dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prudnicka

Huby,Wrocław

899 000 zł75 m² 11 986,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, słoneczne i bardzo przytulne mieszkanie, położone w fenomenalnie skomunikowanej a zarazem cichej części Wrocławia, pomiędzy Hubami i Gajem przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Gądów Mały,Wrocław

770 000 zł64 m² 12 012,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,10 m2! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "gądów Mały" przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bzowa

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, szanowni Państwo Wynajmę mieszkanie przy ul. Bzowej 40. Mieszkanie posiada 2 pokoje, kuchnię, łazienkę, balkon, ma bardzo dobry rozkład, od długiego korytarza odchodzą wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

811 000 zł58 m² 13 983 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj na Maślicach Opiekun oferty: tel. otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ulicy Maślickiej. W okolicy pełno terenów zielonych oraz punków usługowych Bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwnika-Ponurego

Psie Pole,Wrocław

609 000 zł53 m² 10 973 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie we Wrocławiu Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży pięknego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cztery Podkowy

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł44 m² 12 469 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun nieruchomości: telefon Wyposażone, przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w budynku z 2017r. Otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja dla rodzin z dziećmi oraz pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kurlandzka

Psie Pole,Wrocław

588 000 zł40 m² 14 605,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe , nowoczesne mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania, położone w spokojnej dzielnicy Psie Pole. Opis mieszkania: powierzchnia mieszkania: 39,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Wrocław

1 199 000 zł49 m² 24 701,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż na oławskiej I rynek wrocławski I sprzedaż Z potencjałem pod wynajem, lokal komercyjny lub działalność Na sprzedaż apartament o powierzchni 48,54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

537 000 zł31 m² 17 395,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30,87 m , usytuowana w doskonałej lokalizacji - Wrocław Wojszyce, przy ul. Grota-Roweckiego. Idealna propozycja dla singli, par czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łowiecka

Śródmieście,Wrocław

839 000 zł73 m² 11 430,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W ofercie na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,40 m położone w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Wrocławia, przy ul. Łowieckiej. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiwulskiego

Dąbie,Wrocław

2 425 000 zł143 m² 16 958 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Nr Licencji pfrn 22583 tel. Luksusowy, nowoczesny apartament Ostatnie piętro! "w 2008r. inwestycja "apartamenty Dąbie" została oznaczona nagrodą za Najlepszy Projekt Mieszkaniowy." Kompleks tylko 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

1 700 000 zł77 m² 22 089,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż jasne, w pełni wyposażone, luksusowe, świetnie skomunikowane mieszkanie, położone na drugim piętrze nowego bloku, w dzielnicy Nadodrze przy ulicy Mieszczańskiej, niedaleko Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

495 000 zł37 m² 13 396,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Kompaktowe mieszkanie z dużym tarasem w cichej okolicy. "Transakcja wiązana", okres wydania po zapłacie ceny sprzedaży ok. 2 miesiące. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

630 347 zł54 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie , zlokalizowane w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych dzielnic Wrocławia Maślice. Idealne dla osób, które cenią sobie komfort, ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Krzyk,Wrocław

889 997 zł66 m² 13 484,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Dla rodziny/krzyki/gaj/premium/tplokalizacja/balkon/piwnica/orzechowa/4pok.! Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

659 000 zł64 m² 10 329 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Wyłącznie w biurze sdp! Klucze w biurze 3-pokojowe mieszkanie przy hali strzegomskiej o powierzchni 63,8 m2 z bardzo dobrym układem, z przynależnym holem 2,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Popowice,Wrocław

518 000 zł42 m² 12 481,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na Popowicach - Wrocław Stare Miasto Powierzchnia: 41,5 m | Piętro: 2 z 10 | Liczba pokoi: 2 | Balkon | Piwnica Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Gajowice,Wrocław

575 000 zł47 m² 12 355 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie trzypokojowe w samym centrum, 5 minut pieszo do Sky Tower i Placu Powstańców Śląskich. Opiekun oferty: opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe mieszczące się na 8,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: stare Miasto ul. Czysta 4 * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 39 mkw * Kuchnia: aneks, wyposażony * Piętro: 2/4 * Informacje dodatkowe: wolne od 6 stycznia * do dyspozycji mieszkańców :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura W całości pokrywa właściciel mieszkania. Do wynajęcia ładne, czyste (odświeżone), słoneczne dwupokojowe mieszkanie (pełen rozkład).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dedala

