dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Księże Wielkie,Wrocław

499 000 zł51 m² 9 873,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie spokojną atmosferę, bliskość natury i wygodny dostęp do wszystkich udogodnień miasta, ta oferta jest dla Ciebie. Przy ul. Księskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Serdecznie polecam 2-pokojowe, nowoczesne mieszkanie o pow. 35 m2. Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Międzyleskiej. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem

Kleczków,Wrocław

459 000 zł24 m² 19 061,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Klucze W biurze! kawalerka na osiedlu promenady wrocławskie - okolica ulic słonimskiego/ zakładowej. Funkcjonalne mieszkanie o metrażu 24,08 m2 położone w budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

678 009 zł63 m² 10 762 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , usytuowane na 3/5 piętrze w Plombie z windą, zlokalizowane we Wrocławiu przy Parku Tołpy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

790 000 zł61 m² 12 950,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 znajdujące się przy ul. Klimasa na dobrze ocenianym osiedlu Lokum "Di Trevi" Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Dodatkowo atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

581 210 zł44 m² 13 227,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc! W ofercie 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym etapie inwestycji przy ul. Rudawskiej, poświętne, wrocław. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

489 000 zł48 m² 10 273,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone przy ul. Wilanowskiej w budynku z 2010 roku. Lokal znajduje się na 4. piętrze (z windą) i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

435 000 zł32 m² 13 657,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o pow 31,85 m2, położona we Wrocławiu przy ul. Litewskiej. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w 8-o piętrowym budynku z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

927 000 zł63 m² 14 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie premium | 63,28 m | balkon 10 m | Viva Jagodno Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,38 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

750 000 zł78 m² 9 554,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 4 pokojowe funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 79,8 m , położone w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe / ul. Śliczna 6 / pierwszy najem / po generalnym remoncie Mieszkanie 35,3 mkw idealne dla jednej osoby lub pary pracującej. Główne atuty nieruchomości: pierwszy najem Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

790 000 zł65 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe - 65 m | wysoki parter | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, bezpieczeństwo i świetną lokalizację? To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

654 000 zł53 m² 12 792,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 7/10 piętrze w budynku z 1980 roku przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu naprzeciwko Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

568 900 zł53 m² 10 821,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie W sercu nadodrza | 2 pokoje | ul. Trzebnicka Idealne mieszkanie dla studentów lub jako inwestycja pod wynajem super lokalizacja Wrocław, nadodrze, ul. Trzebnicka Szukasz miejsca na czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

845 430 zł35 m² 23 862 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mikroapartament idealny pod inwestycję Architektoniczny Unikat | Perspektywa na Odrę | Inwestycyjna Perła Wrocławia Zapraszamy na ulicę Księcia Witolda 48. W zrewitalizowanych murach zabytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

719 000 zł52 m² 13 899,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie | Duża, jasna strefa dzienna | 2019 | Jagodno Otoczenie nieruchomości Nieruchomość położona jest na wrocławskim Jagodnie, cenionym za nowoczesną zabudowę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze w budynku z windą. Lokal umeblowany, gotowy do zamieszkania. Składa się z trzech pokoi, posiada balkon (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Piłsudskiego

Karłowice,Wrocław

899 000 zł92 m² 9 825,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 91,5m2, położone na 1 piętrze w kamienicy przy Placu Piłsudskiego na wrocławskich Karłowicach. Lokal składa się z 3 pokoi( można zrobić 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

1 399 000 zł77 m² 18 168,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wykończony apartament premium Z tarasem doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrze dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

449 000 zł34 m² 13 167,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w dobrej lokalizacji miasta Wrocławia. Lokalizacja: wrocław Grabiszyn - ul. Inżynierska - 4,2 km do Wrocławskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

3 100 zł35 m² 88,57 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o wysokim standardzie zlokalizowany w prestiżowej inwestycji **legnicka Residence przy ul. Braniborskiej 65 we Wrocław. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wojnów,Wrocław

949 999 zł68 m² 13 937,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, gustowne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe, wykończone pod klucz i w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal znajduje się na spokojnym, nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartla

Śródmieście,Wrocław

22 000 zł125 m² 176 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem w willi Rezydencja Szczytnicka Do wynajęcia elegancki, przestronny apartament położony na pierwszym piętrze ekskluzywnej willi miejskiej Rezydencja Szczytnicka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Połbina

Kozanów,Wrocław

699 000 zł73 m² 9 584,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Kozanów, ul. Połbina Mieszkanie o powierzchni 72,93 m z wysokimi sufitami (3,20 m), co daje poczucie przestrzeni i komfortu. Układ: > duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Grabiszyn,Wrocław

565 000 zł44 m² 12 988,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, dwustronne mieszkanie na Grabiszynie. To miejsce, w którym naprawdę dobrze się mieszkało. To mieszkanie ma dobrą energię, dużo światła, bardzo przyjemny klimat i okolicę. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

589 000 zł39 m² 15 102,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie 39 m z balkonem i miejscem w garażu Wrocław, ul. Chachaja 4 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodkowica

Stare Miasto,Wrocław

955 000 zł80 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: numer licencji pfrn 28425 tel. Na sprzedaż klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,65 m2 w kamienicy przy bulwarze nad Fosą Miejską. Otoczenie nieruchomości: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

2 300 zł34 m² 66,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Jednopokojowe mieszkanie - kawalerkę zlokalizowaną na 4 piętrze w kompleksie budynków Atal Towers wraz z tarasem i ogródkiem. Cena najmu: 2300 pln/m-c + 780 pln (czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 129 000 zł87 m² 12 917,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 87,40 m usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: - trzy duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

680 000 zł49 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, przestronne, bardzo jasne mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku na nowoczesnym osiedlu Nova Stoczniova we Wrocławiu (zakrzów). Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marchewkowa

Klecina,Wrocław

579 000 zł47 m² 12 319,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 47m + balkon, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2006 roku. To idealna propozycja.