dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

581 875 zł34 m² 17 210,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 26,68m2 i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

465 000 zł33 m² 13 901,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 33,45m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 22,43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

510 000 zł33 m² 15 644,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,6m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Stare Miasto,Wrocław

390 000 zł27 m² 14 672,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Ciekawe mieszkanie dla przyszłego studenta w samym centrum miasta niedaleko Rynku ul. Komuny Paryskiej Idealne dla pary, singla, studenta i inwestora. Niewielka powierzchnia 26,58m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

689 265 zł28 m² 24 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Leśnica,Wrocław

348 990 zł68 m² 5 170,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

centrum!/tanio/leśnica/obniżona cena!./top/inwestycyjne/Wolska/4pok Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Powstańców Śląskich,Wrocław

349 000 zł26 m² 13 423,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka świetna pod inwestycje W centrum wrocławia I do remontu I doskonała lokalizacja wyłączność tylko W naszym biurze! więcej zdjęć na życzenie Na sprzedaż kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł26 m² 77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 26 mkw, zlokalizowana przy ulicy Inżynierskiej, w sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego (48 ha). Na całkowitą powierzchnię składają się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka na wynajem - ul. Brzoskwiniowej we Wrocławiu Do wynajęcia mieszkanie dla studenta lub osoby pracującej. Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie przystosowane dla każdego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

584 000 zł33 m² 17 832,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

369 600 zł20 m² 18 360,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

569 934 zł30 m² 19 048,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł40 m² 10 607,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do remontu 1-2pok przy Lwowskiej Zapraszam na prezentację mieszkania do remontu przy ul Lwowskiej Najważniejsze informacje:metraż 39,42 mkwpiętro 3 z 4mieszkanie do remontumożliwość zrobienia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

429 000 zł25 m² 17 160 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwie nowoczesne Kawalerki na jednej kw. Lokal mieszkalny. Zlokalizowane przy ul. Dmowskiego we Wrocławiu. WE can also speak english, call me to get more details! To wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 16 975,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

533 177 zł31 m² 17 221,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Psie Pole,Wrocław

1 800 zł30 m² 59,60 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Psie Pole - do wynajęcia kawalerka o pow. 30,4m2, po remoncie, w wieżowcu z wielkiej płyty. Lokal znajduje się na I piętrze w bloku z windą. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

840 000 zł45 m² 18 791,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Inwestycja z widokiem na zysk! Prestiżowy adres, lokalizacja nie do pobicia, a najemcy w kolejce tylko wejść i czerpać profity! Uwaga! Poza tym mieszkaniem w ofercie mamy jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ładna

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 600 zł17 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wrocław, ul. Ładna 25 - blisko Placu Grunwaldzkiego, tylko 1 600 zł + prąd Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 17 m , położona na parterze kamienicy. To doskonała propozycja dla studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 600 zł28 m² 17 834,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, gotową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Brzeska

Krzyki,Wrocław

2 500 zł32 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Estate Brokers ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na wynajem przy ul.Brzeskiej na Wrocławskich Krzykach w odłeglości 2 km do centrum! WE ALSO SPEAK ENGLISH/ RUSSIAN/ UKRAINIAN, CONTACT US VIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pułaskiego

Krzyki,Wrocław

1 800 zł22 m² 81,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas nowoczesna kawalerka na wynajem - ul. Pułaskiego, wrocław Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 22,1 mkw, położona w apartamentowcu z 2018 roku. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres przy ostrowie tumskim bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

566 052 zł33 m² 17 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Dobroszycka

Psie Pole,Wrocław

239 000 zł19 m² 12 856,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jasna, funkcjonalna kawalerka 20m | Winda | Ochrona Gotowiec inwestycyjny. Na sprzedaż kawalerka/mikro apartament (20m ) z funkcjonalnym układem i dużym loftowym oknem, które zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

505 683 zł30 m² 16 822,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego 1 pokojowe o pow. 30,06m2 położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

691 530 zł27 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka w apartamentowcu. Super inwestycja również pod wynajem. Mieszkanie 26,70 m2: w pełni wyposażone i umeblowane ( meble, telewizor) Kuchnia otwarta ( zmywarka, lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

498 200 zł25 m² 19 777,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,09m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

599 400 zł27 m² 22 118,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

520 000 zł26 m² 20 015,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz miejsca do życia w sercu Wrocławia lub inwestycji z potencjałem na wynajem, to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Dzięki lokalizacji w jednym z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerkao powierzchni 26 m , usytuowaną w doskonałej lokalizacji na Fabrycznej, tuż przy ul. Legnickiej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku 2024 roku. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

385 000 zł20 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mikroapartament o pow. 20 m.kw. położny na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Inżynierskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wystawa okien południowa. Słoneczne, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konduktorska

Brochów,Wrocław

2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Zapraszam do wynajęcia nowoczesnej i komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rychtalska

Śródmieście,Wrocław

1 990 zł20 m² 99,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

I also speak English, feel free to contact me. My phone number is below. Do wynajęcia nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o pow. 16 m2 zlokalizowane przy ul. Rychtalskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

475 578 zł27 m² 17 306,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w Topowej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okulickiego

Psie Pole,Wrocław

280 000 zł23 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone na 4/11 piętrze bloku z lat 80tych (wielka płyta) dostępne dwie windy. Blok po termomodernizacji klatka schodowa po remoncie czysta i schludna , instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

1 800 zł20 m² 88,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyposażona kawalerka przy ulicy Komandorskiej - tuż obok Uniwersytetu Ekonomicznego Opłaty: 1800 zł + 435 zł czynsz + zaliczka na prąd i gaz Umowa w formie najmu okazjonalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

419 883 zł30 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie kawalerka o pow. 29,59m2 z ogromnym ogrodem 106,79m2! na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow. 29,59 m2 znajduje się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętokrzyska

Ołbin,Wrocław

399 000 zł33 m² 12 194,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Nietuzinkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem W ofercie sprzedaży kawalerka o powierzchni 32,72 m2 z balkonem usytuowana na 3 piętrze w przedwojennej kamienicy. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

447 000 zł34 m² 13 343,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,8 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w jednej z najbardziej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij