dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

1 300 zł41 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie: 2 pokoje, 41 m , 3 piętro, blok 5 piętrowy, rok budowy 1995, ul. Na Polance (różanka-Karłowice). Pełne wyposażenie i umeblowanie. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników. Mieszkanie położone na parterze w domu wolnostojącym wielorodzinnym z osobnym wejściem, spokojna cicha zielona okolica, przed domem przystanek autobusowy, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu 2 pokoje, kuchnia lazienka, po kapitalnym remoncie, umeblowane w pełni, kuchenka, lodówka, pralka wszystko nowe, drugie pietro, blisko do uczelni, blisko do rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

255 000 zł34 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe przy ul. Kosciuszki 79 (34,2m2). Spoldzielczo-wlasnosciowe z kw, 3 pietro 4-ropietrowego bloku. Mieszkanie ciche, cieple i zadbane. Nie ma koniecznosci robienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

485 000 zł66 m² 7 348,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe - z przedpokoju drzwi do każdego pomieszczenia. Pokój dzienny, 2 sypialnie oraz nowocześnie i funkcjonalnie umeblowana kuchnia z przejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

193 000 zł35 m² 5 514,29 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja 2 pok. w cenie kawalerki , częściowo rozkładowe mieszkanie , kuchnia osobno .jasna,duży balkon, piwnica, niezamieszkałe, cena 193 tys do małej neg. tel   , pośrednikom dziękuję

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe bardzo ciche na 1wszym piętrze 50 m2 przy ulicy Rodzinnej. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe ,dwustronne składające się z dużej przestronnej otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1 pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką przedpokojem. Mieszkanie znajduje się na osiedlu chronionym z domofonem na parterze bardzo blisko centrum. Bardzo dobra komunikacja autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chabrowa

Krzyki,Wrocław

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia! Do wynajęcia mieszkanie w Wysokiej. Nowe budownictwo,spokojna okolica, wysoki standard. Salon z kuchnią + 2 pokoje, łazienka, przedpokój. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiedeńska

Zakrzów,Wrocław

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze(nie wysoko i nie nisko w sam raz:). Lokal w dobrym stanie, w pełni umeblowany, w każdym pokoju wersalka(mają tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Cena najmu nie obejmuje rachunków : gaz, prąd I opłaty W spóldzielni około 250 złotych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

670 000 zł106 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne dwupoziomowe mieszkanie w centrum Wrocławia o powierzchni 106m2 dostępne do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie rozkładowe z osobną kuchnią, łazienką po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

340 000 zł39 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ul. Nożowniczej na I piętrze. Powierzchni 39m2, 2 pokoje (16m2 i 9m2) nieprzechodnie, przedpokój, łazienka kuchnia. W korytarzu szafa wbudowana. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pilczyce

Pilczyce,Wrocław

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone, jasne, przestronne,2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, do tej pory użytkowane przez właścicielkę. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Miła cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ladne 2 pokojowe mieszkanie 10 min do centrum. Umeblowana jasna kuchnia, zmywarka ,kuchenka gazowa, lazienka i osobne wc,wiekszy pokoj z balkonem, duzy przedpokoj i piwnica.Okolice :zajezdnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śliwowa

Fabryczna,Wrocław

365 000 zł54 m² 6 759,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam bez pośredników 53,5m2, cena 365 tyś Mieszkanie rozkładowe, dwupokojowe 16m2 i 13,3m2, z oddzielną, przestronną kuchnią 10,4m2. Loggia. W przedpokoju oraz w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

530 000 zł74 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Krzyki ołtaszyn ul. M. Nenckiego (boczna parafialnej) Do sprzedaży mieszkanie 74 m2. Gustownie urządzone 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nenckiego

Ołtaszyn,Wrocław

530 000 zł74 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 900 zł86 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Duże mieszkanie 86 m2 4 pokoje Komfortowo urządzone mieszkanie 86 m2, na I piętrze (bloku 2 piętrowym) Zamknięte i monitorowane nowe osiedle Lokalizacja: wrocław - Ołtaszyn ul. Motylkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

680 000 zł86 m² 7 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Krzyki ołtaszyn ul. Motylkowa (boczna parafialnej) Do sprzedaży mieszkanie 86 m2. Gustownie urządzone 4 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o wysokim standardzie. Pierwsze piętro, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

660 zł48 m² 13,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukam kogos do pokoju 1 osobowego , do komfortowego i klimatycznego mieszkania 2pokojowego. Nowoczesne , jasne, po remoncie ,kolo sky tower w centrum. 660 zł internet i woda wliczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

284 000 zł39 m² 7 282,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Witam.Sprzedaż bezpośrednia lux mieszkanka w NISKIEJ ZABUDOWIE, koło Galerii Magnolia , I piętro , duży 12 mkw balkon!, mieszkanie wykończone materiałami najwyższej jakości,nowe instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 50m2 w dużym domu jednorodzinnym. 3 sypialnie w tym jedna w wydzielonej antresoli. W dużym pokoju aneks kuchenny, pokój połączony z balkonem. Łazienka wypsażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bujwida

Śródmieście,Wrocław

1 404 zł52 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo,ładne nowocześnie urządzone mieszkanko.Czyściutkie, całościowo wymalowane i odnowione po poprzednikach.Kuchnia wyposażona w ciąg mebli kuchennych z płytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, 40 mkw., Krzyki , ul.Skwierzyńska, 7p., winda, sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka, umeblowane, duża szafa wnękowa, kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolnobrzeska

Leśnica,Wrocław

600 000 zł94 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Do sprzedania mieszkanie w Leśnicy w kamienicy z 1908 r. na 1 pietrze. Łatwy dojazd do centrum miasta- 20 min oraz galerii handlowych, w sąsiedztwie przedszkole, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość podłączenia internetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Klecina,Wrocław

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam za gotówke mieszkanie składające się z 2 pokoi z aneksem kuchennym,przedpokoju,łazienki.Jest też balkon. W kuchni znajduje się zabudowa na wymiar /lodówka+zamrażarka,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe (52m2, nowe budownictwo, niska zabudowa - 4 kondygnacje, rozkładowe) we Wrocławiu na Klecinie przy ul. Cukrowej. Mieszkanie umeblowane w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

482 036 zł74 m² 6 514 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowe, piękne, bardzo jasne, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 74mk, do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie usytuowane w ekskluzywnej dzielnicy Wrocławia - Krzyki, w pobliżu toru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Krzyki,Wrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

przytulne mieszkanie dwupokojowe w plombie, w spokojnej okolicy, centrum miasta blisko do Pl. Wróblewskiego Mieszkanie rozkładowe, umeblowane. Kuchnia widna, łazienka w kaflach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatycznie urządzone 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz dla osób nieplących na dłuższy okres czasu. Mieszkanko po generalnym remoncie, w każdym pomieszczeniu kafle na podłodze, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Stare Miasto. Wynajmę mieszkanie (2 pokoje, 47 m2) zaadaptowane na kancelarię notarialną, adwokacką lub innego rodzaju biuro. Przestronne, widne z bardzo dużym balkonem. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszjkanie w spokojnej zielonej okolicy.Duży pokój z aneksem kuchennym połaczony z sypialnią na antresoli i balkonem.Mikeszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

1100 + opłaty ok 350 zł, 1 pokój przechodni, 15 min pieszo od rynku, super połączenie z resztą miasta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

1 550 zł68 m² 22,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 68m/2 trzy pokoje, duża kuchnia, łazienka, wc, taras, parter, miejsce parkingowe w garażu, w pełni umeblowane nowocześnie, wysoki standard, internet, spokojna okolica na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Fabryczna,Wrocław

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy na 1 piętrze. Powierzchnia 54 m2: dwa przestronne pokoje przejściowe, łazienka, kuchnia, przedpokój, balkon oraz dodatkowo piwnica. Wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł124 m² 4 830,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy - w cichej, spokojnej i zielonej okolicy w pobliżu terenów spacerowych nad Odrą - doskonała lokalizacja (okolice Pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie położone w głębi ulicy w budynku 10-cio piętrowym. Okolica bardzo cicha, dookoła zieleń, niedaleko przystanek mpk, sklepy, ośrodek zdrowia i basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Partynice,Wrocław

540 000 zł68 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie z pełnym wyposażeniem w kameralnym budynku wielorodzinnym przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej na granicy Partynic/ Ołtaszyna - jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Matejki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie wyremontowane, umeblowane, wyposazone w nowe (kompletne) agd, rtv. Do dyspozycji również piwnica i balkon. Budynek ciepły usytuowany w zacisznym miejscu. Bliskie sąsiedztwo.