dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

274 000 zł33 m² 8 303,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,23 m2 w stanie deweloperskim w spokojnej okolicy na Krzykach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

462 795 zł80 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4- pokojowe z dwoma balkonami ok 5m2 kazdy. Termin realizacji inwestycji : Lipiec 2018r. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,65 m2 w stanie deweloperskim w spokojnej okolicy na Krzykach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

275 000 zł39 m² 7 088 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis lokalizacji: krzyki Mieszkanie 2 pokojowe 38.8 m2 plus 4.7 m2 balon! Termin realizacji : Październik 2017r OFERTA DZIAŁU DEWELOPERSKIEGO SDP NIERUCHOMOŚCI. Bez prowizji, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

404 000 zł63 m² 6 412,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - ewa kaim tarnogajska ok. / gazowa ok. / 0% prowizji Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,8, składa się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,50 m2 w stanie deweloperskim w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

405 100 zł65 m² 6 232,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz mieszkanie gotowe do odbioru! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,31 m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

405 700 zł64 m² 6 339,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz mieszkanie gotowe do odbioru! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,41 m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Migdałowa

Krzyki,Wrocław

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik klecina. Nowe, ciche I przytulne 2 pokojowe mieszkanie Z miejscem postojowym I loggią - widok na park. Przytulne, nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

462 795 zł80 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

397 000 zł64 m² 6 203,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz mieszkanie gotowe do odbioru! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,37 m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

274 000 zł33 m² 8 303,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,75 m2 w stanie deweloperskim w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: wyposażone / wysoki standard / studio oferta wstrzymana! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,20 m2 w stanie deweloperskim w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń Tel: balkon / wysoki standard / rozkład Mieszkanie o powierzchni 53,48 m kw. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,69 m2 w stanie deweloperskim w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,58 m2 w stanie deweloperskim w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieniecka

Krzyki,Wrocław

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,81 m2 w stanie deweloperskim w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwerowa

Krzyki,Wrocław

315 000 zł41 m² 7 683 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Mieszkanie na trzecim w budynku z lat 80-tych. przy ul. Skwerowej Lokal o powierzchni 41 m2 składa się z pokoju ok. 18m2 sypialni ok. 13m2, łazienki ok. 3m2, kuchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Kasztanowa

Krzyki,Wrocław

890 000 zł125 m² 7 120 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania przestronne 4- pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Parku Południowego. Słoneczne, rozkładowe mieszkanie składa się z salonu, 3 sypialni w tym jednej z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

669 000 zł97 m² 6 896,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 97,15 m2 w stanie deweloperskim w spokojnej okolicy na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania nowocześnie wykończone mieszkanie o pow. 53 m2 usytuowane na drugim poziomie budynku z 2017 r. przy ul. Buforowej we Wrocławiu. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

499 700 zł81 m² 6 169,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz mieszkanie gotowe do odbioru! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 80,99 m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

2 050 zł52 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, nowe, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na Krzykach przy ul. Pięknej .Mieszkanie znajduje się na I piętrze w IV piętrowym budynku z windą, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

359 900 zł44 m² 8 179,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: wysoka / miejsce postojowe / wysoki standard Mieszkanie o powierzchni 43,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

587 000 zł110 m² 5 336,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1989

Szukasz dużego, wygodnego mieszkania dla rodziny w doskonałej lokalizacji? A może chcesz dobrze zainwestować zaoszczędzone pieniądze? Weź pod lupę tę ofertę! Potarguj się. negocjacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

410 000 zł58 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska-Cichoń Tel. Winda / 2001r. / media miejskie Mieszkanie o powierzchni 59m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

524 300 zł81 m² 6 474 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania apartament w nowym domu wielorodzinnym, który zostanie oddany do użytku w I kwartale 2018r. Apartament na II pietrze niskiego, 4-piętrowego budynku. Osiedle zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

369 000 zł56 m² 6 589,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam bezpłatną prezentację! zadzwoń ewa kaim gazowa ok. / spokojna okolica / balkon Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,43 m2 w stanie deweloperskim na Krzykach. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przystankowa

Krzyki,Wrocław

2 600 zł64 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca tel. For English version scroll down Polecam do wynajęcia 3pok. nowoczesne mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Przystankowej. Osiedle z 2017r., zamknięte, zaraz za szpitalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 750 zł43 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43m2 znajduje się na 6 piętrze w 11-piętrowym bloku przy ul.Ślicznej. Lokal składa się z oddzielnej kuchni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

605 000 zł110 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna opcja inwestycyjna, 110 m2 przy dworcu pks Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krzyki przy Dworcu Autobusowym. Lokal mieści się na 3 piętrze ( z 4) w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

319 815 zł46 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na Krzykach we Wrocławiu. Osiedle znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

369 000 zł48 m² 7 655,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na krzykach ok. UL. Skarbowców! Mieszkanie o powierzchni 48 mkw , położone na 3 piętrze w budynku z 2012 roku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: ***wolne od zaraz*** Polecam 3pok. mieszkanie w bloku z windą po remoncie. Całość została odświeżona. Jest możliwość zmiany aranżacji w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne, 2 pokojowe mieszkanie niedaleko Uniwersytetu Ekonomicznego w okolicy ulicy Drukarskiej o powierzchni 36 mkw do wynajęcia. Lokal usytuowany na 10 piętrze 11 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

488 400 zł74 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na krzykach na borku ok.UL. Sudeckiej Mieszkanie o powierzchni 74 mkw, położone na 1 piętrze w budynku z windą, z lat 90- tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

257 000 zł37 m² 6 945,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; małgorzata wójcik okazja!-serdecznie polecam-wyjątkowa-przestronna-duża-zadbana-kawalerka- o pow. uzytkow. 37 m2 ( obecnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

294 000 zł39 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,2m2. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu. Mieszkanie mieści się na parterze, czteropiętrowego budynku. Budynek ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Krzyki,Wrocław

297 600 zł50 m² 5 952 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,60 m2 w stanie deweloperskim na Krzykach. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

414 000 zł64 m² 6 468,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam - katarzyna dorosz Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,58 m2 w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Składa się z: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij