dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

424 000 zł32 m² 13 460,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,8 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

3 700 zł65 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dwupoziomowy apartament z antresolą, zlokalizowany w prestiżowej części Wrocławia przy pl. Powstańców Śląskich 19. - english.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

495 040 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego- to świetnie skomunikowana lokalizacja zarówno z centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hirszfelda

Krzyki,Wrocław

629 999 zł46 m² 13 616 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia Plac Hirszfelda. Mam do zaoferowania przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,27 m, położone w samym sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 48 m | balkon | parking blisko centrum i uczelni Balkon Piwnica Parking zamykany szlabanem 3 pokoje 48 m lokalizacja Świetnie skomunikowane miejsce: 300 600 m do pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodzka

Krzyki,Wrocław

889 000 zł79 m² 11 253,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79m2, zlokalizowane przy ulicy Kłodzkiej. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, posiada 3 balkony. Na powierzchni 79m2 znajdują się: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Altanowa

Krzyki,Wrocław

1 800 zł35 m² 51,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Krzyki ul. Altanowa opis: do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią położona na pierwszym piętrze w niskim budynku z lat `70. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie z klimatem na zielonym osiedlu!do sprzedania wyremontowane mieszkanie na zamknietym osiedlu idelane dla pary lub singla Mieszkanie o powierzchni 55 metrów na drugim piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

7 000 zł120 m² 58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna od zaraz. Do wynajęcia komfortowy apartament położony we Wrocławiu na krzykach przy ulicy Przyjaźni (osiedle Belvedere Park). Apartament o pow. 120 mkw składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Krzykach. Cicha i spokojna okolica, dobry dojazd do Obwodnicy i Bielan Wrocławskich. 15 min piechotą do pętli Krzyki i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Krzyki,Wrocław

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 50,66 m2 (pow. całkowita ok. 62 m2) na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy, mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

3 250 zł60 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki-ul. Madalińskiego Ilość pokoi: 3 Metraż: 60 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 2/ 2 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Mieszkanie nowe- pierwszy najem. Możliwość wynajmu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

520 900 zł32 m² 16 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kawalerka z wydzieloną sypialnią | 31,57 m | balkon + garaż + komórka | Lokum di Trevi | ul. Gazowa | 520 900 zł Na sprzedaż komfortowa, nowoczesna i starannie wykończona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

2 000 zł42 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym , wizualizacja jak zdięciach. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na samochód na terenie posesji oraz miejsce w rowerowni. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

602 000 zł43 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

42 M, 2 pokoje , balkon , 2014 Na sprzedaż ładne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze 3-piętrowego budynku w ok. ul. Konduktorskiej. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w nowym budynku z 2025 roku. Lokal jest całkowicie nowy - nikt wcześniej nie mieszkał. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

559 000 zł38 m² 14 811,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Wrocław Krzyki | 2 pokoje | 37,74m | balkon | garaż podziemny | Wykończone O% prowizji Prezentuję nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,74 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - ul. Wichrowa, wrocław Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym naziemnym -zlokalizowane na Krzykach. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

563 100 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe. Ul. Grabiszyńska. Pierwsze piętro w cztero piętrowym budynku. Niski czynsz. 560 zł / miesięcznie. Lokalizacja: mieszkanie w świetnej lokalizacji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

425 000 zł33 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Kawalerka z oddzielną kuchnią z możliwością łatwego wydzielenia 2 pokoi i loggią ul. Hallera, pierwsze piętro Na sprzedaż ustawna kawalerka z oddzielną kuchnią i loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

649 000 zł47 m² 13 945 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Krucza, wrocław Na sprzedaż komfortowe i w pełni gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

425 000 zł33 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Kawalerka z oddzielną kuchnią i loggią ul. Hallera, pierwsze piętro Na sprzedaż ustawna kawalerka z loggią, położona na pierwszym piętrze ceglanego budynku z 1962 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

810 000 zł55 m² 14 597 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

|na sprzedaż| Przedmiotem oferty jest eleganckie dwupoziomowe mieszkanie, zlokalizowane w południowej części Wrocławia, dzielnica Wojszyce, przy ul. Asfaltowej. |szczegóły nieruchomości|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

573 000 zł36 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

515 000 zł32 m² 16 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Krzyki,Wrocław

869 000 zł77 m² 11 256,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe, dwukondygnacyjne mieszkanie z dużym tarasem położone na zamkniętym i chronionym osiedlu przy ul. Deszczowej 20 na wrocławskich Krzykach. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel.: Nr Licencji PFRN 31049 Przedstawiam Państwu dostępne od zaraz dwupokojowe mieszkanie na wynajem w nowym budownictwie przy ulicy Wichrowej. Nowe, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wambierzycka

Krzyki,Wrocław

699 000 zł44 m² 15 951,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa cena! Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w spokojnej części wrocławskiego Gaju. Nowoczesny budynek z 2015 roku położony jest w sąsiedztwie terenów zielonych, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

7 500 zł86 m² 87,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy, 2 km od Toru Wy ścig ó w Konnych Partynice, 5 min. pieszo do Parku Południowego, 3 min. samochodem na Bielany Wrocławskie i do autostrad y A4, 15 min. samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

690 000 zł51 m² 13 553,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa oferta! Mieszkanie, które łączy wysoki standard, ciszę i świetną lokalizację a takie propozycje naprawdę zdarzają się rzadko. Położone w eleganckim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

795 000 zł72 m² 11 026,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Opiekun oferty: przestronne mieszkanie dwupoziomowe blisko Ronda Powstańców Śląskich! Układ pomieszczeń: - pokój ok.24 m2 - Pokój 18 m2 - Pokój 10 m2 - Kuchnia 7 m2 - Przedpokój 7 m2 - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

2 650 zł50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, położone przy ul. Klimasa - w spokojnej, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

3 250 zł70 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia? Ta oferta łączy funkcjonalny, dwupoziomowy układ, wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Krzyki,Wrocław

409 999 zł41 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja-Krzyki-Inżynierska- 2pok.-balkon-piwnica Lokalizacja: Wrocław, ul. Inżynierska Powierzchnia: 41 m Piętro: parter z 4 Czynsz: ok. 500 zł Stan: do remontu Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waflowa

Krzyki,Wrocław

890 000 zł84 m² 10 635,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem Wrocław, krzyki Klecina Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,68 m , położone na parterze w klimatycznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

737 999 zł64 m² 11 531,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż odświeżone, umeblowane i gotowe do zamieszkania 4 pokojowe mieszkanie z 2-ma balkonami, znajdujące się na parterze 4-piętrowego budynku w dzielnicy Wrocław-Krzyki. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

7 000 zł120 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Złota Podkowa Luksusowy apartament na Ołtaszynie, przy ul. Kawalerzystów. Apartament dwupoziomowy o pow. 120 mkw, położony na drugim piętrze na nowym osiedlu na południu Wrocławia. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

690 000 zł51 m² 13 553,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli myślisz, że centrum = hałas, a cisza = przedmieścia, to to mieszkanie ma dla Ciebie drobną niespodziankę. A właściwie dużą. I z balkonem. Przy ulicy Hubskiej, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

719 900 zł56 m² 12 929,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość w doskonałym położeniu - Skrzyżowanie ulicy Borowskiej z Glinianą. Blisko Aquapark. Mieszkanie o powierzchni 55,68m2 - pełen rozkład, składające się z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

4 300 zł83 m² 51,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Duży metraż, oddzielna kuchnia, klimatyzowany salon, dwa pomieszczenia gospodarcze i doskonała lokalizacja z widokiem na Sky Tower. Układ mieszkania - 83 m | 3 piętro | blok z windą.