dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

339 000 zł47 m² 7 212,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację okazja!-osoba prowadząca; małgorzata wójcik obecnie 2 pokojowe mieszkanie-Z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

265 000 zł33 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Serdecznie polecam zapraszam warto! małgorzata wójcik 2 pokojowe mieszkanie-ładne-przytulne-bardzo dobra lokalizacja-dużo zieleni-warto!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

592 800 zł74 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż lokal mieszkalny 3 pokojowy, dwupoziomowy w Apartamentowcu. Ten prestiżowy adres na mapie Wrocławia - "rondo Verona" - może być Twój! Apartment for Sale in great location - we speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Krzyki,Wrocław

2 700 zł52 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o po 52m2, składające się z 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, balkonu w nowym budynku przy ul. Iwaszkiewicza 5. W cenie najmu miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

294 629 zł47 m² 6 323 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentację! tel. Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na II piętrze w III piętrowym bloku o powierzchni 46,6 m2 z balkonem o powierzchni 3,8m2. Inwestycja jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

549 000 zł75 m² 7 320 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent nieruchomosci - skarbowców / krzycka / bardzo fajne mieszkanie Nieruchomość o powierzchni 75m2 położona drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

289 000 zł38 m² 7 680,04 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne mieszkanie Z dużym tarasem / krzyki / nowe / gotowe na maj 2019 Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,36 m 2 z dużym tarasem (15,68 m 2 ) przy Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Krzyki,Wrocław

239 990 zł24 m² 9 966 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa do wprowadzenia kawalerka przy Sky Tower. Po remoncie kapitalnym! Wszystkie media miejskie. Znakomite jako: - pierwsze mieszkanie - inwestycja pod wynajem ( zwł.: dla studentów UE, Akademii Medycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

267 000 zł38 m² 6 935 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! krzyki, księże wielkie! Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na III piętrze w III piętrowym bloku o powierzchni 38,5 m2 z balkonem o powierzchni 4,9 m2. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieniecka

Krzyki,Wrocław

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania 34,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

1 600 zł55 m² 29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na Krzykach , na Jagodnie , przy ulicy Wagnera. Osiedle "cztery pory roku". Osiedle zamknięte, strzeżone, monitoring, z portiernią czynną całą dobę. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

339 000 zł46 m² 7 293 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,48 mkw. Położone jest na 3. piętrze bloku w rejonie Ronda Powstańców Śląskich - krzyki - w odległości 500 m od Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

495 000 zł76 m² 6 513,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszamy opiekun oferty - ewa kaim krzyki / maczka ok. / dwupoziomowe Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

332 694 zł55 m² 6 048,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim na Klecinie. Powierzchnia mieszkania 54,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

315 420 zł53 m² 5 951,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim na Klecinie. Powierzchnia mieszkania 52,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

334 000 zł44 m² 7 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania 44,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

295 395 zł51 m² 5 792,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 50,57 m2 na Jagodnie. Lokal usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

319 000 zł45 m² 7 059 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Osoba odpowiedzialna za rezerwację i prezentację: barbara bober tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Krzyki,Wrocław

398 000 zł41 m² 9 707,32 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: centrum miasta / nowe / balkon Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

399 440 zł64 m² 6 271 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na prezentację! tel. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,7m2 z balkonem o powierzchni 5,9m2 usytuowane na I piętrze w III piętrowym bloku. Inwestycja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

353 081 zł63 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam! dział deweloperski sdp Nieruchomości: barbara Bober Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,77m2 z balkonem usytuowane na II piętrze w III piętrowym bloku. Ekspozycja stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodzka

Krzyki,Wrocław

469 000 zł67 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; marek pernal krzyki / kłodzka / wysoki standard / taras Mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 składa się z 3 trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

449 000 zł70 m² 6 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik cztery pokoje, zadbane, słoneczne, z balkonem I komórką / krzyki Przytulne mieszkanie na Klecinie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieniecka

Krzyki,Wrocław

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania 45,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dawida

Krzyki,Wrocław

629 000 zł110 m² 5 718 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Polecam serdecznie! kamienica W centrum, dwa balkony, miejsce postojowe! Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż ciekawe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 110m2 usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

759 900 zł110 m² 6 908,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty katarzyna dorosz tel. Obrońców poczty gdańskiej ok. / taras / 2 poziomy Na sprzedaż luksusowe, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

479 000 zł72 m² 6 652,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - ewa kaim krzyki / gazowa ok. / 0% prowizji Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,78 m2, składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

389 000 zł48 m² 8 104 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Superoferta! 2 pokoje w nowym budynku! Opiekun oferty: tel. Polecam 2-pokojowe, nasłonecznione mieszkanie mieszczące się w budynku z 2013 r. na Krzykach. Budynek Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

495 000 zł92 m² 5 380,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; marek pernal krzyki / partynice / ok. Rodzinna / balkon Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92,2 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

400 000 zł65 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - marek pernal gaj / krzyki / ok. Orzechowa / rozkład Mieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z 3 pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Modlińska

Krzyki,Wrocław

379 000 zł78 m² 4 858,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w domu wielorodzinnym w dzielnicy Borek z osobnym wejściem oraz ogrodem o pow.380m2 Świetnie zlokalizowane 2 poziomowe mieszkanie (dobudówka do willi)przy ul. Modlińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

394 980 zł72 m² 5 485,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 4 pokojowe ( z możliwością wydzielenia 5 pokoju ) mieszkanie na Gaju. Całość to pow. 72 m2 , z balkonem i komórką. Przestronne, ustawne, pokoje jasne ; pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

399 990 zł55 m² 7 272,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam i zapraszam osoba prowadząca: motylkowa / bardzo ładne mieszkanie / Mieszkanie o powierzchni 55m2 położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybka

Krzyki,Wrocław

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Lokal jest po remoncie, w stanie gotowym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

342 788 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w nowym bloku we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym o pow 28,75 m2 oraz balkonem 5,51m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do kontaktu - Marek Pernal nyska / pełny rozkład / wysoki standard Mieszkanie o powierzchni 57,75 m2 składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

2 600 zł74 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, stosunkowo nowe, klimatyczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2, zlokalizowane na cichym osiedlu, w okolicy pętli tramwajowo-autobusowej klecina. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

432 000 zł66 m² 6 515,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wspaniałe, duże i wysokie mieszkanie w zadbanej kamienicy na Borku. Jedyne w tej okolicy!główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

295 000 zł45 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Idealne dla Młodej Rodziny 2 pokojowe mieszkanie z pięknym tarasem!główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

299 400 zł41 m² 7 302,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszamy opiekun oferty - ewa kaim zaporoska ok. / skwierzyńska ok. / po remoncie Bardzo ładne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 42,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

299 909 zł39 m² 7 651 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na Krzykach z aneksem kuchennym o powierzchni 39,20 m2 oraz balkonem. Opiekun oferty: tel. Lokalizacja: osiedle jest położone.