dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

739 000 zł86,70 m² 8 523,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja do 1.06.2026.Duże, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie na wrocławskich Pilczycach. Ze względu na znaczną część ścian działowych, doskonale nadaje się na inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Pilna sprzedaż Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr licencji pfrn   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie 10 minut od Rynku. Doskonała komunikacja tramwajowa i autobusowa. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,87 m² 11 119,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Cukrowej 5a, w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Okolica charakteryzuje się dobrą infrastrukturą miejską, dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 zł106 m² 121,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Dostępne od zaraz Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 3 pokojowy apartament o pow. 106m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym potencjałem. Powierzchnia gotowa do zamieszkania to 50 m/2, plus strych 30 m/2 gotowy do zagospodarowania. Mieszkanie posiada prywatne wejście na piętro.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł85 m² 70,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 85 m , położone przy ul. Mikołaja Reja 72. Lokal idealny dla 4 studentów - każdy z mieszkańców ma do dyspozycji własny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł88,01 m² 13 623 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   ***oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości*** Wyjątkowa nieruchomość położona tuż przy Wrocławskim Rynku. Otoczenie nieruchomości :.

Szczegóły ogłoszenia

859 999 zł77,45 m² 11 103,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,45 m , położone na 3. piętrze w budynku z 2009 r. z windą i garażem podziemnym, przy ul. Opolskiej (księże Małe).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł41,37 m² 14 986,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kompletnie - wykonano nowe ściany, wylewki, instalacje, okna, elewację, dach oraz klatki schodowe. Niska, kameralna zabudowa oraz sąsiedztwo niewysokich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Szczepin ul. Zachodnia nieruchomość: na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Zachodniej o łącznej powierzchni 43 m . Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 875 zł48 m² 12 580,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe, komfortowe życie czeka na Ciebie na wrocławskim Poświętnem! Odkryj nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

2 140 000 zł73 m² 29 315,07 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Luksusowe mieszkanie w Quorum 73 m z tarasem 30 m english description below - please do not hesitate to contact us Ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł62,80 m² 9 697,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Gajowice. Mieszkanie o powierzchni 62,80 mkw., dwustronne, wystawa południowy wschód - zachód, bardzo widne i słoneczne. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia zupełnie nowe, luksusowe 2-pokojowe mieszkanie, położone w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł100,30 m² 15 453,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wykończone i w pełni wyposażone przestronne mieszkanie zlokalizowane na kameralnym, spokojnym osiedlu przy ulicy Stefana Jaracza Lokum ma 100,3m2 (w tym około 6m2 piwnicy). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament, 2 pok., 13 piętro, duży taras 20 m2, widok na Odrę, kompletne wyposażenie, wysoka jakość i ciekawy design, miejsce postojowe! MIESZKANIE Zamieszkaj w apartamencie Atal.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł130,70 m² 11 476,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 130,7 m2 przy ul. Krawieckiej we Wrocławiu na Starym Mieście. Lokalizacja: zaledwie 3 minuty spacerem od Rynku. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł92 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania tzw.2 PAK na Kępie Mieszczańskiej - OSTATNIE SZTUKI Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł43,50 m² 13 310,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Wrocław, Gądów Mały, ul. Metalowców Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,97 m² 9 987,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,97 m , położone na wysokim parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Icchaka Lejba Pereca we.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł25 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku w samym sercu Wrocławia. Piwnica w cenie mieszkania. Układ I standard: -.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł31,90 m² 15 047,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Opiekun oferty: emilian Janusz   Cena do negocjacji! Podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 120 m2, na ul. Nowowiejskiej, na 1. piętrze w kamienicy, po kapitalnym remoncie w 2007.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł137 m² 27 518,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

140-to metrowy penthouse z 200-tu metrowym tarasem. Widok na panoramę miasta. Urządzony i gotowy do zamieszkania. English description below - please do not hesitate to contact us Na potencjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25,57 m² 62,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 25,57 m , położone przy ul. Bierutowskiej we Wrocław. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł64 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie 64 m | ul. Stalowa | Wrocław - Fabryczna Świetna lokalizacja | Kamienica | 1. piętro | Media miejskie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   *** gaj *** Dwa osobne pokoje | Mieszkanie w trakcie odświeżenia | Koniec prac 31.01.2026 r. Otoczenie nieruchomości: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

494 999 zł41,59 m² 11 901,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Opiekun oferty: krzysztof Dudek   Wynajęte z comiesięcznym przychodem dla właściciela. 3-pokojowe, w rozkładzie. Ponad 45 000 zł przychodu rocznie. Otoczenie nieruchomości Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł50,83 m² 14 145,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwustronne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie 3 pokoi, położone w klimatycznej, zadbanej kamienicy na prestiżowym, zielonym osiedlu Borek we Wrocławiu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,20 m² 57,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: kacper Walkowicz Tel:   **dostępne od zaraz** Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł94,61 m² 14 321,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupak 2 niezależnych mieszkań 2-pokojowych, idealny układ na wynajem. Może służyć również jako jedno, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie czteropokojowe z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł72,40 m² 13 812,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun Oferty Robert Kordowski   Nr licencji pfrn 22980 Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem zaprojektowane przez dwie architektki. Otoczenie nieruchomości Bardzo ładne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej ogólnodostepny taras na dachu Nowoczesny apartamentowiec położony blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 500 zł91,70 m² 14 694,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe, obecnie jako dwupak mieszkań 2-pokojowych, razem 2 łazienki, 2 tarasy. Można użytkować oddzielnie albo połączyć w jedno, komfortowe 4- lub nawet 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do wynajęcia od już poleca się piękną kawalerkę o wysokim standardzie przy ul. Słonimskiego 13. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na nowoczesnym osiedlu. Posiada pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27,64 m² 21 671,49 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w apartamentowcu z 2012 roku zlokalizowane niecałe 1,7km od płyty Rynku Wyłącznie w biurze sdp nieruchomości Opiekun Oferty Szymon Mazur   .

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 27m2 znajdująca się na X piętrze w budynku z windą przy ul. Lubuskiej. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie na I piętrze 4-piętrowej kamienicy przy ul. Nowowiejskiej, które oferuje wyjątkową przestronność i komfort. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, położone w Centrum. Mieszkanie o pow. 35 m2, położone na 3 piętrze budynku oddanego do użytku w 2018 roku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł26,50 m² 15 433,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka/centrum/od zaraz/ogrzewanie miejskie/tuż obok dworca wrocław główny To mieszkanie to świetna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej kompaktowej przestrzeni w samym.