dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

494 000 zł26 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam nowocześnie zaprojektowaną i wykończoną kawalerkę na wrocławski Nadodrzu, ul. Kręta. Całe wnętrze zostało przemyślane , zastosowano wiele praktycznych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł74,48 m² 9 398,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

2 niezależne mieszkania gotowiec inwestycyjny | 75 m | parter | ul. Kleczkowska | cena 700 000 zł Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 75 m, położona na wysokim parterze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł26,13 m² 17 145,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Dzień dobry Polecam kawalerkę w sercu Wrocławia, tuż przy Placu Kościuszki i Renomy. Atuty: - samo centrum - blisko na wszystkie uczelnie jak i do Rynku - nieopodal Promenady.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł25,70 m² 16 692,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun nieruchomości: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do zapoznania się z piękną kawalerką, o powierzchni użytkowej 25,70 m2. Mieszkanie jest wyjątkowo ciche i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 230 zł30 m² 74,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zdjęcia W ofercie mają charakter poglądowy. Kawalerka | 30 m2 | Balkon | Miejsce parkingowe | Komórka lokatorska | Zakładowa Numer oferty w biurze: 6861/4186/omw Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29,30 m² 85,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalnie zaprojektowana przez architekta kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą oraz dzienną w samym centrum przy ul. Odrzańskiej we Wrocławiu. Kawalerka jest wyposażona we.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł24 m² 18 291,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Cisza, spokój, piękne widoki Z okna Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,5 mkw na ulicy Stysia. Nieruchomość składa się z : - salon z aneksem kuchennym, - łazienka, -mały.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy pokój w 2-pokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w centrum Wrocławia, przy ul. Tęczowej 82C. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł17 m² 18 823,53 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł24 m² 17 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronna kawalerka po generalnym remoncie nieopodal ścisłego centrum Wrocławia. Idealnie sprawdzi się pod inwestycje na najem krótko lub długoterminowy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 382 zł31,90 m² 15 874,04 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni około 32.

Szczegóły ogłoszenia

704 000 zł44 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam! Super cena do końca lutego! Mieszkanie typu studio z 2 wydzielonymi częściami sypialnianymi w ścisłym centrum Wrocławia - 200 metrów od Płyty Rynku! Opiekun Oferty Szymon Mazur 602.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł15,79 m² 20 836 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny | Wrocław Plac Grunwaldzki | Gwarantowany zysk Apartament obecnie wynajmowany roi ok. 6% Na sprzedaż apartament.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł23,50 m² 17 446,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Opiekun oferty Kamil Morka tel.   Funkcjonalna, cicha i bardzo dobrze położona kawalerka o powierzchni 23,5 m, usytuowana w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł24,60 m² 24 349,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż studio w centrum Wrocławia- budynku ovo lokalizacja: nieruchomość znajduje się w budynku ovo, w samym centrum Wrocławia, przy ul. Podwale 82. Jego lokalizacja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł36 m² 16 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

*tylko u nas - wyłączność *inwestycja Na sprzedaż piękna i duża kawalerka ok. 36 m2 z klimatyzacją i dwoma balkonami. Zlokalizowana w Centrum Wrocławia tuz nad Odrą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - przy Rynku! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł45,38 m² 10 797,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Kamienica z windą, po rewitalizacji. Na sprzedaż przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 45,38 m2 na 4 piętrze 5 piętrowej kamienicy z windą na Krzykach -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł51,80 m² 10 617,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: emilian Janusz   Licencja nr: 28295 Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 51,8 m2, w kamienicy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 767 zł25,35 m² 17 190,02 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Teraz niższa cena! cena przed promocją 461 117 zł Powierzchnia całkowita mieszkania 25,35.

Szczegóły ogłoszenia

382 034 zł23,67 m² 16 140 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

R77 - Twoja przestrzeń inwestycyjna z gwarancją komfortu i zysku Apartamenty inwestycyjne R77 na Wrocławskich Złotnikach to nowoczesny projekt, który oferuje wysoką rentowność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 418 zł29,92 m² 19 432,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł28,01 m² 71,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Śrutowej 10. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, takie jak zmywarka, lodówka, pralka czy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia jasne mieszkanie, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnym budynku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32,39 m² 18 493,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka | Drewniana podłoga | Winda | Apartamentowiec | Wyspa Słodowa | Centreville Numer oferty w biurze: 418/4186/omw budynek I osiedle - ul. Śrutowa | Centreville Piętro 2 z 5, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,14 m² 11 248,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Nadodrze ul. Dubois Szukasz mieszkania w kamienicy z widokiem na Wrocław? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! nieruchomość: urokliwa kamienica w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka Z dużym balkonem wrocław gaj / krzyki Przyjazna zwierzętom Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł26,56 m² 16 754,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,56 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 612 zł28,14 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykończenie "pod klucz" W cenie. Możliwość odliczenia podatku vat. Lokalizacja: nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł29 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulne, klimatyzowane mieszkanie przy Wrocławskim Rynku. Nieruchomość znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy,z wejściem od Rynku i jest po całkowitym remoncie. Okna usytułowane są.

Szczegóły ogłoszenia

419 882 zł29,59 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Przedstawiam nowoczesną inwestycję mieszkaniową łączącą elegancką architekturę, wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 451 zł42,03 m² 15 071,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł27 m² 14 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie 1-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewanie miejskim na bliższych Krzykach. Składa się z: - pokoju - przedpokoju - kuchni - łazienki z wc - piwnicy Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł26,57 m² 13 360,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 26,57 m , składające się z 1 pok. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

617 600 zł38,60 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam! Nowa cena! Super cena do końca lutego! Mieszkanie 1 pokojowe w ścisłym centrum Wrocławia - 200 metrów od Płyty Rynku! Opiekun Oferty Szymon Mazur   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 050 zł33,76 m² 12 205,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mikroapartament z antresolą w nowoczesnej inwestycji Minimaxy, we Wrocławiu przy ul. Granicznej - jedna z najszybciej rozwijających się części Wrocławia. Lokalizacja : -.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu dużą, pięknie wykończoną i zaaranżowaną, przestrzenną kawalerkę o pow. ok. 36 mkw na Gądowie przy ul. Bajana 51 w zadbanym bloku z nową ( 2024r.) windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 488 zł37,07 m² 14 796,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka (możliwe 2 pokoje) w centrum Wrocławia idealna dla singla, pary lub jako inwestycja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,07 m z loggią 3,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł35 m² 75,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka 35M2 Z antresolą 10M2 oraz garażem przy ul. Braterskiej. Krzyki/ Partynice. Piękne , słoneczne mieszkanie w pełni wyposażone z dużym tarasem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł32 m² 79,69 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam - do wynajęcia komfortowe studio, umeblowane i wyposażone, w budynku Angel City przy ul. Walońskiej 18. W części komunikacyjnej obszerna szafa garderobiana. Aneks kuchenny ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 810 zł25,58 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Wrocław | stare miasto | apartament W spichlerzu granario Model inwestycyjny | Nad Odrą | Gotowy produkt biznesowy | Prestiżowy adres | Wyjątkowy koncept | Strefa gastronomiczna ***** rozkład.