dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

329 000 zł54 m² 6 115 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis lokalizacji: krzyki Mieszkanie 3 pokojowe 53.8 m2 plus 15,74m2 taras! Termin realizacji : Październik 2017r OFERTA DZIAŁU DEWELOPERSKIEGO SDP NIERUCHOMOŚCI. Bez prowizji, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

339 000 zł49 m² 6 918 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty: polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w okolicach Centrum. Budynek : Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

548 800 zł78 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Opis lokalizacji: krzyki Mieszkanie 4-pokojowe. Pokój dzienny z balkonem z widokiem na 100-letnie dęby. Rewelacja! Termin realizacji : Październik 2018r oferta działu deweloperskiego sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

502 000 zł78 m² 6 403 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opis lokalizacji: krzyki Mieszkanie 4-pokojowe. Pokój dzienny z balkonem z widokiem na 100-letnie dęby. Rewelacja! Termin realizacji : Październik 2017r oferta działu deweloperskiego sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

760 000 zł111 m² 6 846,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz tel. Maczka ok. / wysoki standard / dwupoziomowe /garaż Przedstawiamy Państwu dwupoziomowy apartament w wysokim standardzie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca super lokalizacja / przyjemny balkon Mieszkanie o pow. 74m2 składa się z 3 pokoi, jasnej kuchni, łazienki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

690 000 zł103 m² 6 699 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty: piękne mieszkanie dwupoziomowe na Klecinie. Poziom Dolny: przestronny i bardzo jasny salon 21m2, z wyjściem na balkon 3m2. Aneks kuchenny 6m2 ,pokój 13m2 oraz łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

393 450 zł64 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na krzykach okolice ul. Porannej! Mieszkanie o powierzchni 64,5 mkw, położone na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2001 roku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Krzyki,Wrocław

350 000 zł69 m² 5 053 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69,26 m2 położone na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Opis budynku I mieszkania: budynek wybudowany w latach 20-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

274 000 zł34 m² 8 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 33,83 m2 w doskonałej lokalizacji na Tarnogaju. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

279 000 zł34 m² 8 205,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 34,30 m2 w doskonałej lokalizacji na Tarnogaju. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*******juz nieaktualne********* Pokoj z kuchnia i lazienka do wynajecia w domu jednorodzinnym. 15min samochodem do Galeri Dominikanskiej, rynku lub Dworca Glownego. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieniecka

Krzyki,Wrocław

319 000 zł40 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 40,31 m2 w doskonałej lokalizacji na Tarnogaju. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

449 400 zł64 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis lokalizacji: krzyki Mieszkanie 3 pokojowe 64,2 m2 plus 5,4 m2 balon! Termin realizacji : Październik 2018r oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

459 000 zł57 m² 8 053 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. Polecam 3 pokojowe, luksusowe, wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,8 mkw z oddzielną kuchnią i balkonem. W czteropiętrowym budynku z windą z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

9 500 zł104 m² 91,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bez prowizji. Biura nieruchomości zapraszam do współpracy w przypadku posiadania zainteresowanych klientów. Polecam na wynajem luksusowy penthouse w prestiżowym budynku "nowa Papiernia" przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

274 000 zł39 m² 7 026 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w biurze sdp nieruchomości, tel: dwupokojowe mieszkanie z balkonem w bloku przy ul. Skwierzyńskiej. Budynek Mieszkanie mieści się na 7 piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

376 600 zł54 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis lokalizacji: krzyki Mieszkanie 3 pokojowe 53.8 m2 plus 5,4m2 balkon! Termin realizacji : Październik 2018r OFERTA DZIAŁU DEWELOPERSKIEGO SDP NIERUCHOMOŚCI. Bez prowizji, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Centralna

Krzyki,Wrocław

369 900 zł57 m² 6 489,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu ; Monika Zakrzewska-Cichoń Tel: balkon / do wprowadzenia / 2012r. Mieszkanie o powierzchni 57m2 na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

780 000 zł108 m² 7 236 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Gorąco polecam mieszkanie niespotykane, bardzo jasne, częściowo z oszklonym sklepieniem. Z mieszkania wejście na prywatny ,odgrodzony od sąsiadów ogród na dachu z systemem nawodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

550 000 zł95 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie na krzykach! Mieszkanie o powierzchni 95 mkw, położone na 1 piętrze w budynku z windą z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

3 199 zł74 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Apartament w centrum! Luksusowe, słoneczne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu z windą, z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Krzyki,Wrocław

389 000 zł56 m² 6 946 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, położone na piętrze w budynku z 1930 roku przy ul. Wandy Lokal o powierzchni 56m2 składa się z pokoju ok. 18m2 pokoju ok. 17m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

440 000 zł57 m² 7 719 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 4 pokojowe Z osobną kuchnią. Centrum! Mieszkanie czteropokojowe położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 70 - tych na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

2 000 zł77 m² 25,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; marek Pernal tel: gaj / świetna lokalizacja / duże mieszkanie / rozkładowe Mieszkanie o powierzchni 77,2 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

329 900 zł52 m² 6 344,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt Monika Zakrzewska-Cichoń: tel: niski budynek / 2006r. Mieszkanie w Bielanach Wrocławskich o powierzchni 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

502 000 zł78 m² 6 403 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

499 700 zł81 m² 6 169,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 80,99 m2 w doskonałej lokalizacji na Krzykach Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

425 000 zł71 m² 5 985,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ; super lokalizacja / rozkład / piekny widok / balkon Mieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z 3 pokoi w pełnym rozkładzie ( salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

509 000 zł83 m² 6 133 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: sdp Nieruchomości tel. mail: polecam na sprzedaż niebanalne mieszkanie w centrum Wrocławia! Lokalizacja: mieszkanie mieści się przy głównej arterii Wrocławia, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Krzyki,Wrocław

609 000 zł85 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Bardzo przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 85,5m2, położone na 3 piętrze w czteropiętrowej kamienicy niedaleko skrzyżowania Powstańców Hallera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Krzyki,Wrocław

432 000 zł66 m² 6 516 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, narożne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 66,30 mkw. Położone jest na 1. piętrze zadbanej kamienicy z ogrzewaniem miejskim w rejonie ul. Pocztowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 43,62 m2 w doskonałej lokalizacji na Tarnogaju. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 710 zł66 m² 25,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - super lokalizacja / mieszkanie umeblowane / osobne pokoje / balkon dla rodzin / studentów / osób pracujących Mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

370 000 zł56 m² 6 607 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 z balkonem, położone na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku, przy ul. Skwierzyńskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

564 037 zł86 m² 6 558,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Przestronne mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 85,59 m2 w doskonałej lokalizacji na Krzykach. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam-warto! Małgorzata zadbana-ładna-przytulna-funkcjonalna kawalerka-balkon-super lokalizacja-idealna również pod inwestycje-blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

393 450 zł65 m² 6 053,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz tel. Poranna ok. / dwustronne / balkon Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,50 m2 usytuowane na drugim piętrze. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

396 917 zł59 m² 6 727,41 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację!zadzwoń - katarzyna dorosz Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 59,33 m2 w doskonałej lokalizacji na Krzykach. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-