dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 42,50 m2 na Tarnogaju. Składa się z: - sypialni - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

284 000 zł35 m² 8 114,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - ewa kaim klimasa ok. / nowe / 0% prowizji Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,49 m2, składa się z: -pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Platówny

Krzyki,Wrocław

359 218 zł59 m² 6 088,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim jareckiego ok. / platówny ok. / nowe Na sprzedaż nowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m2. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; okolice pocztowa / drukarska / sudecka / świetna lokalizacja / balkon Mieszkanie o powierzchni 68 m2 składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

580 808 zł81 m² 7 170,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - ewa kaim poranna ok. / skarbowców ok. / 0 % prowizji Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 80,6m2, składa się z: -pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

2 550 zł54 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament w nowym budynku na 4-piętrze w 6-cio piętrowym budynku przy jednej z głównych ulic Wrocławia - Armii Krajowej. Apartament o powierzchni 54m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

460 000 zł57 m² 8 070,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mieszkanie rozkładowe na piątym piętrze o powierzchni 57 m2. Estetyczny i kameralny budynek, w otoczeniu zieleni a znajdujący się w centrum miasta. Elewacja po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gerberowa

Krzyki,Wrocław

408 145 zł80 m² 5 101,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w doskonałej lokalizacji na Wojszycach. Powierzchnia mieszkania 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

1 700 zł40 m² 0,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe rozkładowe mieszkanie w ok. Sky tower. Placu Hirszfelda/ Zaporoska. Najchętniej dla pary ale mogą być inne opcje. Maksymalnie 3 osoby. 1.W dużym pokoju szafa przesuwna na całą ścianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Krzyki,Wrocław

524 000 zł90 m² 5 848,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładne dwupoziomowe, 4 pokojowe mieszkanie o pow. 90m2 znajdujące się na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn przy ul. Kutrzeby. Budynek ogrodzony w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mieszkanie rozkładowe na drugim piętrze o powierzchni 60 m2. Budynek, w samym centrum Wrocławia, obok Sky Tower, w otoczeniu zieleni, ze skwerkiem do odpoczynku. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura wpd nieruchomości! tel: 0 % Prowizji od Najemcy! Lokalizacja: ul. Krzycka / krzyki / Liczba pokoi: 2 Metraż: 50m2 Wolne od: zaraz Piętro: 3 Winda: tak Garaż: tak - 200 zł / miesiąc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim krzyki / międzyleska ok. / dobra komunikacja Na sprzedaż nowe trzypokojowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 58,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

334 000 zł47 m² 7 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam i zapraszam prowadząca; małgorzata wójcik oferta wstrzymana! okazja!-bardzo ładne-zadbane-funkcjonalny pełny rozkład-bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

470 000 zł86 m² 5 446,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w podwyższonym standardzie w prestiżowej i luksusowej lokalizacji.Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym 24 m.kw pokój 14 m.kw łazienka 5 m.kw przedpokój 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

305 000 zł42 m² 7 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz tel. Sky tower ok. / media miejskie / idealne na start Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42 m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieniecka

Krzyki,Wrocław

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz idealna pod inwestycję! Mieszkanie w pełni rozkładowe 2 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 49,58 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 56,40 m2 na Tarnogaju. Składa się z: - dwóch pokoi - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

440 000 zł58 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mieszkanie rozkładowe na trzecim piętrze o powierzchni 58 m2. Estetyczny i kameralny budynek, w otoczeniu zieleni a znajdujący się w centrum miasta. Elewacja po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu w pełni rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Tarnogaju. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemianowicka

Krzyki,Wrocław

402 518 zł68 m² 5 919,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim siemianowicka ok. / nowe / oddane do użytku Na sprzedaż nowe trzypokojowe mieszkanie na Śródmieściu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

570 000 zł84 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz tel. Wietrzna ok. / dwupoziomowe / taras / garaż Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe dwupoziomowe o powierzchni 84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

205 000 zł30 m² 6 869,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Buforowa / balkon / nowe budownictwo / 2019r. Bardzo ciekawa oferta. Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 29,84 m 2 zlokalizowana przy ul. Buforowej. Mieszkanie mieści się w budynku F,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

442 000 zł74 m² 5 972,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie Z balkonem na krzykach okolice ul. Krzyckiej! Mieszkanie o powierzchni 74 mkw, położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1978 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

570 000 zł84 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

NA sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe, 2 poziomowe W rodzinnej, bezpiecznej lokalizacji Mieszkanie 2 poziomowe, o pow. 84 mkw usytuowane na 3,4 piętrze w budynku z 1998 roku w ok. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

400 000 zł55 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam i zapraszam osoba prowadząca: ołtaszyn / wysoki standard mieszkania Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołowa

Krzyki,Wrocław

326 000 zł42 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim szczęśliwa ok. / jemiołowa ok. / inwestycja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

430 000 zł55 m² 7 818 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: bardzo przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na 1 piętrze w bloku przy ulicy Siostrzanej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

469 000 zł64 m² 7 328,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 4 pokojowe, rozkładowe mieszkanie krzyki - centrum! Mieszkanie o powierzchni 64 mkw, położone na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Do mieszkania przynależy balkon około 4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszamy opiekun oferty - ewa kaim krzyki / gliniana ok. / wesoła ok. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40m2. Lokal składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń I dowiedz się więcej osoba prowadząca katarzyna dorosz tel. Borowska / ciepła ok. / M. Postojowe Przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

549 900 zł95 m² 5 788,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Wietrzna ok. / przestronne / gotowe do zamieszkania Mieszkanie 4 pokojowe położone na 1 piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamieniecka

Krzyki,Wrocław

589 000 zł91 m² 6 472,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim krzyki / kamieniecka ok. / tramwaj Na sprzedaż nowe trzypokojowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 90,82 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

189 000 zł25 m² 7 447 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka na Krzykach o powierzchni 25,38 m2, położona na parterze z ogródkiem w nowym budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, koszt wykończenie od 600 zł/m2. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

489 000 zł78 m² 6 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz tel. Zwycięska ok. / garaż / komórka lokatorska / ciche Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 78,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

376 600 zł54 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis lokalizacji: krzyki Mieszkanie 3 pokojowe 53.8 m2 plus 5,4m2 balkon! Termin realizacji : Październik 2018r OFERTA DZIAŁU DEWELOPERSKIEGO SDP NIERUCHOMOŚCI. Bez prowizji, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

395 000 zł57 m² 6 929,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecam na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57 m2 w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miernicza

Krzyki,Wrocław

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: po remoncie / duża antresola / ciche Mieszkanie o łącznej powierzchni 44m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieniecka

Krzyki,Wrocław

309 000 zł41 m² 7 536,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania 40,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

450 000 zł68 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam- małgorzata wójcik przestronne-funkcjonalne-pełny rozkład-do każdego Z pomieszczeń wejście Z przedpokoju-4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

376 600 zł54 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis lokalizacji: krzyki Mieszkanie 3 pokojowe 53.8 m2 plus 15,74m2 taras! Termin realizacji : Październik 2018r OFERTA DZIAŁU DEWELOPERSKIEGO SDP NIERUCHOMOŚCI. Bez prowizji, bez podatku pcc.