dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Wrocław - Oferty sprzedaży i wynajmu

323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

598 000 zł70 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam do kupna bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe o powierzchni całkowitej około 70 mkw ( użytkowa 59,6mkw). Budynek niski, trzy piętrowy z 2011 r . Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazyliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

629 000 zł67 m² 9 456 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje plus gabinet/ garderoba dwa tarasy- 37 m2, 6 m2 meble I agd W cenie kameralne osiedle Żeliwne schody odlane według wzoru oryginalnych schodów z XVIII- wiecznej austriackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania urządzony ze smakiem apartament dwupoziomowy w ścisłym centrum miasta na ulicy Rydygiera. Położone jest na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

629 000 zł62 m² 10 145,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ołtaszyn krzyki 3 pokoje 61m2 Piekne! polecam do sprzedania bardzo jasne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe w willowej części Wojszyc/ ołtaszyn Budynek niski w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ołtaszyn/wysoka- 50m2 Luxusowe 2 pokoje Nowy Blok! Polecamy na sprzedaż bardzo Ładne, jasne i ciche mieszkanie dwupoziomowe w pięknej lokalizacji Osiedla Zielonego w Wysokiej. Ołtaszyn-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Partynice

Partynice,Wrocław

604 533 zł62 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

* tylko U nas * Dwupoziomowy apartament z balkonem o pow. 61,75m w świetnej lokalizacji we Wrocławiu. Budynek wykonany z materiałów wysokiej jakości, wykończenie części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

3 200 zł61 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel: ***wolne od teraz*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego, trzy-pokojowego, z dwoma sypialniami. Nieruchomość mieści się na uboczu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Partynice,Wrocław

6 000 zł104 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, 4 pokojowe mieszkanie + salon z aneksem na Partynicach. Dostępne od zaraz - Duże przestronne dwupoziomowe mieszkanie (104 m2) z balkonem na spokojnym osiedlu z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Biskupin

Biskupin,Wrocław

1 490 000 zł108 m² 13 796,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania bardzo komfortowe mieszkanie z antresolą we Wrocławiu na Biskupinie na osiedlu zamkniętym. Po remoncie. Gotowe do zamieszkania. Bez pośredników. Pomieszczenia: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

3 700 zł100 m² 37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 19 sierpnia Polecam do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją! mieszkanie dostępne od zaraz! Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

400 000 zł54 m² 7 418,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko U nas! Polecamy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie na ostatniej kondygnacji ze skosami, o wielkosci 53,92m2 usytuowane na 3 piętrze w kamienicy z lat '30. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turawska

Księże Małe,Wrocław

2 600 zł41 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo, mieszkanie 2 pokoje, 41m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Zapraszam lokatorów do nowego mieszkania mieszczącego się przy ul. Turawskiej. Budynek mieści się na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachocińska

Wojnów,Wrocław

477 076 zł58 m² 8 197 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja na Wojnowie w zasięgu 5 min Dino, biedronka oraz Lidl. Oferujemy Państwu mieszkania we Wrocławiu, na Wojnowie, w atrakcyjnej lokalizacji. Budynek oddalony od wielkomiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

869 999 zł73 m² 11 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe (odebrane od Developera w 2022r.) stylowe, przestronne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w okolucy ul. Rędzińskiej, położone na kameralnym, cichym osiedlu na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

898 000 zł124 m² 7 242 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2005

Dla kreatywnego inwestora. Aktualny brak mieszkań na rynku nieruchomości na wynajem ,powoduje, że inwestorzy szukają nowych pomysłów, podziału dużych mieszkań na mniejsze. Przedstawiam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

548 999 zł57 m² 9 631,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Luxusowe miszkanie Ołtaszyn 2 pokoje lux 55m/84m22!polecamy piękne na sprzedaż mieszkanie złotapodkowa Ołtaszyn Apartament o powierzchnia po podłodze to aż ok 84 m2! Na sprzedaż dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachocińska

Wojnów,Wrocław

521 367 zł68 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

598 002 zł62 m² 9 723,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ołtaszyn krzyki 3 pokoje 61m2 piekne!polecam do sprzedania bardzo jasne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe w willowej części Wojszyc/ ołtaszyn Budynek niski w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

690 000 zł71 m² 9 718,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupoziomowe na krzykach! ul. Racławicka, w pełni wyposażone Do sprzedania piękne mieszkanie dwupoziomowe na Krzykach, na osiedlu Racławicka Park! Mieszkanie do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

598 002 zł62 m² 9 723,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, ul. Młynarska

Różanka,Wrocław

759 000 zł62 m² 12 341,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż unikalne mieszkanie loftowe o powierzchni 61,5m2 wraz z przynależna komórką lokatorska oraz zewnętrznym miejscem parkingowym. Mieszkanie znajduje się w świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

548 999 zł57 m² 9 631,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Luxusowe miszkanie Ołtaszyn 2 pokoje lux 55m/84m22! polecamy piękne na sprzedaż mieszkanie złotapodkowa Ołtaszyn Apartament o powierzchnia po podłodze to aż ok 84 m2! Na sprzedaż dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Śródmieście, Centrum, Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 70m2,trójce studentów (najlepiej para+dodatkowa osoba). Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,salonu,odzielnej kuchni,łazienki i dwóch balkonów. Czwarte piętro bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

864 999 zł81 m² 10 626,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

81,40 m2/ 3 pokoje + duży taras + balkon/jutrzenki Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,40 m2 z dużym tarasem ponad 24 m2. Mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Baranowicka

Muchobór Wielki,Wrocław

690 000 zł83 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe, słoneczne, rozkładowe w okolicach ul. Baranowickiej na osiedlu Muchobór Wielki we Wrocławiu. Rok budowy 2006, 2 piętro w bloku dwu piętrowym, 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

598 005 zł61 m² 9 755,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ołtaszyn na sprzedaz krzyki 3 pokoje 61m2 Piekne! polecam do sprzedania bardzo jasne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe w willowej części Wojszyc/ ołtaszyn Budynek niski w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Brochów

Brochów,Wrocław

699 000 zł90 m² 7 744 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Piękne mieszkanie na sprzedaż! Z dostępem do własnego kawałka ogrodu (120m2). Mieszkanie znajduje się 8km od centrum, na pierwszym piętrze w Willi dwulokalowej. Ma powierzchnię 90,26m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Powstańców Śląskich,Wrocław

529 000 zł48 m² 11 136,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam dwustronne (północ południe) rozkładowe mieszanie o powierzchni 47,5m2 składające się z dwóch oddzielnych pokoi , oddzielnej kuchni i łazienki z wc. Z salony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

609 000 zł74 m² 8 274 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Otoczenie nieruchomości: komunikacja Dobry dojazd do głównych arterii komunikacyjnych miasta: aow i ulicy Legnickiej. 150 m do przystanku autobusowego linii 102, 103, 127, 245 zakupy 650.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

656 000 zł64 m² 10 218,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% pcc, 0% prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji położonej w prestiżowej lokalizacji Krzyki, idealnie pomiędzy dwoma najpiękniejszymi parkami we Wrocławiu - Grabiszyńskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Partynice

Partynice,Wrocław

635 974 zł75 m² 8 489,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

*** Oferta tylko w Home Brand *** Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w cichej i zarazem świetnie zlokalizowanym położeniu. Budynek wykonany z materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

440 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Serdecznie polecam 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44m2, zlokalizowane na Grabiszynie, które sprawdzi się idealnie dla rodziny oraz jako inwestycja. Budynek Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie: wysokie, przestronne, klimatyzowane mieszkanie czeka na nowego właściciela! Jedna, ogromna otwarta przestrzeń, z której również można stworzyć kilka odrębnych pokoi. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

3 600 zł65 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz bezpiecznego miejsca w otoczeniu terenów zielonych, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta ? Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Głównej o powierzchni 65,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

685 750 zł106 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun Oferty Telefon Bez pcc Bez prowizji W ścisłej współpracy ze znanym deweloperem, przedstawiamy Państwu ofertę przestronnego apartamentu w kameralnej inwestycji składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

950 000 zł109 m² 8 715,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecamy do sprzedaży dwupoziomowe, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o pow 98,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romanowskiego

Karłowice,Wrocław

412 000 zł49 m² 8 408 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Serdecznie polecam 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49m2, zlokalizowane na Karłowicach, które sprawdzi się idealnie dla rodziny oraz jako inwestycja. Budynek Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słonimska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł70 m² 7 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4 pok.|Smolec nowe osiedle|Miejsce Park.|Bardzo Ładne | - Przedstawiam nieruchomość znajdującą się na nowym osiedlu w Smolcu. Mieszkanie jest na szczycie budynku i posiada dwa poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia 3000zł + 300zł czynsz. Dostępne od zaraz - usytuowane w świetnej lokalizacji, gotowe dwupoziomowe mieszkanie 65m2 na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Partyzantów

Sępolno,Wrocław

650 000 zł62 m² 10 533 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sdp Nieruchomości tel. Mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji w kameralnej kamienicy z widokiem na zieleń. Otoczenie nieruchomości: bardzo dobra lokalizacja, mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

1 000 560 zł114 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa inwestycja w wysokim standardzie deweloperskim! Inwestycja idealnie wpasowuje się miejską infrastrukturę, dając przyszłym mieszkańcom komfortowy dostęp do najważniejszych punktów.