dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 268 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Góralska

Szczepin,Wrocław

811 000 zł72 m² 11 263,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Cena promocyjna! Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Grabiszynek,Wrocław

620 000 zł65 m² 9 597,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,6 mkw znajdujące się na wysokim parterze ogrzewanej kamienicy zlokalizowanej na Wrocławskim Grabiszynku, okolice ul. Kruczej. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

640 000 zł45 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 44,89 m , położone na cenionym, bezpiecznym i bardzo zadbanym osiedlu di Trevi. Lokal mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł47 m² 11 582,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja do 16.05 Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję? Ta oferta jest dla Ciebie. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

725 000 zł58 m² 12 519,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

CO sprzedajemy? Komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, zlokalizowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

699 558 zł47 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Na sprzedaż niepowtarzalne architektonicznie mieszkanie w standardzie deweloperskim w inwestycji "z duszą" na terenie starego browaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 300 zł48 m² 47,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje pełny rozkład - osobna kuchnia - ogródek z tarasem - garaż bdb skomunikowane - centrum Na wynajem przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,31 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

587 694 zł36 m² 16 471,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ponad 35 m z balkonem, położone na 8 piętrze nowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 500 zł32 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz - pierwszy najem po niedawno przeprowadzonym remoncie, atrakcyjna kawalerka z wyodrębnioną częścią sypialną oraz balkonem - tuż obok centrum Wrocławia! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

766 458 zł65 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 3 - pokojowe mieszkanie | 64,68 m2 | parter z dużym ogrodem | klucze czekają Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

510 000 zł32 m² 16 012,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kameralne mieszkanie przy ul. Kamiennej.Mieszkanie w pełni i komfortowo wyposażone i gotowe do zamieszkania. Doskonała lokalizacja powoduje, że jest to atrakcyjna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

3 700 zł56 m² 65,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą w inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

618 990 zł49 m² 12 632,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: okazja! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

528 000 zł39 m² 13 493,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Kawalerka w doskonałej lokalizacji - ul. Bolesławiecka, kilka minut od centrum Wrocławia, idealna na start lub pod inwestycję. Opiekun oferty: anyszko tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

879 280 zł76 m² 11 514 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

779 000 zł69 m² 11 234,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Teraz promocyjna cena! Idealne dla Rodziny mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

604 422 zł49 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Komfortowe dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie i powierzchni 49,18 m + balkon, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

810 000 zł72 m² 11 322 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jest trzypokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na Muchoborze Wielkim przy ul. Trawowej, którego niezaprzeczalnym atutem jest olbrzymi taras. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

729 900 zł53 m² 13 771,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel: na sprzedaż świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane na wrocławskich Popowicach! Otoczenie nieruchomości: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

799 900 zł58 m² 13 791,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 58 m z narożnym balkonem Wrocław, krzyki! Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

654 000 zł53 m² 12 433,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne dla studenta, inwestora czy młodej rodziny, świetna lokalizacja! Zadbane, po remoncie, dwustronne 2 pokoje z osobną kuchnią i balkonem od strony zieleni. Mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

405 000 zł31 m² 13 064,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem Wrocław, psie Pole, ul. Poleska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Szczepin,Wrocław

644 000 zł43 m² 14 976,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

729 000 zł52 m² 14 019 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Piękne mieszkanie po generalnym remoncie pod siebie! Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w zielonej i spokojnej części Wrocławia - Krzyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

689 322 zł53 m² 13 095 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap okazji! 0% prowizji od kupującego! Brak podatku pcc! W ofercie 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym etapie inwestycji przy ul. Rudawskiej, poświętne, wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Popowice,Wrocław

634 222 zł41 m² 15 544,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego ze świetnym połączeniem w każdą część miasta? To 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

880 000 zł61 m² 14 311,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Opiekun oferty Numer licencji pfrn 30901 tel. Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remonice, znajdujące się na wysokim parterze okazałej, kamienicy, zachwycającej zdobieniami Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

798 000 zł67 m² 11 910,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , usytuowane na wysokim parterze - 0/3 pietra w kameralnym bloku z 2017 roku na zamkniętym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

599 999 zł60 m² 9 933,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Zemskiej we Wrocławiu. Nieruchomość idealna dla osób, które chcą urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

870 000 zł60 m² 14 449,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,21m w wysokim standardzie, w nowym budownictwie z 2023 roku. Usytuowane na 4/4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

524 208 zł39 m² 13 406,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena 12 500zł/m2 0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,1 m , z tarasem , zlokalizowane na parterze bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

1 245 000 zł80 m² 15 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zamieszkaj w wymarzonej lokalizacji Kameralna kamienica z przełomu wieków przy ul. Powstańców Śląskich Dwustronna nieruchomość, okna wypełnione zielenią Opiekun oferty: -Opuchlik Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Partynice,Wrocław

699 000 zł67 m² 10 453,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

- nieruchomość zarezerwowana - Na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie położone na Wrocławskich Krzykach, przy ul. Partynickiej Mieszkanie mieści się na 3 i 4 piętrze zadbanego nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

558 334 zł42 m² 13 268,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc! Bez prowizji! Gotowe do odbioru! Wykończ i zamieszkaj przed latem! W ofercie 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym etapie inwestycji przy ul. Rudawskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jahna

Marszowice,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 442,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56,18 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z windą. Co ważne - winda znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

499 000 zł47 m² 10 594,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego przestronnego mieszkania o powierzchni 47,10 m2, znajdującego się na dobrze skomunikowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

589 900 zł62 m² 9 499,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details. English version below! Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

519 990 zł28 m² 18 751,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Centrum Wrocławia ul. Walońska/ Angel Wings!. Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m , znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł26 m² 90,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z tarasem | Kępa Mieszczańska Żyj w rytmie miasta i natury zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej. Poranna kawa na własnym tarasie, kilka kroków do Odry i spacer.