dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

652 419 zł58 m² 11 181,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez Prowizji i bez podatku 2% pcc Opis inwestycji: to nowoczesny projekt mieszkaniowy zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Krzyki,Wrocław

3 099 zł69 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia jasne i funkcjonalne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Krzyki,Wrocław

798 000 zł82 m² 9 731,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w odnowionej kamienicy przy ul. Ciepłej. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

597 050 zł44 m² 13 703,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię pozytywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

597 046 zł44 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

435 000 zł25 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż świeżo wykończoną kawalerkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

480 000 zł42 m² 11 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronna kawalerka z aneksem kuchennym i dużym balkonem o powierzchni 42,15 m , położona we Wrocławiu przy ul. Klasztornej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

558 301 zł38 m² 14 684,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Niskich Łąkach

Krzyki,Wrocław

782 816 zł58 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z dużą strefą dzienną i balkonem układ idealny dla pary, rodziny 2+1 / 2+2 Układ jest prosty, praktyczny i daje dużo możliwości aranżacyjnych - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

620 000 zł77 m² 8 072,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 77 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy z 1930 roku. Lokalizacja - Krzyki - okolice ul. Borowskiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł45 m² 10 974,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Licencja nr 22988 tel. Wyłącznie w sdp! Dostępne od zaraz! Klucze u agenta! Kompaktowe, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Zaporoskiej w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieczorna

Krzyki,Wrocław

785 000 zł72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szukasz przestronnego mieszkania z klimatem, w którym naprawdę da się wygodnie mieszkać? A może lokalu, który od pierwszego dnia może zarabiać? To mieszkanie daje obie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

640 000 zł48 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie na Gaju | Balkon | Dwustronne | Miejsce postojowe i komórka Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

585 000 zł49 m² 11 987,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie 2-pokojowe o pow 48,8m2 na pierwszym piętrze w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach. Świeżo po remoncie w dzielnicy krzyki/borek niedaleko parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

2 350 zł37 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne przytulne mieszkanie na krzykach, spokojne otoczenie balkon, miejsce postojowe, mieszkanie W pełni umeblowane ciche spokojna okolica, przyjemne osiedle Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Krzyki,Wrocław

3 900 zł75 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

widokowe, dwupoziomowe mieszkanie z designerskim wykończeniem do wynajęcia. Dzielnica Krzyki, wrocław. Mieszkanie o powierzchni 75 m , 3-pokojowe, z balkonem, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

500 000 zł34 m² 14 828 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 034 000 zł87 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok 87 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 i 4 piętrze budynku z 2000 roku. Lokalizacja - Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

614 900 zł55 m² 11 221 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego budynku z 1972 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

589 000 zł32 m² 18 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Mieszkanie ok 32 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Gazowa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Krzyki,Wrocław

689 000 zł69 m² 10 014,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 68,8 m2, w centrum miasta, spokojna ulica, wysoki parter, dwa duże, ustawne pokoje (z możliwością przerobienia na trzy), kuchnia, weranda, przedpokój, łazienka z oknem, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

525 000 zł47 m² 11 170,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedam wygodne, z dużym potencjałem, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie położone blisko centrum miasta. Aktualnie jest zamieszkałe , najemcy potrzebują około 1-2 miesięcy na opuszczenie jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 120 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Lokal posiada 4 pokoje, 2 łazienki, garderobę, klimatyzację, kominek. W cenie 2 zamykane garaże pod budynkiem. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

635 000 zł73 m² 8 698,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - przestronne mieszkanie 4-pokojowe, 73 m , z balkonem - Wrocław, ul. Przyjaźni | Krzyki - Partynice Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Krzyki,Wrocław

639 000 zł48 m² 13 282,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zadbane przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie blisko do Uczelni do Uniwersytetu Ekonomicznego wójciklicencja nr 16128 Mieszkanie po remoncie z nową instalacją elektryczną, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

589 000 zł32 m² 18 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

496 000 zł27 m² 18 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

644 540 zł40 m² 15 926,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

695 000 zł55 m² 12 613,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wolne od zaraz-Przestronne zadbane 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radosna

Krzyki,Wrocław

625 000 zł52 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Radosna, wrocław Przedstawiamy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Radosnej we Wrocławiu, w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

617 777 zł57 m² 10 838,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku. Lokal jest jasny, dobrze doświetlony i oferuje przyjemny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 1991 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

549 000 zł42 m² 13 228,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja - przy ue! - Ul. Drukarska! idealne pod inwestyje jak I na potrzeby własne! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Dwu-stronne | Rozkładowe. Gorąco polecam mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Niskich Łąkach

Krzyki,Wrocław

560 304 zł39 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe 2 pokoje z balkonem - świetny układ, który daje prywatną sypialnię i wygodny salon z aneksem. Układ jest prosty, praktyczny i daje dużo możliwości aranżacyjnych - bez.