dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

603 990 zł44,17 m² 13 674,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn | 2 pokoje | nowe budownictwo | balkon | garaż | zieleń | dla pary | inwestycja | niska zabudowa | wolne od zaraz Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł39 m² 15 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,04 m , położone przy ul. Bolesława Prusa 7 we Wrocławiu Ołbin / Śródmieście. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

629 777 zł53 m² 11 882,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Witam, polecam na sprzedaż wyjątkowo przestronne i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni (ok 53 m2). Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska/piwnica oraz spory.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł93 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Apartamentowcu, w Browarach Wrocławskich. Doskonała okazja nie tylko jako potencjalne mieszkanie, ale również przestrzeń na biuro i miejsce do pracy np: dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 900 zł40 m² 98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z dużym tarasem Krzyki/ Borek Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m we Wrocławiu, w prestiżowej inwestycji. Idealne dla singla lub pary, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł77 m² 75,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z garażem i schowkiem, przestrzenny apartament o oryginalnym układzie pomieszczeń, który sprawdzi się jako mieszkanie (również do pracy zdalnej) także dla Menedżera wyższego szczebla.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł63,50 m² 15 433 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wrocław | Plac Dominikański | 63,5m | 4 piętro | Widok | Garaż | Komórka lokatorska Wyjątkowe mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł61,68 m² 15 969,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma prywatnymi ogrodami, położone na nowoczesnym osiedlu Nowe Miasto Różanka. Do mieszkania przynależą dwa niezależne miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kameralne mieszkanie przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z toaletą oraz 2 balkonów.Mieszkanie w pełni i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł23 m² 119,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkową, w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 23 m , zlokalizowaną w samym sercu Wrocławia, przy ul. Rynek 52. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł43 m² 18 953,49 zł/m²

 

Piętro:6/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Najważniejsze informacje o apartamencie Powierzchnia apartamentu: 43 m + balkon 3 m (łącznie 46 m ) Układ: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60,43 m² 12 411,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe położone we Wrocławiu, przy ul. Canaletta (bartoszewice, śródmieście). |Nieruchomość| - Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł30 m² 26 984,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia Bulwary Książęce | balkon z widokiem na Odrę | wysoki standard Dzień dobry, na sprzedaż w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szprotawska

Szczepin,Wrocław

650 000 zł48 m² 13 485,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem na 3 pokoje ,oddzielną kuchnią, łazienką i toaletą, położone na Szczepinie we Wrocławiu, lokal o powierzchni 48,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długosza

Karłowice,Wrocław

492 000 zł50 m² 9 883,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż ładne, rozkładowe mieszkanie na Karłowicach, ul. Długosza. Mieszkanie: - wysoki parter w dwupiętrowej, wyremontowanej kamienicy, - powierzchnia: 49,78 mkw, - 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suchardy

Plac Grunwaldzki,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w pełnym rozkładzie, idealne na wynajem lub dla rodziny ceniącej okolice Placu Grunwaldzkiego. Lokal w bardzo dobrym stanie: nowa zabudowa kuchenna, pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

852 381 zł74 m² 11 514 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

637 000 zł53 m² 11 928,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą z lat 70. Nieruchomość obecnie jest wynajmowana na pokoje i może stanowić gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

537 000 zł31 m² 17 080,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Fabryczna,Wrocław

550 000 zł33 m² 16 819,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej lokalizacji we wrocławiu? To mieszkanie to strzał w dziesiątkę! Położone przy ul. Niedźwiedziej, zaledwie 3 minuty spacerem od Galerii Magnolia, łączy w sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

798 800 zł67 m² 11 922,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam, śliczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67,2 m , usytuowane na wysokim parterze - 0/3 pietra w kameralnym bloku z 2017 roku na zamkniętym osiedlu na Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Saperów

Borek,Wrocław

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników, wynajmę wygodną, ciepłą (ogrzewanie miejskie), słoneczną (okna od południa), czystą (w maju br malowanie ścian), umeblowaną kawalerkę we Wrocławiu w spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

1 170 000 zł80 m² 14 606,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jednopoziomowe 4 pokojowe mieszkanie na Racławickiej w nowym budynku z 2024 r. w bliskiej odległości do Międzynarodowej Szkoły atut Mieszkanie o pow. 80,1 m2 w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 650 zł54 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krzyki | ul. Powstańców śląskich | świetna lokalizacja + cisza I zieleń! Szukasz mieszkania w centrum miasta, ale chcesz odpoczywać w ciszy? Ta oferta łączy jedno i drugie! - Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

620 000 zł51 m² 12 156,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Zapraszam do zakupu gotowego mieszkania, wykończonego pod klucz ze sprzętem agd. Funkcjonalne mieszkanie z jednym pokojem sypialnym oraz salonem.