Gądów Mały,Wrocław

489 900 zł32 m² 15 073,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przepiękna Kawalerka Lokum Da Vinci o pow. 32,49 m2 z balkonem Nieruchomość znajduje się przy ul. Bulw. Dedala na osiedlu Gądów Mały ( Dzielnica - Fabryczna ) we Wrocławiu Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

692 000 zł54 m² 12 805,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne, nowoczesne mieszkanie przy ul. Poświęckiej Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej Oferuję na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z dodatkowo wydzieloną nyżą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

757 000 zł65 m² 11 639 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Świetne dla Rodziny na Jagodnie z balkonem/cisza Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

565 000 zł42 m² 13 294 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 42 m2. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: osiedle znajduje się w spokojnej, kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

548 000 zł34 m² 15 981 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Okazja inwestycyjna! Szanowni Państwo. Firma Kompas Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować państwu 2 pokojowy apartament w inwestycji starter 2 przy placu Grunwaldzkim. Lokal hotelowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 406,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Stabłowice/3pok./winda/taras/balkon/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 70 m2 (dół 44 m2 + antresola 27 m2) na Stabłowicach z 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zakrzów,Wrocław

855 000 zł68 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Poszukujesz idealnego miejsca do zamieszkania w pięknej okolicy? To mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Oferujemy 3 pokojowe, dwustronne i rozkładowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

485 120 zł27 m² 17 901,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane w sercu Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca pkp. Doskonała lokalizacja, bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

940 000 zł58 m² 16 221 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel: serdecznie polecam mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Lokum di Trevi we Wrocławiu, w dzielnicy Tarnogaj. To wyjątkowa nieruchomość, która łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

3 340 zł49 m² 68,44 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe z balkonem na wynajem. W nowoczesnym budownictwie z 2024 roku na Gądowie blisko Legnickiej. Blisko przystanki autobusowe i tramwajowe komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

539 888 zł66 m² 8 243 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,50 m2, położone na I piętrze w przedwojennej odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł remont w 2018 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

469 999 zł48 m² 9 840,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

I oferta wyłącznie W naszym biurze I Prezentujemy Państwu własnościowe dwupokojowe, dwustronne mieszkanie ( pow. 47,76 m2 ) do remontu i własnej aranżacji położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 980 zł49 m² 61,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka z oddzielną częścią sypialną oraz z balkonem na wynajem. W nowoczesnym budownictwie z 2024 roku na Gądowie blisko Legnickiej. Blisko przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzierżonia

Oporów,Wrocław

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Oferta tylko w sdp nieruchomości Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnogaj,Wrocław

690 000 zł58 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią połączoną z jadalnią, o powierzchni 58,49 m2, położone jest na 2 piętrze w budynku 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Gajowice,Wrocław

878 500 zł70 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż apartament 3 pokojowy, bardzo przestronny, wysokie pomieszczenia - 3,5 metra, doskonała lokalizacja - blisko Sky tower/zaporowska/grabiszyńska. Apartament znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ołbin,Wrocław

1 040 000 zł127 m² 8 220,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Nie ważne czy szukasz świetnie zlokalizowanej inwestycji na wynajem czy też potrzebujesz dużych pokoi dla swojej rodziny - ta oferta może być dla Ciebie łakomym kąskiem. Przestrzeń, komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

559 000 zł46 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż przy ul.Kokosowej na Stabłowicach to idealna propozycja dla osób ceniących ciszę i bliskość natury. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Roosevelta

Ołbin,Wrocław

545 000 zł42 m² 12 887,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duża kawalerka (42,29 m2) składająca się z pokoju, kuchni z przedpokojem oraz łazienki, gotowa do zamieszkania. Mieszkanie jest umeblowane oraz wyposażone w niezbędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

790 000 zł54 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Pięknie 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Maślickiej w nowym budownictwie, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.