dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Klecina

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Klecina,Wrocław

580 000 zł79 m² 7 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

opiekun Oferty: apartament z dużym tarasem na dachu znajdujący się drugim piętrze na Klecinie. Posiada cztery pokoje, z czego jeden połączony jest z aneksem kuchennym i przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Klecina,Wrocław

550 000 zł95 m² 5 808 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Osoba prowadząca: tel. Przestronne mieszkanie na krzykach! Polecam na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 2001 roku z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sezamkowa

Klecina,Wrocław

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z dwóch pomieszczeń, otwartej kuchni, łazienki, balkonu i poddasza, o łącznej powierzchni 60 m2, oraz prawo do garażu w tym budynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Klecina

Klecina,Wrocław

517 677 zł91 m² 5 662 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc!załatwiamy wszystkie formalności! serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do prezentacji. Zadzwoń I dowiedz się więcej O pełnej ofercie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

459 000 zł57 m² 8 053 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. Klucze W biurze! Polecam 3 pokojowe, luksusowe, wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,8 mkw z oddzielną kuchnią i balkonem. W czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

2 150 zł39 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Мы тоже говорим на русском языке. Здаем квартиру в аренду. Na wynajem w Apartamentowcu Nowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 przy ul. Krzyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karmelkowa

Klecina,Wrocław

239 000 zł52 m² 4 569,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje , 52m2 na Klecinie. Ul. Karmelkowa. 2 duże piwnice i 2 komórki. Zapraszam dziś na ul. Karmelkową na Wrocławskiej Klecinie. Znajdziesz tu fajne mieszkanie na I piętrze niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzygórska

Klecina,Wrocław

479 000 zł51 m² 9 392,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Luksusowy Apartament z pełnym umeblowaniem! Lokalizacja: ul. Międzygórska / krzyki - klecina / Liczba pokoi: 2 Metraż: 51 - po podłodze, a według aktu 47,27 m2 Piętro: 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szanowni Państwo, do sprzedania gotowe i urządzone mieszkanie 55 m w części umeblowane, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon. Kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Klecina,Wrocław

232 794 zł43 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buraczana

Klecina,Wrocław

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko W biurze wpd nieruchomości tel: lokalizacja: ul. Buraczana / krzyki - klecina / Liczba pokoi: 2 Metraż: 40m2 Wolne od: 1 Września Garaż: tak w cenie lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

1 400 zł33 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

We Speak English! Do wynajęcia kawalerka w cichym i spokojnym miejscu, na Klecinie (ul. Cukrowa, II-piętro), z dobrym dojazdem do centrum (pod blokiem jest przystanek mi. autobusu D).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowińców

Klecina,Wrocław

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka krzyki-klecina Przytulna kawalerka o pow. 30 mkw, na parterze budynku w zabudowie szeregowej na Klecinie, przy ul. Słowińców. Standard: umeblowanie (kanapy, szafki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Klecina,Wrocław

559 000 zł85 m² 6 546 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Osoba prowadząca: tel. Stylowe mieszkanie na krzykach! Polecam na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze trzypiętrowego budynku z 2001 roku na ul. Skarbowców. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrodzka

Klecina,Wrocław

260 000 zł39 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 39m2 na klecinie Jakub Boroński tel. Mieszkanie bez podatku pcc i prowizji! Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera! Powierzchnia i układ mieszkania: -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Klecina

Klecina,Wrocław

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55 m2 w bloku z 2010 roku na Klecinie. Idealne dla rodziny lub pod wynajem. Lokal znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Klecina

Klecina,Wrocław

517 677 zł91 m² 5 662 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 91,43m2 (z możliwością przerobienia antresoli na większą ilość pomieszczeń). Mieszkanie znajduje na granicy dwóch dzielnic: kleciny oraz Oporowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Klecina,Wrocław

159 802 zł19 m² 8 610 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mikroapartamenty na klecinie! Oferujemy Państwu mikroapartament o powierzchni 18,56 m2 składający się z: korytarza (5,79 m2), toalety (2,85m2), pokoju ( 9,92 m2). Lokal mieszkalny umiejscowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Klecina

Klecina,Wrocław

350 000 zł53 m² 6 596,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pokojowe mieszkanie z 2005 roku o pow.53m2 z balkonem oraz klimatyzacją na cichym osiedluNieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym 25 m.kw sypialnia 12,75 m.kw łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta tylko W biurze wpd nieruchomości tel:! Lokalizacja: ul. Krzycka / krzyki - klecina / okolice ul. Wałbrzyskiej, kościelnej i Karmelkowej Liczba pokoi: 1 Metraż: 30m2 Winda: tak Parking:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

320 000 zł38 m² 8 421 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 z dużym tarasem 12m2 przy ul. Kabaczkowej. Osiedle Vitalia ulokowane jest w kameralnej części Krzyków w sercu Kleciny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Gorąco polecam! Klucze w biurze! Komfortowa kawalerka/ możliwe dwa pokoje / o powierzchni 40 m2 usytuowane na I piętrze w V piętrowym bloku wybudowanym w 2010 roku. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Klecina

Klecina,Wrocław

310 000 zł44 m² 6 988,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe na Klecinie. Idealne dla rodziny lub pod wynajem. Nieruchomość znajduje się na ostatnim 2 piętrze bloku z 2011 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

299 000 zł39 m² 7 667 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwa pokoje na nowym osiedlu przy parku druga linia zabudowy Opis lokalizacji: osiedle przy Parku Klecińskim dwa pokoje na krzykach przy parku Przytulne, mieszkanie dwupokojowe i dwustronne (wsch-zach)vz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

1 500 zł50 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie na krzykach komfortowo wyposażone I umeblowane Mieszkanie położone na 3 piętrze w niskiej 3 piętrowej zabudowie, nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzygórska

Klecina,Wrocław

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna oferta do wynajęcia nowe mieszkanie na zamkniętym nowym osiedlu archicomu selenza Powierzchnia : 50,11 m2 , 3 pokoje, umeblowane i wyposażone w bardzo dobrym standardzie. do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

1 450 zł53 m² 27,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia ładne, 2 pokojowe mieszkanie we wrocławiu na klecinie! Mieszkanie o powierzchni 53 mkw, położone na parterze w budynku z 2006 roku. Do lokalu przynależy duży balkon ok; 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

159 000 zł21 m² 7 571 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. Jednopokojowe, bezczynszowe mieszkanie położone na parterze budynku z 1900 roku przy ul. Wałbrzyskiej Mieszkanie nadaje się do kapitalnego remontu. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Klecina

Klecina,Wrocław

359 000 zł47 m² 7 638 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze niskiego bloku. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, a przy tym świetnie skomunikowanej okolicy - na Klecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Klecina

Klecina,Wrocław

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjny apartament willowy, wrocław Klecina. Apartament na I piętrze pięknej willi z lat 30-tych, malowniczo osadzonej wśród zieleni, niedaleko parku. Ogród z podjazdem 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Klecina,Wrocław

159 000 zł21 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjną kawalerkę Wrocław Klecina. Kawalerka własnościowa bezczynszowa 21 m2, na parterze, składająca się z pokoju i osobnej kuchni, łazienki. Mieszkanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karmelkowa

Klecina,Wrocław

253 900 zł49 m² 5 203 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ustawne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,28 m2 z osobną kuchnią i ogródkiem 120 m2, blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Mieszkanie posiada ogródek 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3pok-od zaraz Lokalizacja: klecina/cukrowa Ilość pokoi:3 Metraż: 63m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/4, zadbany budynek z 2007roku Informacje dodatkowe: w cenie garaż podziemny oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu nowe mieszkanie w kompleksie apartamentowym przy ul.Cukrowej. Mieszkanie oddane w sierpniu 2017r/ pierwszy najemca/ I piętro, salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

299 000 zł44 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż 2 pokojowe W nowym budownictwie (2012) Z tarasem! Mieszkanie o pow. użytkowej 44,2 mkw, 2 pokojowe, usytuowane na 2 piętrze kameralnej, 3 piętrowej zabudowy z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

We Speak English! Do wynajęcia piękna kawalerka w cichym i spokojnym miejscu, na Klecinie, ul. Dożynkowa, z dobrym dojazdem do centrum. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od już atrakcyjne 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z przynależnym miejscem postojowym. Klecina, okolice ul. Cukrowej i Sezamkowej. I poziom: * przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Klecina

Klecina,Wrocław

295 000 zł38 m² 7 662 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 38,5m2, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku na Klecinie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Klecina

Klecina,Wrocław

684 724 zł128 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Niekonwencjonalny apartament z olbrzymim potencjałem o powierzchni 128 m2 w kameralnej zabudowie na zielonej Klecinie, blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

396 000 zł67 m² 5 910,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na zamkniętym osiedlu (2006r) w okolicy ul. Cukrowej. Wokół niska zabudowa, blisko park , sklepy, usługi. Doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Klecina

Klecina,Wrocław

243 719 zł42 m² 5 863 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 41 m2 w kameralnej zabudowie na zielonej Klecinie, blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Idealne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij