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w samym sercu wrocławskich Krzyków ul. Trwała 5. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedźwiedzia

Oporów,Wrocław

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od 01.12! Do wynajęcia klimatyzowany 3 pokojowy apartament w budynku z monitoringiem, windą i parkingiem podziemnym. Piękne mieszkanie w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

399 999 zł33 m² 12 030 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,55 m , położona na parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2024r. Lokal znajduje się na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Różanka,Wrocław

3 000 zł51 m² 59,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe w zadbanym bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Różance - okolice ul. Jugosłowiańskiej. Lokal znajduje się w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muchobór Mały,Wrocław

599 000 zł61 m² 9 787,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Ważne: ta nieruchomość sprzedawana jest w formule otwartego ofertowania. Podana cena to jedynie punkt wyjścia - to Ty decydujesz, ile jest dla Ciebie warta. Umów się na spotkanie, obejrzyj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kleczków,Wrocław

1 149 000 zł98 m² 11 772,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 97,60 m , położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. Kleczkowskiej we Wrocławiu. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 97,60 m Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

633 157 zł62 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji I podatku pcc! gotowe do odbioru oferta bezpośrednio od dewelopera zalety tej nieruchomości: - okna na 3 strony świata - funkcjonalna przestrzeń, miejsca na duże szafy - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 539 999 zł119 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 118,98 m , położony na pierwszym piętrze budynku Apartamenty Piaskowa przy ulicy Rydgiera Ludwika. Nieruchomość znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

625 000 zł46 m² 13 631,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W bezkresnych dolinach Dzikiego Zachodu biegał Spirit mustang, którego nie dało się oswoić. Kochał wolność, przestrzeń i wiatr, który opowiadał mu historie miejsc, do których jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

899 000 zł52 m² 17 288,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie, do którego możesz się od razu wprowadzić - al. Wiśniowa - to lokalizacja, która łączy w sobie bliskość centrum i wygodę życia codziennego. Metraż: 52 m2 Piętro 1 z 6,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wstrzymana do 21.11.2025R Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Ogrody Hallera - tuż przy Parku Grabiszyńskim Na wynajem atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

764 999 zł49 m² 15 724,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,65 m , położone w prestiżowej lokalizacji - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio | ul. Krakowska, wrocław Nowy, świeżo oddany apartament o powierzchni 18m położony przy ul. Krakowskiej to idealna propozycja dla osób, które cenią bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kleczków,Wrocław

799 999 zł42 m² 19 047,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 42 m2 - gotowe do zamieszkania, wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja! Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

5 500 zł118 m² 46,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, dwupoziomowy apartament. Składa się on z czterech pokoi, z klimatyzacją w każdym z nich. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

899 900 zł54 m² 16 757,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam apartament Premium zlokalizowany w samym sercu Wrocławia. Lokalizacja idealna dla ludzi chcących mieszkać w Centrum. Wszystkie najważniejsze punkty miasta są na wyciągnięcie ręki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

575 000 zł58 m² 9 912,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam do zakupu 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie na Przedmieściu Oławskim. Kilka minut spacerem od Rynku. Doskonale skomunikowane autobusy, tramwaje. Świetne pod względem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

625 000 zł46 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko w poter Nieruchomości. Na sprzedaż bardzo ładne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,63 m 2 z dużym balkonem na 4 piętrze 5-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cynowa

Grabiszyn,Wrocław

559 990 zł48 m² 11 754,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wrocław - ul. Cynowa 3 | 47,64 m | Idealne do zamieszkania lub pod inwestycje Na sprzedaż oferujemy komfortowe i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 47,64 m , położone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

629 000 zł64 m² 9 812,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 64,10 m2 położone na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z początku XX w. Cena - 635 000 pln (do negocjacji) gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferta cenowa ważna do 30.09.2025 Mieszkanie własnościowe 2 pokojowe, rozkładowe, dwustronne, o pow. 48 m.kw. położone na 5 piętrze w budynku przy ul. Jęczmiennej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

747 540 zł49 m² 15 403,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,53 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Wrocławia - na Kępie Mieszczańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 230 000 zł62 m² 19 838,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem - ostatnie piętro, wysoki standard, gotowy do zamieszkania! we also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

2 150 zł58 m² 37,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie przy Placu Zgody/ Traugutta na Przedmieściu Oławskim. Kilka minut spacerem od Rynku. Doskonale skomunikowane autobusy, tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

930 000 zł63 m² 14 715,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

63m2 / 2 pokoje + taras / Ogrody Grabiszyńskie / prowizja 0! Na sprzedaż piękny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 63,20 m2 z przynależnym tarasem. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i garażemserdecznie zapraszam do zakupu przestronnego, słonecznego i niezwykle cichego mieszkania w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 295 000 zł53 m² 24 452,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wykończone mieszkanie Z tarasem - gotowy produkt inwestycyjny Wykończone "pod klucz" | Duży taras | Duże przeszklenia | Klimatyzacja | Budynek z ochroną Świetna propozycja inwestycyjna lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gazowa

Brochów,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 500,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31,37 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "tarnogaj" przy ul. Gazowej we Wrocławiu na osiedlu Di Trevi - bezpiecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

529 000 zł52 m² 10 173,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż bezczynszowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i dodatkowymi pomieszczeniami Muchobór Wielki / Mokronos Dolny Metraż: 52 m + ogród + dodatkowe pomieszczenia Lokalizacja:.