dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Fabryczna,Wrocław

179 000 zł24 m² 7 458 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Śliczna, przytulna i miła kawalerka na 1 piętrze, w 4- piętrowym budynku mieszkalnym wybudowanym w 1978 roku. Pokój wielkości 15m2 z bardzo zgrabnie oddzieloną częścią dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

184 755 zł34 m² 5 433,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający Nowe funkcjonalne mieszkanie 1pok., o pow. 34mkw z balkonem, przy ul. Wagnera (krzyki, samochodem 10min. do dworca pkp, 15min. do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

183 000 zł29 m² 6 310 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe z balkonem o powierzchni 29m2, na 1 piętrze 3 piętrowego budynku mieszkalnego z cegły, z 2000 roku. Pokój o powierzchni 19m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

153 737 zł27 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Wrocław

169 000 zł34 m² 4 944 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Opis: polecam do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie w sercu miasta. Mieszkanie znajduje się na przedostatnim piętrze plomby z 1990r. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Perkusyjna

Psie Pole,Wrocław

159 336 zł25 m² 6 151 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, łazienka 4,10m2, hol 2,26m2. Lokal jednostronny. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

153 737 zł27 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja! mieszkanie po generatnym remoncie! lokalizacja: okolice ul. Sudeckiej. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, jednocześnie miejsce bardzo ciche i spokoje, pieszo 5 min. do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

153 737 zł27 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia małe mieszkanko w centrum miasta, na parterze przedwojennej kamienicy ,całkowicie umeblowane i wyposażone. Koszt wynajmu 1100 + prąd + kaucja. Zapraszam tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

219 000 zł34 m² 6 412 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 1 pokojowe, jasne mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na pokój (30,08m 2 ) oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

153 737 zł27 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Perkusyjna

Psie Pole,Wrocław

159 336 zł25 m² 6 151 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

239 000 zł36 m² 6 611 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne, nowe, idealna inwestycja! Polecam mieszkanie położone przy ul. Budziszyńskiej na osiedlu Nowy Dwór. Pokój z aneksem kuchennym o łącznej pow. ok. 24m2 z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

950 zł40 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia przestronna kawalerka położona w super lokalizacji Gajowicka / róg Hallera z doskonałą komunikacją do centrum oraz dostępem do licznej sieci sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Perkusyjna

Psie Pole,Wrocław

159 336 zł25 m² 6 151 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

153 737 zł27 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

No wynajęcia nowe, umeblowane mieszkanie w centrum Wrocławia. 45m2, duży pokój, kuchnia oddzielna, łazienka, przedpokój. Duży taras. Mieszkanie w nowym budynku Odra House przy ul. Długa 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rytownicza

Fabryczna,Wrocław

139 000 zł29 m² 4 711 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Opis Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,50 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju, kuchni, łazienki wraz z wc. Mieszkanie jest po remoncie i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

185 000 zł35 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania mieszkanie we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki na ul. Hallera, 35m2 w kamienicy czteropiętrowej obok kina Lwów. Mieszkanie na 4 piętrze, w 2009 roku po kapitalnym remoncie (m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Super okazja!atrakcyjne mieszkanie w plombie z 1992r.z windą.Mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe.Mieszkanie ładne,zadbane,nie wymaga nakładów finansowych.Pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis: gorąco polecam na wynajem 1 pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na pokój, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Rakowiec,Wrocław

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w centrum Wrocławia, doskonała lokalizacja i dojazd do uczelni, ważnych lokalizacji w mieście. Duża kawalerka 45 m2. Łazienka, kuchnia, media miejskie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem ,2 pokojowe o pow.34m2 po generalnym remoncie , umeblowanie i wyposażenie w cenie mieszkania.Pokoje o pow.: salon -ok.14,7m2 z wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

196 900 zł34 m² 5 791,18 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

185 900 zł34 m² 5 467,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający Nowe funkcjonalne mieszkanie 1pok., o pow. 34mkw z tarasem (15mkw) przy ul. Wagnera (krzyki, samochodem 10min. do dworca pkp, 15min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

800 zł26 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Możliwość negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jerzmanowska

Fabryczna,Wrocław

171 160 zł38 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Okazja! nowe mieszkania bezczynszowe cena 4 400 zł. ZA M2! Mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim bloku. Budynek znajduje się na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mosbacha

Śródmieście,Wrocław

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę ( po remoncie) na parterze w bloku z 2000r przy ulicy Mosbacha ( dzielnica Śródmieście). Mieszkanie o pow. 26 m2 ( pokój z aneksem kuchennym i duża łazienka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Perkusyjna

Psie Pole,Wrocław

159 336 zł25 m² 6 151 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

153 737 zł27 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Karłowice

Karłowice,Wrocław

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna oferta!mieszkanie rozkładowe,dwustronne,Z balkonem(7mkw),2-pokojowe o pow.ok.49mkw.Pokoje o powierzchni ok.18 i 12 mkw,na podłogach panele,okna PCV.Kuchnia odrębna,słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie rozkładowe, z balkonem, 2-pokojowe o powierzchni ok.51mkw. Okna w mieszkaniu wychodzą od strony podwórka co zapewnia ciszę i spokój. Pokój większy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska