dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

857 254 zł60 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty Nowe trzypokojowe mieszkanie 60,37 m2 w dzielnicy krzyki(jagodno) we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej rozwijających się części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Maślice,Wrocław

550 000 zł42 m² 13 176,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania jest komfortowo i gustownie urządzone mieszkanie, na wrocławskich Maślicach przy ul. Bogatyńskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w zadbanym trzypiętrowym bloku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

850 000 zł91 m² 9 341 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Doradca klienta licencja pfrn nr 30802 tel. Najlepsza lokalizacja. Ścisłe centrum Wrocławia Idealna propozycja inwestycyjna tuż przy płycie Rynku, w miejscu bardzo popularnym wśród odwiedzających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres przy ostrowie tumskim bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

516 915 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Opiekun oferty: tel. Świeżo wykończone, ładne i pachnące mieszkania w samym centrum wrocławskiego Nadodrza! Układ nieruchomości: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

544 905 zł40 m² 13 554,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament z tarasem i ogrodem / lux/40m2! mieszkanie 38,69 m z tarasem 40 m Wrocław, ul. Waniliowa Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu-pokojowe mieszkanie na wynajem na wrocławskim Oporowie przy ul. Balzaka. Mieszkanie 44 m2, w bloku, na drugim piętrze, dla 1-4 osób, idealne dla pary lub dla rodziny; dwa pokoje, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

759 999 zł61 m² 12 418 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Widok na górę ślężę! 4 pokoje po remoncie! | Duży balkon | Dwustronne Otoczenie nieruchomości: bardzo zielone osiedle Nowy Dwór z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Wrocław

1 145 000 zł71 m² 16 220,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Hit cenowy! Kępa mieszczańska/3 pokoje/71 m2/garderoba. Do sprzedania 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z garderobą o powierzchni 71 m2. Mieszkanie wymaga tylko odmalowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Ołbin,Wrocław

1 050 000 zł147 m² 7 138,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 147,08 m , usytuowane na 2 piętrze pięciokondygnacyjnego budynku przy ul. Nowowiejskiej 67 we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 50.77m2 z dużym balkonem 10m2 położone przy ul. Racławickiej (dzielnica Krzyki-Grabiszyn we Wrocławiu) Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

525 000 zł40 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Krzyki ul. Zielińskiego Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 10 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

679 000 zł53 m² 12 811,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

639 000 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu przestronne dwustronne mieszkanie z antresolą (45 m2 w księdze wieczystej, łącznie ponad 54 m2) zlokalizowane w kamienicy położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

747 000 zł39 m² 19 148,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 39m2 położony na Kępie Mieszczańskiej w nowym budynku z wschodnią ekspozycją. Wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Nowy Dwór,Wrocław

465 000 zł25 m² 18 343 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka z miejscem parkingowym na sprzedaż Wrocław, nowy Dwór Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki o powierzchni 25,35 m z balkonem (2 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Dwór,Wrocław

836 000 zł74 m² 11 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż duże, dwupoziomowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w odizolowanej cichej części Nowego Dworu z ogromnym strychem na wyłączność, wyjściem na płaski dach zastępujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

369 999 zł27 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27m2 Wrocław , Krzyki , Borek , okolica skrzyżowania alei Jaworowej z ul Powstańców Śląskich. Usytuowane jest na piętrze 8/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sokola

Krzyki,Wrocław

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę usytuowaną na 8 piętrze, gotowe do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny pełniący funkcję salonu i sypialni - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwedzka

Nowy Dwór,Wrocław

500 000 zł32 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 32 m2-świeżo po remoncie, balkon, świetna lokalizacja Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32 m2,usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnogaj,Wrocław

749 000 zł52 m² 14 543,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Otmuchowskiej. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze zadbanej przedwojennej kamienicy z lat '30. Oferta jest idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wojszyce,Wrocław

2 550 zł52 m² 49,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koniecznie obejrzyj film w sekcji video na portalu otodom, aby zobaczyć mieszkanie oczami mieszkańca! wolne od zaraz Polecam do wynajęcia pięknie wykończony rozkładowy apartament 2 pokojowy na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł46 m² 12 898 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46,44 m, po generalnym remoncie na Placu Legionów Świetna lokalizacja | Idealne dla rodzin, studentów lub pod inwestycję Opis mieszkania: przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

397 643 zł23 m² 17 517,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

587 125 zł38 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Ścinawska

Szczepin,Wrocław

479 000 zł26 m² 18 423,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przytulna kawalerka 26 m , Wrocław, szczepin, ul. Ścinawska. Na sprzedaż komfortowa kawalerka po kapitalnym remoncie, gotowa do zamieszkania. Idealna dla singla, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opalowa

Ołtaszyn,Wrocław

799 000 zł68 m² 11 704 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokoje z klimatyzacją, garderobą i tarasem na spokojnym, kameralnym osiedlu. Mieszkanie z opcją: dodatkowa łazienka lub pomieszczenie gospodarcze do wyboru Doradca klienta: licencja pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brossa

Krzyk,Wrocław

1 460 000 zł75 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Borek Lux Apartament Perelka 75m2 Garaz x2/park Na sprzedaż przestronny 4-pokojowy (+2 łazienki) apartament o powierzchni 75m2, znajdujący się na II piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Wiktora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kluczborska

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie jest umeblowane, gotowe do zamieszkania, okna plastikowe. Mieszkanie jest ciche (okna od strony podwórza),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

940 000 zł63 m² 14 826 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w pobliżu placu Legionów, zaledwie kilkanaście minut od ścisłego centrum Wrocławia. Lokalizacja pozwala nam na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kępa Mieszczańska,Wrocław

5 450 zł78 m² 69,87 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WE speak english. Apartment available from 1st of March. Owner require contract of najem okazjonalny. Apartament dostępny od 1 marca. Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

1 230 000 zł119 m² 10 300,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta bez pcc i Prowizji. Odkryj swoje miejsca wśród spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkania na które nie musisz czekać - są już wybudowane. Otoczone zielenią osiedle o niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

615 000 zł56 m² 10 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Igła w Stogu Siana Mieszkanie z Charakterem, jakiego Już Nie Zbudują! Czy kiedykolwiek widziałeś mieszkanie o tak wyjątkowym stylu i oryginalności? Niech pierwszy rzuci kamieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Gajowice,Wrocław

459 000 zł35 m² 13 227,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, ul. Gajowicka Cena: 459 000 zł Metraż: 34,7m Piętro: 4/4 Czynsz: 580 zł + prąd Ogrzewanie: miejskie Rok budowy: lata 70-te Stan prawny: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wojszyce,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 z ogrodem, znajdująca się na parterze w domu jednorodzinnym na Wojszycach przy ul. Przystankowej. Istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

618 998 zł48 m² 12 893,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 - pokojowe mieszkanie po remoncie - gotowe do zamieszkania W pełni wyremontowane | Blisko centrum | Funkcjonalny układ - rozkład mieszkania: na powierzchnię 48 m składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

720 000 zł58 m² 12 386 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 58 m w budynku z 2007 roku z windą dla osób niepełnosprawnych. Wybrane atuty: 4 pokoje: salon z aneksem kuchennym oraz trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną kawalerka ta jest wykończona pod klucz, z meblami i sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oppmana

Wrocław,dolnośląskie

1 265 000 zł95 m² 13 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Polecamy klimatyczne, urokliwe mieszkanie willowe w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Karłowicach w okolicach ul. Artura Oppmana. Mieszkanie z niezależnym wejściem (osobna klatka schodowa),.