dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

535 546 zł26 m² 20 394 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny wieczorem i w weekendy **0% prowizji**, **0% pcc**, **niższe koszty notarialne** O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

486 584 zł27 m² 18 334 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Najlepsze oferty nie czekają - zadzwoń i umów prezentację. Dostępność: także wieczory i weekendy. O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

399 990 zł25 m² 15 809,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w sercu Wrocławia - idealna inwestycja lub na start! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 25,3 m2, położona w samym centrum Wrocławia, przy ul. Legnickiej (róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

624 704 zł38 m² 16 588 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń kiedy Ci pasuje - jestem dostępny też w wieczory i weekendy 0% prowizji 0% podatku pcc O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Reymonta

Śródmieście,Wrocław

1 970 zł18 m² 109,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nadodrze | Ogrzewanie Miejskie | Wysoka kawalerka (3,20) jasna Wrocław Nadodrze - skrzyżowanie ul. Reymonta i Kleczkowskiej Świetna lokalizacja tuż nad Odrą! Ul. Kleczkowska 48 Kamienica po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł25 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Polecam do sprzedaży nieruchomosc w samym centrum miasta Oławska-Rynek. Nieruchomosć w budynku z lat 60 tych na 2p/4p. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, nowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 31 m , położone w prestiżowej inwestycji Kępa Mieszczańska przy ul. Dmowskiego, w samym sercu Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Karmelkowa

Klecina,Wrocław

2 000 zł24 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - Klecina - ul. Karmelkowa dla kogo: mieszkanie przeznaczone dla osób niepalących. Opis: do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem o powierzchni 3,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

463 423 zł26 m² 18 025 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament 25,71 m w prestiżowej inwestycji realizowanej przez Apsys Polska w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Stawowej. To część unikatowego kwartetu miejskiego łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

479 000 zł27 m² 17 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

390 409 zł28 m² 13 761,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

304 900 zł23 m² 13 257 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klucze w biurze! Polecam na sprzedaż wyjątkowo ciekawy niewielki lokal jednopokojowy z dla 1-2 osób. Mieszkanie położone w ścisłym centrum tuż przy Dworcu pkp/pks oraz przy aquaparku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

461 000 zł30 m² 15 366,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zwycięska

Krzyk,Wrocław

386 103 zł20 m² 19 679,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Masz dość szukania idealnej inwestycji, która nie wymaga remontu ani wyposażenia? Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży gotowego apartamentu inwestycyjnego o powierzchni 19,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 800 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z tarasem w centrum Wrocławia ul. Dmowskiego na Kępie Mieszczańskiej. Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 18 m2 dla 1 osoby. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Stare Miasto,Wrocław

725 000 zł35 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane w kameralnym budynku z 2025 roku od renomowanego dewelopera Dom Development. Przedstawiam śliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przestronna kawalerka z osobą kuchnią o powierzchni 32 m2 z znajdujące na drugim piętrze budynku z roku 2000. Doskonała lokalizacja niecałe 2 km od Rynku, przy fosie miejskiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkowska

Osobowice,Wrocław

2 000 zł29 m² 68,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,16 m2, położona przy ul. Witkowskiej we Wrocławiu. Idealna dla singla lub pary, którzy cenią komfort, spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Psie Budy

Stare Miasto,Wrocław

750 000 zł38 m² 19 788,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

English below, we speak English/ ukr /ru Ulica Psie Budy 18-19, we Wrocławiu, na zachód od Placu Solnego, jeden z nielicznych zachowanych do dziś zaułków w ścisłym centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

494 995 zł33 m² 14 954,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul szewska rnb! Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zarembowicza

Strachowice,Wrocław

355 000 zł34 m² 10 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny lokal-aparthotel tuż przy lotnisku przy ul. Zarembowicza. Powierzchnia 24,8 m 2 plus antresola 8,75m 2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (ok.17m 2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Borek,Wrocław

349 900 zł20 m² 17 495 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie, sky tower | gotowa do wprowadzenia | ul. Kamienna property is classified as a residential unit (lokal mieszkalny), making it available for foreign buyers. Студия после.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

459 997 zł28 m² 16 370 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Krzyki Buforowa Kawalerka Top/28m2 /2022r! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

449 999 zł37 m² 12 129,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

536 174 zł29 m² 18 231 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Dzwonisz kiedy chcesz - jestem dostępny także w weekendy i wieczory! 0% prowizji i 0% podatku pcc O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

411 440 zł30 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stawowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

709 406 zł30 m² 23 646,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna kawalerka w wyjątkowej inwestycji w ścisłym centrum Wrocławia Przedstawiam funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 30,22m , położoną na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

485 000 zł40 m² 12 019,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta z rynku pierwotnego, bez prowizji i bez pcc Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,35 m , położone na 2. piętrze w nowym budynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Wrocław

774 439 zł45 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny zarówno wieczorami, jak i w weekendy - dopasuję się do Twojego czasu. Kupując mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, nie płacisz 0% prowizji i 0% podatku pcc - to realna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

460 000 zł33 m² 13 939,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 33,0300 m2, pokój , osobna kuchnia, łazienka, przedpokój w kamienicy. Lokal po remoncie, okna pcv, łazienka w gustownych kaflach, kuchnia z meblami na wymiar i sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

460 000 zł35 m² 13 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronna kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Bolesława Prusa. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze, niskiego 3-piętrowego zadbanego budynku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

464 999 zł26 m² 17 547,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Lux kawalerka Top Ul Litewska Polecamy na sprzedaż kawalerka 27 m po generalnym remoncie |widok | ul. Litewska Elegancka kawalerka po generalnym remoncie | Widok | Gotowa do zamieszkania Mieszkanie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gazowa

Brochów,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 500,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31,37 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "tarnogaj" przy ul. Gazowej we Wrocławiu na osiedlu Di Trevi - bezpiecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Miasto,Wrocław

602 975 zł35 m² 17 252,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny także wieczorem lub w weekend. Mniej kosztów na start - 0% prowizji i 0% pcc przy zakupie od dewelopera. Inwestycja ta jest położona w ścisłym centrum Wrocławia. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem tuż przy rzece W centrum bezpłatny dostęp do spa gym sauna Nieruchomość Doskonale Zlokalizowana w Skali Miasta 15 minut spacerem do Rynku lub Placu Grunwaldzkiego, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

389 000 zł31 m² 12 741,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,53 m2 przy ulicy Pawiej. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze w budynku bez windy. Mieszkanie wymaga remontu. Układ: - pokój (bez balkonu) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

320 000 zł17 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

498 000 zł24 m² 20 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wykończone mieszkanie w samym sercu Wrocławia! Lokalizacja i układ mieszkania sprawiają, że jest to świetna inwestycja pod wynajem długo i krótko terminowy. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

3 100 zł65 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Energooszczędne rozwiązania - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - niskie opłaty Do wynajęcia lokal o powierzchni 65,41 m2 z ogródkiem i garażem w budynku z 2011r.