dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowane mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z przestronnym balkonem stylowe I eleganckie wnętrza budynków dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

777 777 zł96 m² 8 102 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m , zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

569 000 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w fenomenalnym punkcie Wrocławia ul. Komandorska, wrocław Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu na ostatniej kondygnacji w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Jest to jeden z niewielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 199 000 zł62 m² 19 496 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

To nie jest zwykłe mieszkanie. To inteligentnie zaprojektowany dwupak inwestycyjny: jedna nieruchomość, która w rzeczywistości składa się z dwóch niezależnych, w pełni wyposażonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

649 000 zł61 m² 10 639,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] Mieszkanie tuż obok Sky Tower | 3 pok. rozkładowe 61 m2 powierzchni Doradca klienta: tel: opis mieszkania: na sprzedaż mieszkanie w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

369 000 zł30 m² 12 370 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: tel. Gotowiec inwestycyjny w samym centrum Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: ulica Kaszubska we Wrocławiu to malownicza lokalizacja, ciesząca się dogodną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowy Targ

Stare Miasto,Wrocław

860 000 zł54 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53,20m2, położone na 1 piętrze w bloku przy Placu Nowy Targ. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, słoneczne z osobną, jasną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

879 000 zł69 m² 12 702,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 879000 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny lokal 72 m w Śródmieściu idealny pod kancelarię, gabinet lub działalność usługową | ul. Wyszyńskiego, wrocław Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Partynice,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagane stałe zameldowanie w Polsce. Wynajmę przestronne, dwupokojowe mieszkanie 50 m2, położone na Partynicach, z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorowska

Fabryczna,Wrocław

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Home Brand zaprasza do wynajęcia komfortowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 80 m z prywatną sauną fińską. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, przestrzeń oraz spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł38 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament przy ul. Gdańskiej idealny dla studenta Szukasz mieszkania blisko uczelni i tętniącego życiem Placu Grunwaldzkiego? Mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jankiela

Psie Pole,Wrocław

729 000 zł61 m² 11 967 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie z dwoma ogródkami położone przy ul. Jankiela we Wrocławiu. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesność i spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

1 050 000 zł83 m² 12 620,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i prowizji gotowe mieszkanie z tarasem, ogrodem i antresolą Nowoczesne mieszkanie z tarasem 30 m , ogrodem i garażem podziemnym Wysoki standard: ogrzewanie podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Poświętne,Wrocław

838 000 zł76 m² 11 026,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na spokojnym osiedlu Poświętne na północy Wrocławia. Dzięki przemyślanemu układowi z wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Gajowice,Wrocław

719 000 zł41 m² 17 696,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

[oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu | Klimatyzowane | Wyposażone | 40,63 m2 Doradca klienta: tel: opis mieszkania: lokal znajduje się na 7 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

639 000 zł55 m² 11 618,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun nieruchomości: telefon Otoczenie nieruchomości: jasne i funkcjonalne mieszkanie na Stabłowicach gotowe do zamieszkania. Mieszkaj w cichej okolicy i z dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

629 000 zł64 m² 9 812,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 64,10 m2 położone na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z początku XX w. Cena - 629 000 pln (do negocjacji) gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

590 777 zł50 m² 11 815,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w zadbanym, niskim bloku z lat 70. Układ mieszkania jest w pełni rozkładowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pawłowice,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej lokalizacji Pawłowice. Można ze zwierzętami ( obowiązkowe oc ) Pierwszy najem. Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł83 m² 11 927,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez dodatkowych opłat 0% pcc 0% Prowizji Zamieszkaj w gotowym mieszkaniu, bez czekania na odbiór. Osiedle otoczone zielenią, o niskiej i spójnej zabudowie, tworzy atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

660 567 zł37 m² 17 858 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Nowe 2-pokojowe mieszkanie z 2019 roku, położone w centrum Wrocławia na Kępie Mieszczańskiej. Wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz. Otoczenie nieruchomości Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem I klimatyzacją tuż przy rzece W centrum bezpłatny dostęp do spa gym sauna Nieruchomość Doskonale Zlokalizowana w Skali Miasta 15 minut spacerem do Rynku lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

280 000 zł15 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Genialna inwestycja super też do zamieszkania dla młodej osoby nieruchomość Z tarasem klecina, blisko tramwaje, autobusy winda, nowe budownictwo lokal inwestycyjny, lokal niemieszkalny Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Gajowicach przy al. gen. Józefa Hallera we Wrocławiu. Mieszkanie idealne dla pary, singla lub dwóch osób pracujących. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

2 750 zł32 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 * english version below * Na wynajem nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m, położone przy ul. Braniborskiej w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

269 000 zł30 m² 8 819,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie na Klecinie Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m , do którego przynależy zaadaptowany na dodatkowy pokoik strych (11,3 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

675 000 zł66 m² 10 219,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

To mieszkanie najlepiej wygląda na żywo, przestrzeń, wysokość i klimat ponad stuletniej kamienicy, położonej przy spokojnej ulicy, blisko Placu Grunwaldzkiego, zaledwie 3 minuty spacerem od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

549 000 zł28 m² 19 331 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 28,4 m , w standardzie premium, gotowe do zamieszkania, usytuowane na Osiedlu Nad Odrą, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przedmiejska

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,32 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania przestronną, luksusową kawalerkę z balkonem i komórką lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

11 900 zł141 m² 84,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 dostępny od zaraz *english version below* Na wynajem oferujemy wyjątkowy penthouse o powierzchni 141 m, położony przy prestiżowej ulicy Księcia Witolda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 130 000 zł66 m² 17 082,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego na jednym z najbardziej cenionych osiedli na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

725 886 zł35 m² 20 627,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,19 m2, położone na 5 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł36 m² 18 005,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

786 390 zł38 m² 20 727,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

4 530 zł52 m² 87,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia nowego, eleganckiego mieszkania o powierzchni 52 m , usytuowanego w nowoczesnym apartamentowcu z 2025 roku, przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

785 000 zł49 m² 15 987,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe, 49,1 m , kępa mieszczańska, komórka lokatorska Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,1 m , zlokalizowane na 6. piętrze przy ul. Dmowskiego.