dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 045 491 zł62 m² 16 863 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z trzema osobnymi kawalerkami w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania w najbardziej prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł120 m² 8 344 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w południowej części Wrocławia na os Ołtaszyn. W okolicy sklepy, punkty gastronomiczne i usługowe, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

925 000 zł67 m² 13 899,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zdjęcia przedstawiają realną nieruchomość - nie są to wizualizacje. Mieszkanie posiada już dokument pozwolenia na użytkowanie! Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54 m przy ul. Jabłecznej na Gaju we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze z dużą windą i składa się z salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Letnia

Krzyki,Wrocław

670 000 zł64 m² 10 468,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Wrocław Krzyki | 64 m | 670 000 zł Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń, zlokalizowane na 5. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

455 000 zł55 m² 8 239,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z dużą piwnicą, na ul. Rybnickiej 35 (księże Wielkie), przez ostatnie 5 lat ciągiem wynajmowane przez 4 niezależnych studentów. Świetna opcja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

557 235 zł27 m² 20 412 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel: przytulna kawalerka w najbardziej prestiżowym miejscu na mapie Wrocławia - Kępie Mieszczańskiej. Układ funkcjonalny lokalu: - salon z aneksem kuchennym (23.84 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

476 000 zł30 m² 15 657,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Teraz promocyjna cena 476tys zamiast 485tyś. Twoje miejsce na Jagodnie - kawalerka z klimatycznym balkonem i siłownią! Mamy oferty na wyłączność, a Ty nie płacisz prowizji! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie w idealnej lokalizacji we Wrocławiu - świetna propozycja również dla studentów! Lokal o powierzchnię 43 m , po generalnym remoncie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

670 000 zł53 m² 12 585 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert z Wrocławia i okolic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

518 876 zł32 m² 15 965 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Gotowe i wykończone 1i 2 pokojowe o pow. od 22,5m2 na 3 piętrze w budynku z windą. Nowoczesne inwestycje znajduje się na wrocławskich Krzykach, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

1 058 650 zł82 m² 12 899 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z tarasem, w cichej okolicy, z komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali garażowej! Budynek jest już oddany do użytku! Opiekun nieruchomości: tel. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

518 880 zł32 m² 15 966 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Lokale 1 i 2 pokojowe o pow 22,5m2 na 3 piętrze w budynku z windą. Nowoczesne inwestycje znajdujące się na wrocławskich Krzykach, niedaleko parków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

729 000 zł52 m² 13 989,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jagodno 2025 | 3 pokoje z ogrodem | Wysoki standard | Garaż | Oferuję na sprzedaż mieszkanie wykończone w 2025 roku, w pełni umeblowane i wyposażone. Dlaczego warto? Ogród 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

661 650 zł55 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami. Gotowe do odbioru! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Psie Pole. W najbliższym otoczeniu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

929 552 zł48 m² 19 483 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel: jasne, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47.62 m2, znajdujące się w najbardziej prestiżowym miejscu na mapie Wrocławia - Kępie Mieszczańskiej. Układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 030 187 zł56 m² 18 327 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament w centrum miasta, z tarasem, wykończony i gotowy do zamieszkania! Opiekun oferty tel. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 077 779 zł58 m² 18 679 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie w atrakcyjnej lokalizacji! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

2 000 zł27 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem przestronną kawalerkę, na zamkniętym osiedlu z 2014 roku z miejscem w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Mieszkanie w pełni umeblowane, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

779 998 zł47 m² 16 631,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej | 0% prowizji Lokalizacja: wrocław - Kępa Mieszczańska (1,5 km od Rynku) Powierzchnia: 46,9 m + balkon Układ mieszkania - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania o projektowanej powierzchni 38,80 m2. Mieszkanie posiada balkon o powierzchni 4,95 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

530 000 zł33 m² 16 109 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

wysoki standard / 2 pokoje z balkonem + m. w garażu / 2022 r. Na sprzedaż piękny, 2 pokojowy apartament z balkonem. Lokal zlokalizowany na 3 piętrze, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

699 000 zł50 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości Magdalena Grześków tel. 3-pokojowe mieszkanie w gotowej inwestycji na osiedlu z pełną infrastrukturą. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący Tel: polecam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36 m2 na ul. Sienkiewicza w inwestycji Sienkiewicza Residence. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze budynku z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Cybulskiego

Śródmieście,Wrocław

370 000 zł25 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedania studio z oddzielną kuchnią w kamienicy przy Cybulskiego. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w zadbanej kamienicy. Idealna lokalizacja dla chcących mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

1 023 197 zł80 m² 12 769 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: promocja! Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Komórka lokatorska i miejsce w garażu podziemnym w cenie. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Husarska

Partynice,Wrocław

619 000 zł62 m² 9 983,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ekskluzywne mieszkanie Z zamykanym garażem Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m po podłodze (zgodnie z księgą wieczystą: 62 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poświętne,Wrocław

624 900 zł46 m² 13 647 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: maciej Ilnicki tel. Przestronne mieszkanie do własnej aranżacji! Wszystkie mieszkania mają już pozwolenie na użytkowanie. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

440 000 zł28 m² 15 536,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Mieszkanie jest z podpisaną umową najmu 2400 brutto miesięcznie. Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

793 692 zł73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opis lokalizacji: zielone Krzyki Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,49 m2 m2 w inwestycji na Książu Małym. Tereny zielone wokół, panele fotowoltaiczne, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

742 000 zł48 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - media miejskie - II piętro z III - Winda - Miejsca postojowe pod budynkiem i w garażu podziemnym - Starodrzew wokół budynku - Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

557 235 zł27 m² 20 412 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej kawalerki w pełni wyposażonej gotowej do zamieszkania w najbardziej prestiżowym miejscu na mapie Wrocławia - Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

855 000 zł97 m² 8 857,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Już dziś zadzwoń i umów się na prezentację. Ta nieruchomość nie będzie długo czekała na nowego nabywcę. Opiekun nieruchomości: nr lic. Pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

1 191 582 zł79 m² 15 160,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przeprowadź się jeszcze w 2025 roku :) Słoneczne, narożne mieszkanie na zielonym osiedlu - spacerem do centrum miasta Lokal do własnej aranżacji Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ustronie

Ołbin,Wrocław

847 396 zł65 m² 13 085,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem i loggią pozwoli Ci cieszyć się zielenią i prywatnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

597 663 zł38 m² 15 642 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie na Krzykach! Do własnej aranżacji! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,21 m2 znajduje się na 5-piętrze, 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 330 116 zł72 m² 18 427,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ciekawa propozycja dla inwestorów: nieruchomość w ramach której na jednej księdze wieczystej są dwa mieszkania - kawalerka i mieszkanie dwupokojowe. 100% gwarancja ciągłości najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

844 480 zł54 m² 15 746 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem w doskonałej lokalizacji na Przedmieściach Oławskich! Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: * inwestycja już gotowa * druga linia zabudowa od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,85 m2! Do własnej aranżacji! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 Tel. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum zielonego osiedla Maślice. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

707 021 zł46 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Gotowe, wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,06 m2 z loggią. Mieszkanie położone jest na ostatnim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

1 549 000 zł146 m² 10 643 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Przestronny lokal - 145 m w odrestaurowanej kamienicy ul. Smoluchowskiego, wrocław. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 145 m , położone w sercu Wrocławia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij