dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 440 zł29,60 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł30,88 m² 25 874,35 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Świeżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 000 zł31,30 m² 17 156,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% Prowizji | 0 pcc Ostatnia dostępna kawalerka w ścisłym centrum Wrocławia - teraz w promocyjnej cenie obniżonej, aż o ponad 58.000 zł. Lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31,32 m² 14 367,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowa, funkcjonalna kawalerka z dużym balkonem, położona na spokojnym i zielonym osiedlu Stabłowice - ul. Oliwkowa we Wrocławiu. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

916 428 zł62,68 m² 14 621 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które zostało podzielone na trzy osobne kawalerki, tworzące tzw. 3-pak. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł36 m² 15 278 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1792

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 zł36 m² 61,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-05-30! Do wynajęcia piękna kawalerka przyjazna dla zwierząt z osobną garderobą, balkonem oraz miejscem w garażu w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 999 zł32,49 m² 18 744,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł31,30 m² 19 009,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 153 637 zł75,79 m² 15 221 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: krzysztof Dudek tel.   Nowe 3-pokojowe mieszkanie z 2019 roku, położone w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. Wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

903 811 zł52,84 m² 17 104,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł26 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortową kawalerkę, gotową do zamieszkania - Wrocław ul. Stalowa. Mieszkanie 25,85 m2, usytuowane na III piętrze bloku 4-piętrowego bez windy. Lokal mieszkalny funkcjonalnie rozplanowany:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 866 zł30,58 m² 17 327,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis Nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 30,58 m , usytuowanego na drugim piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 669 zł32,02 m² 15 448,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczepin | Kawalerka z ogródkiem | Smart Home | Taras na dachu Szukasz mieszkania, które jest w sam raz blisko centrum, ale z własnym azylem? Ta oferta łączy miejski styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł34,60 m² 12 976,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferta tylko W naszym biurze! Słoneczne mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul Włościańskiej. Idealna nieruchomość dla osób chcących pracować i wypoczywać we własnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł21,34 m² 14 761,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Super lokalizacja Wrocław ul. Przyjaźni! Na sprzedaż kawalerka inwestycyjna z balkonem. Lokale w pełni wykończone gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Cena obejmuje kompleksowo wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34 m² 12 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż jest duża i ciepła kawalerka 34m2, w centrum Wrocławia, śródmieście. Okolica poszukiwana, studencka. Pełna komunikacja z całym miastem, niczego nie brakuje, wszędzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28,10 m² 88,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio w prestiżowym budynku ovo - cisza i luksus w samym sercu miasta! Wyjątkowa propozycja dla osoby ceniącej komfort życia w ścisłym centrum, bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł35 m² 17 371,43 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35 m z oddzielną kuchnią i dużym balkonem położona na 2. piętrze w budynku z windą z 2004 roku zlokalizowanego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 152 zł29,33 m² 16 848 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka 100 metrów od Sky Tower. Opiekun oferty: kamil Morka tel.   Otoczenie Nieruchomość znajduje się w sercu nowego centrum południa Wrocławia. To świetnie skomunikowana ze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka 30 przy Parku idealna dla studenta lub młodego profesjonalisty Na wynajem nowoczesna, świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 25 m , położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł33,70 m² 14 510,39 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka z balkonem Apartamenty Platinum ul. Inowrocławska Wrocław, szczepin nowoczesna kawalerka W świetnej lokalizacji idealna pod inwestycję lub dla ciebie! Na sprzedaż komfortowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł17 m² 108,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, nowoczesne mieszkanie 5 min od wrocławskiego Rynku! Nadodrze, ul. Brodatego, 1 pok., kamienica, wys. 3 m, nowe sprzęty kuchenne i meble mieszkanie Zamieszkaj w komfortowej kawalerce.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł26 m² 78,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Lokal został stylowo wykończony z dbałością o każdy detal i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł38,05 m² 17 345,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

For english - please scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - na Rynku!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł27,50 m² 14 509,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zielinskiego Kawalerka Centrum 27m2!- kategoria: mieszkania / Sprzedaż - Powierzchnia:27 m2 - Liczba pokoi:1 pokój - Zabudowa:Blok - Tech. budowy:Wielka Płyta - Piętro :6 piętro - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 732 zł32,44 m² 20 367,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, nowoczesne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ul. Żeromskiego. Lokal został stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł27 m² 18 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 982 zł29,23 m² 16 249,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,23 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł28 m² 16 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze 28 m2. -Mieszkanie jest pięknie doświetlone, posiada balkon, umiejscowione w okolicy ogródków działkowych /cisza/, spokojni sąsiedzi/.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna klimatyzowana kawalerka w doskonałej lokalizacji blisko centrum, w nowym budynku! Mieszkanie ma powierzchnię ponad 25 m2. Kawalerka w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł15 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Bardzo dobra lokalizacja około 10 15 minut spacerem do Rynku. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne. Nieruchomość stanowi atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 900 zł42,26 m² 15 852 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Mieszkanie z możliwością stworzenia 2 pokoi w stanie deweloperskim. Nowoczesna inwestycja inspirowana sztuką i lokalnym kontekstem, położona w centralnej części miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 487 zł29,33 m² 17 064 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł30,61 m² 22 835,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Studio pod klucz Z balkonem | wrocław stare miasto / szczepin | gotowe na zarabianie lub zamieszkanie Inwestycja Idealna: designerskie studio 30,61 m z gwarancją zysku lub komfortowy start we.