dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Wrocław - Oferty sprzedaży i wynajmu

321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Młynarska

Różanka,Wrocław

3 500 zł43 m² 81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz** Oferta tylko w sdp nieruchomości Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł63 m² 10 743,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Top 3-pok/ 63,2 m2 Balkon Taras Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe/ 63,2 m2 znajdujące się przy ul. Radkowskiej. Mieszkanie ma dwa poziomy i składa się z dwóch pokoi (na drugim poziomie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

937 945 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot286-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja: północny-zachód, południowy-wschód - antresola 32m2 z balkonem i tarasem 29m2 - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

878 850 zł96 m² 9 169,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego Przystań Królewiecka to nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

702 734 zł72 m² 9 794,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

745 143 zł78 m² 9 512,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poznaj luksusowe mieszkanie z antresolą w unikatowej lokalizacji. Nowoczesny, przytulny w pełni wyposażony i umeblowany apartament nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 199 000 zł73 m² 16 375,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie składającego się z 3-pokoi o łącznej powierzchni 73,22 m , zlokalizowane na Promenadach Wrocławskich okolice ul. Antoniego Słonimskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Wojszyce,Wrocław

850 000 zł75 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Super oferta! klient kredytowy akceptowany! Polecam mieszkanie dwupoziomowe składające się z 3 pok. z aneksem kuchennym, z balkonem, nowszy budynek z windą, komórką lokatorską oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

679 900 zł63 m² 10 724 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Serdecznie polecam na sprzedaż dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 63,40m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2002r przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

471 566 zł33 m² 14 456 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie jednopokojowe z antresolą, w cichej okolicy, z komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu! Zamieszkaj w kameralnym, nowoczesnym budynku, już oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

870 001 zł67 m² 12 908 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Premium 4-pokoje 67,3 m2 Balkon Garaż` Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Racławickiej. Mieszkanie znajduje się na 3. i 4. piętrze (4-pietrowego bloku bez windy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rymarska

Partynice,Wrocław

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mam Państwu do zaoferowania bardzo jasne i komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,3 m2 (pow. całkowita ok. 100 m2) położone w okolicy ulicy Rymarskiej, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

784 957 zł77 m² 10 192,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

!nowy blok/balkon/parking/korona/balkon/park Idealne dla rodziny 2poziomy/balkon/parking/zieleń/!top Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 75,8 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

926 628 zł83 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

3 100 zł81 m² 38,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Polecam do wynajęcia jasne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 81 mkw przy Al. Śliwowej na Maślicach. Mieszkanie położone na ostatnim piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

1 058 015 zł99 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot287-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: wschód, południowy-wschód, południowy-zachód - antresola 30m2 z tarasem 28m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 310 000 zł81 m² 16 093 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. ***oferta wyłącznie w sdp nieruchomości*** Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na bardzo dobrze skomunikowanym Port Popowice, z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

704 694 zł72 m² 9 794,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł67 m² 12 927,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Premium 4-pokoje 67,3 m2 Balkon Garaż Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Racławickiej. Mieszkanie znajduje się na 3. i 4. piętrze (4-pietrowego bloku bez windy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Klecina,Wrocław

1 390 000 zł98 m² 14 184 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie dwupoziomowe z 2020r., 98m2 - pełne 2 poziomy bez skosów. Dół otwarty z kuchnią oraz łazienka z prysznicem. Na górze gabinet, 2 sypialnie, garderoba i druga łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

1 820 000 zł114 m² 15 964,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż apartament położony w południowej części Wrocławia, dzielnica - Wojszyce. Mieszkanie dwupoziomowe, nowoczesne mierzące 114m2 (powierzchnia mierzona po podłodze to 160m2!) Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojnów,Wrocław

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Promocja świąteczna tylko 599000zł. Zapraszam do obejrzenia inwestycji w Nadolicach Wielkich, gdzie mieści się inwestycja 10 mieszkań z ogrodami. Lokal mieści się na pierwszym piętrze, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

768 915 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot293-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - ekspozycja południowy-wschód - antresola 25m2 - balkon 8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieniecka

Tarnogaj,Wrocław

880 000 zł95 m² 9 252,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na malowniczej i kameralnej ulicy. we Wrocławiu. Nieruchomość jest położona w atrakcyjnym miejscu miasta, skąd można dostać się komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

3 200 zł85 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealny dla pary, segment dwupoziomowy o powierzchni ok. 85 mkw z dwoma ogródkami. Wejście do segmentu , prywatne, z poziomu gruntu przez furtkę, parter. Segment znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

948 360 zł102 m² 9 257,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem. Na pierwszym poziomie zlokalizowany pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. Drugi poziom to otwarta przestrzeń do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

825 000 zł90 m² 9 136,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, słoneczne i rozkładowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 90,30 m , usytuowane przy ulicy Powstańców Śląskich, w samym centrum Wrocławia. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

860 000 zł80 m² 10 683,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

English below Mieszkanie przygotowane do wykończenia, ulepszone względem standardu deweloperskiego! Rozbudowana instalacja elektryczna, tv w każdym pokoju, przyłącza pod klimatyzatory. Dla tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

734 370 zł75 m² 9 794,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

1 350 000 zł96 m² 14 136 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28679 Tel: oferta tylko W sdp nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie, wykończone w bardzo wysokim standardzie! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

1 058 015 zł99 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Klecina,Wrocław

4 400 zł98 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Ul.Buracznej ,Klecina Miejsce otoczone zielenią parku, jednocześnie doskonale skomunikowane z centrum miasta, Bielanami oraz obwodnicą i autostradą. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

900 000 zł62 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne, nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na Wrocławskim Gaju - ulica Strońska Serdecznie zapraszam do zakupu 3 pokojowego nowocześnie wykończonego mieszkania o metrażu 61,5 m2 położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nepalska

Brochów,Wrocław

765 001 zł55 m² 13 959,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lux 3 pokoje ok krzyki jagodno / 2018 taras! Polecam do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w cichej okolice Brochów - ul. Nepalska, wygodna lokalizacja. 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na 2-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

760 000 zł51 m² 14 902 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje; mieszkanie bezczynszowe Z ogródkiem oraz altaną! Do sprzedania lokal mieszkalny dwupoziomowy o łącznej pow. 51 m2 usytuowany na drugim piętrze w budynku trzyrodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel.: (For English scroll down) Dostępny od zaraz luksusowy apartament na Krzykach (Borek) na ulicy Powstańców Śląskich ze świetnym dojazdem do Centrum - tylko 15 minut piechotą od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Plac Grunwaldzki,Wrocław

784 959 zł77 m² 10 194,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Nowy blok/balkon/parking/korona/balkon/park Idealne dla rodziny 2poziomy/balkon/parking/zieleń/!top Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 75,8 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Borek,Wrocław

3 995 000 zł230 m² 17 369,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1910

Apartament dwupoziomowy borek Elegancja i lekkość to przymiotniki najlepiej opisujące standard tego unikatowego apartamentu. Dwustronny, cichy apartament o imponującym metrażu 230 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

704 302 zł70 m² 10 060 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

862 400 zł88 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Opiekun nieruchomości: tel.: Zapraszam na prezentację przestronnego i słonecznego mieszkania. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 znajduje się na 10 piętrze w 12-piętrowym bloku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij