dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczytnicka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

879 000 zł45 m² 19 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w kamienicy przy Ostrowie Tumskim na sprzedaż Unikatowe mieszkanie o powierzchni ok 45 m , zlokalizowane w całkowicie odnowionej kamienicy przy ul. Szczytnickiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Swojczyce,Wrocław

1 929 500 zł74 m² 26 025,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament nad Odrą | 4 pokoje | pierwsza linia brzegowa | prestiżowe osiedle Na sprzedaż czteropokojowy apartament o powierzchni 74,15 m , położony bezpośrednio nad Odrą, w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrzańska

Stare Miasto,Wrocław

867 000 zł50 m² 17 479,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

100 m od Rynku Starego Miasta. Nadaje się do zamieszkania oraz do prowadzenia działalności gospodarczej. Powierzchnia użytkowa mieszkalna i/lub biurowa to 49,6 m2. Prawo własności, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Huby,Wrocław

649 000 zł36 m² 17 785,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekunka oferty: tel. Na sprzedaż 2- pokojowy apartament o powierzchni 36,5 m2 na 5 piętrze nowoczesnego budynku nieopodal dworca pkp. Otoczenie nieruchomości: budynek położony jest przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

429 000 zł36 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu. Nieruchomość położona jest w zadbanym budynku cechującym się niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

2 900 zł54 m² 53,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane niedaleko centrum, oraz blisko węzła autostradowego. To miejsce, które doskonale łączy bliskość centrum miasta z przyjemnym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Cybulskiego

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł23 m² 106,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

> pierwszy najem > Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta > Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów > Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

554 000 zł34 m² 16 294,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m przy ul. Wielkiej. Idealne rozwiązanie dla rodziców szukających bezpiecznego miejsca dla dziecka na czas studiów lub dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

769 999 zł53 m² 14 454,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53,27 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

494 000 zł29 m² 16 906,20 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska | 0% prowizji Nowoczesna inwestycja w prestiżowej, centralnej części Wrocławia - ul. Gwiaździsta. Doskonała lokalizacja, wysoki standard oraz pełna infrastruktura miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na nowoczesnym osiedlu Di Trevi przy ul. Gazowej (dzielnica Krzyki). Idealne dla pary lub dla 2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Huby,Wrocław

685 555 zł65 m² 10 547 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Krzyków , mieszkanie jest nie zamieszkane do natychmiastowej aranżacji według uznania. Ma wielki potencjał pod Apartament lub studio. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

699 999 zł56 m² 12 411,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w budynku z 2013 roku. Nieruchomość idealna dla pary lub rodziny - łączy wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł45 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down loftowy apartament przy rzece blisko rynku atuty lokalizacji I inwestycji Unikatowa lokalizacja na wyspie na Odrze Widok na Rzekę ok. 10 minut spacerem do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Zakrzów,Wrocław

519 000 zł47 m² 11 042,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 47 m , ul. Kasztelańska Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

523 000 zł28 m² 18 665,20 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

858 600 zł58 m² 14 803,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przy zakupie tego mieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie, przy ul. Zakładowej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 149 000 zł62 m² 18 682,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem - ostatnie piętro, wysoki standard, gotowy do zamieszkania! we also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świstackiego

Śródmieście,Wrocław

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Polecam na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Świstackiego. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Psie Pole,Wrocław

3 300 zł67 m² 49,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na ul. Chorwackiej w inwestycji Roosh, wybudowanej przez dewelopera Inkom. Idealne rozwiązanie dla osób które chcą mieć dobre połączenie komunikacją miejską do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Szczepin,Wrocław

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wombat Nieruchomości z przyjemnością przedstawia do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe (oddzielne pokoje) z osobną kuchnią z oknem. Znana i lubiana lokalizacja Wrocławia - ulica Legnicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji? 3-pokojowe Mieszkanie na wynajem o powierzchni 60 m znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku. Wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczepin,Wrocław

3 800 zł57 m² 66,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loft W lofty platinum - stare miasto wrocław Wysokie sufity | Styl loft | Wysoki standard | Taras oraz klub mieszkańca z bilardem i rzutnikiem | Historyczny budynek po pełnej rewitalizacji |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 026 957 zł62 m² 16 604 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: tel. Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Apartament 3pokojowy w pełnym wyposażeniu, gotowy do zamieszkania. Układ pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

597 000 zł46 m² 12 838,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

[English version below] [oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] Doradca klienta: tel: opis mieszkania: lokal znajduje się na pierwszym 1 piętrze 6-piętrowego budynku z lat 90-tych. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Popowice,Wrocław

725 000 zł66 m² 10 935,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania piękne 4 pokojowe, jednopoziomowe, dwustronne mieszkanie, z 2 balkonami, znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym bez windy, w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

989 000 zł62 m² 15 824 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje 62,5 m + taras 32 m , wysoki standard wykończone, robyg Jagodno Wrocław Krzyki 2023 Lokalizacja: wrocław, krzyki-Jagodno, ul. Drabika Powierzchnia: 62,50 m użytkowa + taras 32,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i naziemnym miejscem postojowym przy ul. Tęczowej. Mieszkanie jest jasne, przestrone i gotowe do zamieszkania. Idealne dla 2-3 osób. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

899 000 zł55 m² 16 345,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Premium 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, z dużym balkonem, tarnogaj, ul. Piękna Sprzedam przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie klasy Premium o powierzchni ok 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

699 000 zł49 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ostatnie gotowe mieszkania w centrum miasta | nowe budownictwo | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07m2 z tarasem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

1 350 000 zł121 m² 11 181 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, nowoczesne mieszkanie z trzema balkonami Wrocław, ul. Kawalerzystów (partynice) Na sprzedaż przestronne i eleganckie mieszkanie w inwestycji Złota Podkowa, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

1 500 000 zł63 m² 23 828,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lux | premium | spa & fitness | klimatyzacja | taras Apartament klasy premium w sercu Wrocławia - 10 minut od Rynku. Prestiż, komfort i nowoczesny design w inwestycji stworzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

1 289 000 zł90 m² 14 350,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Maślicach, jednym z najszybciej rozwijających się osiedli we Wrocławiu. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Świetlików, ścieżek spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skwierzyńska

Grabiszyn,Wrocław

1 190 000 zł89 m² 13 400,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: nr licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w centrum Wrocławia, tuż obok Sky Tower. W najbliższej okolicy dostępne są sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia