dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

689 465 zł35 m² 19 693,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Nowoczesne Studio na Sprzedaż- 35 m , Angel River,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

306 000 zł25 m² 12 133,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od dewelopera, bez Prowizji, bez podatku 2% pcc Na sprzedaż nowe, mieszkanie inwestycyjne obok parku. Opis lokalizacji: odległość od centrum: 4km. Południowo/wschodnia część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Różanka,Wrocław

455 000 zł29 m² 15 689,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28.9m2 na wrocławskim osiedlu Różanka , jest też wariant zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 50tys. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English version below. Do wynajęcia, bez prowizji, elegancki mikroapartament w prestiżowej inwestycji Browary Wrocławskie tuż przy rzece i jednocześnie w centrum miasta, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

425 000 zł30 m² 14 348,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 29,62 m , zlokalizowane w Wrocławiu przy ulicy Siostrzanej. Idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

641 425 zł42 m² 15 456 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

691 530 zł27 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowa Inwestycja 5 min od Centrum Ми говоримо Українською / we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna nieruchomość z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

464 400 zł27 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

WE speak ua/eng Available for foreigners/ Доступне для іноземців Rozważasz zakup kredytowy? Dla naszych klientów oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu! Osiedle powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Fabryczna,Wrocław

522 058 zł41 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z balkonem i pięknym widokiem w znanej dzielnicy przemysłowo-usługowej ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji ***apartamenty inwestycyjne z możliwością odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

716 000 zł29 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka w apartamentowcu Angel City. Super inwestycja również pod wynajem. Mieszkanie 28,64 m2: w pełni wyposażone i umeblowane ( meble, telewizor) Kuchnia otwarta ( zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

380 000 zł26 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Najważniejsze informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 26m2+ Komórka lokatorska 4m2 - Adres: ul. Strachowicka 14 - Blok: wybudowany w 2005 roku - Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

606 999 zł30 m² 20 186,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Śródmieście,Wrocław

691 530 zł27 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Duża kawalerka położona na preściżowym osiedlu Angel river Ми говоримо Українською / we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

659 000 zł35 m² 18 969,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w prestiżowym kompleksie przy ul. Walońskiej we Wrocławiu. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okulickiego

Psie Pole,Wrocław

280 000 zł23 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie położone na 4/11 piętrze bloku z lat 80tych (wielka płyta) dostępne dwie windy. Blok po termomodernizacji klatka schodowa po remoncie czysta i schludna , instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancka kawalerka o powierzchni 30 m , położona w nowym budynku przy ul. Michalczyka we Wrocławiu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okulickiego

Psie Pole,Wrocław

280 000 zł23 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pereca

Gajowice,Wrocław

370 000 zł27 m² 13 925,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 26,57m 2 , usytuowaną na III piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu. Szczegóły nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Borowska

Huby,Wrocław

370 000 zł20 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta bez prowizji kupującego | tylko W naszym biurze| Prezentujemy Państwu niezwykle funkcjonalną kawalerkę z loggią po generalnym remoncie położone w bardzo pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 629 zł29 m² 16 414,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | 2km od Rynku | 10 min mpk do centrum | Opcja wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Gajowice,Wrocław

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu funkcjonalnego mieszkania o łącznej powierzchni ok 27 m . Mieszkanie położone jest przy ul. Żelaznej na wysokim parterze budynku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

691 530 zł27 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Słuchaj szefie, w sercu Wrocławia-Krzyki w miejscu, które tętni życiem czeka na Ciebie komnata jakiej żaden boss nie powinien się wstydzić. To kawalerka o powierzchni 26,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest z podpisaną umową najmu, 2400 brutto na rok. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

390 668 zł20 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

493 000 zł26 m² 18 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy umeblowaną kawalerkę, gotową do zamieszkania, w nowoczesnym budynku z 2020 roku. To doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania w centrum miasta, zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

899 000 zł41 m² 22 099 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekunka oferty tel. Dla ceniących komfort - apartament w pobliżu ronda Powstańców Śląskich - 5 min spacerem. Duży balkon przylegający do mieszkania - 6,56 m2 i dodatkowo wspólny taras na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 100 zł21 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Marzysz o wyjątkowym miejscu do zamieszkania, które jednocześnie spełnia najwyższe standardy komfortu i nowoczesności? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Na Grobli

Przedmieście Oławskie,Wrocław

691 530 zł27 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,7m2 na Przedmieściu Świdnickim. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym - łazienki - przedpokoju - balkonu Interesuje Cię zakup tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

691 530 zł27 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Ekskluzywne mieszkanie z pięknym widokiem orz dużym tarasem w budynku Angel River! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość mieści się 10 min drogi od Rynku, blisko zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

558 450 zł37 m² 15 012,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferujemy przestronne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Tęczowej w budynku z 2008 roku. Wysoki standard wykończenia! To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strachocińska

Strachocin,Wrocław

428 000 zł34 m² 12 460 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

przestronne / zamknięte osiedle / blisko awf i pwr Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu przy ul. Strachocińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Fabryczna,Wrocław

555 390 zł43 m² 12 844,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament z balkonem i pięknym widokiem w znanej dzielnicy przemysłowo-usługowej ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji ***apartamenty inwestycyjne z możliwością odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Kleczków,Wrocław

431 817 zł25 m² 16 987,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 25,42 m2 + balkon 4,05m2 Termin realizacji: 2026-10 Ilość pokoi: 1 pokojowe Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowy Dwór,Wrocław

434 000 zł31 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 31 m z piwnicą w rewelacyjnej lokalizacji gotowa do zamieszkania. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m , z dodatkową piwnicą o powierzchni 4 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

797 791 zł43 m² 18 688 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

*****atrakcyjna oferta***** Mieszkanie z widokiem na Odrę, balkon, i piętro, teren zielony, dziedziniec Wszystko co istotne znajduje się w zasięgu 15 min Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Wrocław

399 000 zł33 m² 12 091 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Serdecznie polecam Państwu ofertę kawalerki do remontu, z balkonem, w Śródmieściu, w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego i malowniczego Ostrowa Tumskiego Opiekun Oferty Nr. licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

388 900 zł34 m² 11 424,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Świetna gotowa kawalerka hydral/antresola/lokal / Bez Pcc! Dla klienta gotówkowego! Tylko u nas Do sprzedania mikroapartament - kawalerka w mieszcząca się we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

330 000 zł30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: dwie kawalerki na jednej księdze wieczystej - Wrocław, psie Pole, ul. Strachocińska 88 Я розмовляю украінською! we also speak english, feel free to contact us by phone /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł29 m² 13 069 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 m2, usytuowaną na czwartym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach Placu Staszica we Wrocławiu. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henrykowska

Huby,Wrocław

378 500 zł36 m² 10 659 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Top 1 lub 2 pok przy Nyskiej/do remontu/wraclavia Na sprzedaż kawalerka z możliwością zrobienia 2 pokoi, w centrum Wrocławia - 35,5 M2 przy ulicy Henrykowskiej - boczna Nyskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

506 700 zł28 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 28,15m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest w trakcie.