dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

169 000 zł29 m² 5 827,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: na sprzedaż kawalerka o pow. 29m2 w dzielnicy Śródmieście, okolice pl. Grunwaldzkiego. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze kamienicy i składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielińskiego

Stare Miasto,Wrocław

184 000 zł26 m² 7 076,92 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka / krzyki / ok. Zielińskiego/ świetna inwestycja zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu kawalerkę na sprzedaż w okolicy ul. Zielińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka przy ul. Braniborskiej - wynajem wrocław Mieszkanie o pow. 25mkw na co składają się salon (z wydzieloną częścią sypialnianą), oddzielna kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta! Do wynajęcia przepiękne, słoneczne studio 38 m2 500 m od Rynku. Komfortowy, wyposażony i umeblowany apartament w kapitalnej lokalizacji na Starym Mieście! Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ostrowskiego

Krzyki,Wrocław

179 000 zł27 m² 6 629,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe, rozkładowe, 27 m2, II piętro, grabiszyn/krzyki, ul. Ostrowskiego/grabiszyńska, obok Parku Grabiszyńskiego. Duży pokój, oddzielna kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Pasteura

Śródmieście,Wrocław

1 100 zł17 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany, nowoczesny jednopokojowy mikro apartament, wysoki standard, pokój połączony z aneksem kuchennym i łazienką. Kuchnia w pełni wyposażona - płyta kuchenna, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Idealna lokalizacja! Mieszkanie zlokalizowane jest na 3piętrze w kamienicy przy Pl.Uniwersyteckim- serce Starego Miasta Budynek zadbany , przyjemna klatka schodowa. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kawalerkę w centrum Wrocławia, ładna, jasna, ciepła, z dużym oknem, z podstawowym wyposażeniem i umeblowana, przedpokój w zabudowie, dość przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Piękna kawalerka o pow.30m2 w okolicach ul. Świeradowskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze, w domu wielorodzinnym z 2005 roku. Przestronne i jasne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Kup mieszkanie w super cenie! 48 mkw za 195 000 zł Do sprzedania przytulne mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Śródmieściu. Mieszkanie składa się z jednego pokoju o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

293 544 zł41 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Royal Apartaments jest doskonale zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku przy ul.Śrutowej 8. W pobliżu tereny spacerowe, ostrów Tumski, do teatru, kina czy restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Polecam Państwu bardzo ładną kawalerkę o powierzchni 36m2 w okolicy ul. Gajowej na Krzykach. Mieszkanie mieści się na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku z 2007r. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

310 000 zł44 m² 7 092,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

| polecam kawalerkę w nowym budownictwie z 2006r. z ogrodem zimowym. Mieszkanie w pełni urządzone, z kuchnią otwartą na salon. Lokal bardzo dobrze oświetlony przez cały dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

175 000 zł32 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż kawalerkę w Śródmieściu przy ul. Wyszyńskiego. Kawalerka o pow. 32 m2 składa się : duży pokój, duża kuchnia, przedpokój i łazienka. Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Macieja

Śródmieście,Wrocław

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 49m2 za 180000 w okolicy Pl. Św. Macieja! Mieszkanie w sercu Wrocławia to doskonała inwestycja! Lokal składa się z: kuchni oddzielnej z oknem i spiżarnią (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bema

Śródmieście,Wrocław

1 100 zł30 m² 0,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie po generalnym remoncie w centrum miasta (pl. Bema) na I piętrze zrewitalizowanej kamienicy. Zaprojektowane przez architekta w otwartym funkcjonalnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w pełni wyposażona, komfortowa, 15 minut pieszo od rynku. Przestronny pokój + oddzielna kuchnia + łazienka. Mieszkanie w plombie z 1999 roku, wokół odremontowane kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

176 000 zł38 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

#####kontakt agata mrożek##### Polecam do sprzedaży duże mieszkanie 1 pokojowe z osobną kuchnią o pow. 37,60 m2 w budynku z 1985r w 7 piętrowym budynku na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* komfortowa kawalerka W centrum - odra house Opis nieruchomości: nowa, piękna kawalerkę usytuowana na 4 piętrze w prestiżowym budynku Odra House. Apartamentowiec z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogrody Tumskie - kawalerka Do wynajęcia nowe mieszkanie w eleganckim budynku przy al. Jana Matejki. Umeblowany pokój dzienny, z wygodną rozkładaną sofą i miejscem do pracy. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Oleśnicka

Śródmieście,Wrocław

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie idealne dla studentów bądź pary. Ze względu na usytuowanie na parterze (bez schodów) posiada dogodne warunki mieszkalne również dla osoby niepełnosprawnej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

205 000 zł34 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

| kawalerka pod wynajem z najemcą w bardzo dobrej lokalizacji. :kontakt do agenta | Piotr Starski | :dane biura | Neshouse Sp. z o.o. | plac Powstańców Śląskich 16-18 | 53-314 Wrocław | |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

148 000 zł31 m² 4 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opis: polecam na sprzedaż jasną przestronną kawalerkę (31m2). Mieszkanie składa się z ustawnego, dobrze doświetlonego pokoju ( 19m2 ) z kratką balkonową, półotwartej kuchni (4,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

279 272 zł42 m² 6 669,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

1 080 zł27 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka, umeblowana, dla jednej ,dwóch osób, po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

298 549 zł45 m² 6 670 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Do wynajęcia od zaraz, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na nowym osiedlu przy ul. Wietrznej. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 mieści się na drugim piętrze (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długopolska

Krzyki,Wrocław

179 000 zł34 m² 5 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kawalerka w okolicach ul. Borowskiej i ul. Długopolskiej! W sprzedaży kawalerka o powierzchni 34mkw usytuowana na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy z lat '30. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kwiska

Fabryczna,Wrocław

190 000 zł24 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Opis Polecam na sprzedaż kawalerkę na Gądowie Małym. Mieszkanie ma powierzchnię 24m2 i składa się przedpokoju, pokoju, widnej kuchni i łazienki z wc oraz balkonu. Kawalerka przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miła

Śródmieście,Wrocław

185 000 zł30 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowa kawalerka w kamienicy na sprzedaż w okolicy Pl. Grunwaldzkiego! Mieszkanie w sercu Wrocławia to doskonała inwestycja! Przestronny, wygodny lokal z wyposażeniem. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

219 000 zł39 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek##### Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe z osobną dużą kuchnią w budynku z 1999r na cichym, zielonym Oporowie ip/iiip. Mieszkanie jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż kawalerkę o pow. 30 m2 w bloku w doskonałej lokalizacji boczna ul. Sienkiewicza blisko Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

213 826 zł38 m² 5 698,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 1 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji na Muchoborze Wielkim. Na inwestycję składają się dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

182 000 zł27 m² 6 740,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu kawalerkę w niskim bloku z 2002 roku, na Muchoborze Wielkim - okolica ul. Hłaski Mieszkanie po remoncie, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna kawalerka blisko pl.GRUNWALDZKIEGO Opis nieruchomości: Przestronna kawalerka usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2001 r. Mieszkanie obejmuje przestronny pokój dzienny (16 mkw), osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kłodnicka

Fabryczna,Wrocław

199 000 zł25 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu kawalerkę świeżo po remoncie w okolicy ul. Legnickiej / Kłodnickiej - okna od strony cichej! Przeprowadzone remonty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

##### kontakt agata mrożek##### Polecam Państwu do najmu urocze 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem na Maślicach w budynku z 2004r na wysokim parterze w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Wrocław

235 000 zł41 m² 5 731,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 1- pokojowe, urokliwe mieszkanie po remoncie W atrakcyjnej lokalizacji + antresola 10 mkw. Przedstawiam Państwu mieszkanie położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

217 000 zł33 m² 6 575,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 1 pokojowe, niemal nowe, wyposażone, umeblowane I przytulne od zaraz. Przedstawiam Państwu nowe, niemal nie eksploatowane mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Muzealna

Stare Miasto,Wrocław

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: pl. Muzealny (stare Miasto). Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w centrum miasta, 5min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Fabryczna,Wrocław

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia od 1 września bardzo ładną kawalerkę typu quot;studioquot; o pow. 31m2, znajdująca się na 4 piętrze w budynku apartamentowym z 2012 roku z windą przy ul.