dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

305 022 zł52 m² 5 865,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Termin ukończenia inwestycji : czerwiec 2019 zadzwoń Do zaoferowania posiadamy mieszkania w stanie deweloperskim dwu, trzy oraz cztero - pokojowe w inwestycji zlokalizowanej na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

299 071 zł50 m² 5 981,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: po remoncie / do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 63m kw. na 5.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie w zielonej dzielnicy Wrocławia, tuż przy Parku Klecińskim , 20 minut od Ronda Powstańców Śląskich. Mieszkanie ciche, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Migdałowa

Krzyki,Wrocław

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! osoba prowadząca katarzyna dorosz migdałowa ok. / klecina / taras / spokojna okolica Przedstawiam Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie na Klecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

242 658 zł39 m² 6 222 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

299 071 zł50 m² 5 981,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

319 000 zł46 m² 6 934,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatna prezentację! - katarzyna dorosz - tel. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 46,10 m2. Nieruchomość składa się z: - sypialni - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

251 031 zł41 m² 6 122,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Termin ukończenia inwestycji : czerwiec 2019 zadzwoń piotr strzelczyk Do zaoferowania posiadamy mieszkania w stanie deweloperskim dwu, trzy oraz cztero - pokojowe w inwestycji zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

544 000 zł91 m² 5 978,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca tel. Gazowa / międzyleska / doskonała lokalizacja gaj / cztery pokoje / gotowe / oddane do użytku Mieszkanie o powierzchni ok.90,81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

930 000 zł100 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bardzo przytulne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu z 2016roku, położone w dzielnicy Grabiszynek przy ul. Rymarskiej. Mieszkanie 100m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

590 000 zł97 m² 6 082,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży mieszkanie 2-poziomy (antresola ), 97m, przy ulicy Wietrznej, blok z roku 2007. Mieszkanie usytuowane jest na 3/4 piętrze, posiada windę, strony świata wschód/południe. Poziom dolny ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

457 115 zł96 m² 4 761,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! katarzyna dorosz tel. Oferujemy Państwu mieszkanie dwupoziomowe w inwestycji zlokalizowanej na wrocławskich Krzykach - Wojszyce. Gotowe do odbioru! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

501 120 zł69 m² 7 262,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatna prezentację! katarzyna dorosz - tel. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 69,6 m2. Nieruchomość składa się z: - dwóch pokoi - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

1 750 zł51 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W cenie! mieszkanie dostępne od już 1750zł czynsz najmu + 500zł opłaty + prąd (w cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym i 2 komórki lokatorskie) I speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 650 zł47 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2pok-garaż-od kwietnia Lokalizacja: krzyki/przyjaźni Ilość pokoi:2 Metraż: 47m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3/3, budynek z 2013 bez windy Informacje dodatkowe: wolne od kwietnia, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-poziomowe mieszkanie z balkonem usytuowane w budynku z 2011 roku na wrocławskich Wojszycach. 1 poziom : pokój dzienny, otwarta kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

243 450 zł40 m² 6 086,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

289 000 zł40 m² 7 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; tel. Tarnogaj / gazowa ok. / nowe / balkon / ciche Mieszkanie o powierzchni 39,56 m2 składa się z: - salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: krzyki, okolica ulicy Gajowickiej 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie, o pow. 64m2 : - pokój 17m2 - pokój 17m2 - pokój 10m2 - kuchnia - balkon - piwnica Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buraczana

Krzyki,Wrocław

299 000 zł48 m² 6 205,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,18 m2 z balkonem o powierzchni (4,28 m2) w nowym apartamentowcu, którego termin oddania przypadał będzie na koniec maja 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

324 000 zł50 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca tel. Gaj / międzyleska / super lokalizacja / 0% prowizji Termin oddania: III 2019 Mieszkanie o powierzchni 50,53m2 położone na parterze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

292 668 zł50 m² 5 853,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim ok. Aquaparku / po remoncie / balkon Mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni ok. 35,1 m2. Lokal składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią. Mieszkanie jest po kompleksowym malowaniu, umyte posprzątane. Nowy najemca będzie pierwszą osobą, która zamieszka w tym mieszkaniu po remoncie. ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

544 000 zł90 m² 6 044,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - Katarzyna Dorosz - tel. Mamy do zaoferowania Państwu przestronne mieszkanie 4-pokojowe idealne dla rodziny na wrocławskim Tarnogaju. Mieszkanie 90,81 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

874 644 zł127 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam państwu apartament z windą otwieraną bezpośrednio w mieszkaniu, dużym tarasem, ponadprzeciętna architektura i funkcjonalny układ pomieszczeń W pobliżu parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świstackiego

Krzyki,Wrocław

1 800 zł48 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: ***wolne od zaraz*** Serdecznie polecam 2 pok., całkowicie nowe mieszkanie, zlokalizowane w nowym budynku z 2017r. przy ul. Świstackiego. Osiedle zamknięte, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

319 815 zł46 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o powierzchni 46,35 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze kameralnej willi budowanej na wrocławskich Krzykach. Planowany termin zakończenia prac to 4 kwartał 2018r. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gerberowa

Krzyki,Wrocław

408 145 zł80 m² 5 101,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

269 000 zł41 m² 6 620,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie ma powierzchnię prawie 41 m2. Zlokalizowane jest na 1 piętrze bloku z 2015 roku. Mieści się w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

429 000 zł52 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w strzeżonym całodobowo i monitorowanym apartamentowcu w okolicy ul. Przyjaźni i Krzyckiej. Drugie piętro z windą. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

285 325 zł44 m² 6 484,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,87 m2 z ogródkiem w nowym apartamentowcu, którego termin oddania przypadał będzie na II kwartał 2018 roku. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Krzyki,Wrocław

264 863 zł31 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli poszukujesz kawalerki w nowoczesnym budynku w centrum Wrocławia, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z tą ofertą. Oferuję 1-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 31 mkw znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Krzyki,Wrocław

450 000 zł74 m² 6 058,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Ostatnie gotowe mieszkania! Na sprzedaż 4-pokojowy apartament w inwestycji amarelo o powierzchni 74,28 m2 (plus antresola o powierzchni prawie 50 m2!) mieszczący się na 2-gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

389 000 zł61 m² 6 377,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń katarzyna dorosz tel. Mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 60,60 m2: - dwa pokoje - salon połączony z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

305 000 zł41 m² 7 439,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim krzyki / mościckiego ok. / balkon Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41 m2. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

378 000 zł58 m² 6 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; tel. Tarnogaj / nowa inwestycja / bez prowizji dla kupującego / tramwaj / niskie budownictwo / Mieszkanie o powierzchni 58,67m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

289 000 zł41 m² 7 048,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz tel. Klimasa ok. / tramwaj / bez 2% pcc Mieszkanie o powierzchni 41,57 m2 usytuowane na wysokim parterze. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! katarzyna dorosz tel. Oferujemy Państwu mieszkanie w inwestycji zlokalizowanej na wrocławskich Krzykach - osiedle Tarnogaj. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

409 000 zł61 m² 6 704,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Gazowa ok. / tramwaj / media miejskie Mieszkanie o powierzchni 61,89 m2 mieści się na 4 piętrze. Budynek.