dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

454 100 zł75 m² 6 054,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik ładne, ciche Z balkonem, ogrodem I miejscem postojowym - 3 pokoje. Przytulne mieszkanie z balkonem, ogrodem, antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rawska

Krzyki,Wrocław

2 500 zł96 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m2, usytuowane na parterze budynku, położonego w ok. ul. Skierniewickiej na Krzykach. Mieszkanie składa się trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik tel. Borek. 3 pokojowe, przytulne mieszkanie W niepełnym rozkładzie, z balkonem okolice akademii ekonomicznej I parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

219 880 zł39 m² 5 637,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz księże małe / opolska ok. / nowe / bez pcc / inwestycja Mieszkanie o powierzchni 37,91 m2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

323 900 zł53 m² 6 111,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik bez podatku pcc 2% I prowizji dla biura. 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie Z 2 ogródkami, (ponad 50 mkw), garażem I komórką. Oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefa

Krzyki,Wrocław

531 548 zł64 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze z balkonem 15,25m2. Mieszkanie zostanie oddane w standardzie deweloperskim okna pcv, videodomofony, drzwi antywłamaniowe klasy C, instalacje rtv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

379 000 zł57 m² 6 649 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Super oferta! Polecam dwupokojowe, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie znajdujące się na III piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu z 2006 r na Krzykach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

266 233 zł46 m² 5 787,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

375 000 zł90 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: niski budynek / balkon / do wprowadzenia Polecam Państwu 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

374 000 zł59 m² 6 338,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty - katarzyna dorosz tarnogaj / międzyleska ok. / pod inwestycje / nowe Mieszkanie o powierzchni 58,67 m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

485 280 zł67 m² 7 242,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Wieczorna / poranna ok. / nowe / balkon Mieszkanie o powierzchni 67,40 m2 składa się z: 2 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefa

Krzyki,Wrocław

632 960 zł74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze z tarasem 16,38m2. Mieszkanie zostanie oddane w standardzie deweloperskim okna pcv, videodomofony, drzwi antywłamaniowe klasy C, instalacje rtv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

383 760 zł53 m² 7 240,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Róży wiatrów / skarbowców ok. / nowe / taras Mieszkanie o powierzchni 53,30 m2 składa się z: sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

490 000 zł97 m² 5 051,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne, bardzo funkcjonalne czteropoziomowe mieszkanie z niezwykle ciekawymi możliwościami aranżacyjnymi, na styku Ołtaszyna i Partynic, w miejscu dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

285 835 zł52 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dla niedużej rodziny 3-pokojowe mieszkanie W bardzo atrakcyjnej cenie. Polecam, nowe, ustawne mieszkanie z balkonem na aktualnie budowanym, kameralnym osiedlu na wrocławskich Krzykach. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Krzyki,Wrocław

1 550 zł25 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament audrey hepburn 25m2 z wydzieloną kuchnią - 1 najem. Villa Turniejowa to unikalne miejsce w sąsiedztwie Parku Południowego. Stylowy i nowoczesny budynek zawiera siedem niewielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

410 299 zł68 m² 6 033,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

379 000 zł47 m² 7 987 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwa pokoje Z miejscem postojowym W nowym budynku Lokal mieści się na nowoczesnym osiedlu. Słoneczne, przytulne, mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

389 000 zł72 m² 5 418 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzy pokoje na gaju Słoneczne, w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z osobną, widną kuchnią, z możliwością wydzielenia czterech pokoi, położone na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

7 500 zł135 m² 56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luxurious apartment for rent in Krzyki area. First level: furnished and equipped kitchen, living room with dining area and exit to the balcony, bathroom with bath and shower, bedroom with a large.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Józefa

Krzyki,Wrocław

289 464 zł34 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze z zielonym tarasem o pow. 52,56m2. Istnieje możliwość podziału mieszkania na 2 pokojowe. Mieszkanie zostanie oddane w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

383 000 zł68 m² 5 632,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: niski budynek / balkon / miejsce postojowe oferta wstrzymana! Polecam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

446 000 zł72 m² 6 194 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie, 3 pokoje, wykończone, umeblowane, agd. Opiekun oferty: budynek Mieszkanie znajduje się na 1 z 3 pięter w budynku z 2009 roku. Budynek posiada parkingi podziemne (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Józefa

Krzyki,Wrocław

738 866 zł89 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze z zielonym tarasem o pow. 26,44m2. Mieszkanie zostanie oddane w standardzie deweloperskim okna pcv, videodomofony, drzwi antywłamaniowe klasy C,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

379 000 zł62 m² 6 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz gazowa ok. / balkon / nowe budownictwo / oddanie 2017 Mieszkanie o powierzchni 62 m2 składa się z: 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: balkon / miejsce postojowe / winda Polecam Państwu, 2-pokojowe mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

285 000 zł54 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel. Monika Zakrzewska-Cichoń: pełen rozkład / balkon / niski budynek Mieszkanie w Siechnicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

300 245 zł55 m² 5 459 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

389 000 zł68 m² 5 720,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; tel. Tarnogaj / gazowa ok. / nowe / balkon / ciche Mieszkanie o powierzchni 68 m2 składa się z: - 2 pokoi - salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Okazja! do wynajęcia 3 pokojowe rozkładowe Z balkonem W budynku winda, garaż! Oferujemy dla długoterminowych, spokojnych i solidnych najemców mieszkanie w nowym budownictwie (2010 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

559 000 zł96 m² 5 822,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca tel. Gaj / ok. Gazowa / 4 pokoje / oddane /2017 / 0% prowizji / tramwaj oddane już do użytku Mieszkanie o powierzchni ok. 89,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł34 m² 7 617,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz tarnogaj / klimasa ok. / nowe / pod inwestycje / ciche Mieszkanie o powierzchni 33,71 m2 składa się z: -sypialni -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk opolska / piwnica / ciche / komunikacja / balkon / miejsce postojowe Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie trzypokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

336 000 zł52 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: nowe budownictwo / balkon / 2005r. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 52 m kw. znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

625 000 zł104 m² 6 009,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty katarzyna dorosz grabiszynek / rymarska ok. / styczeń 2018 / nowe / balkon Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 103,39 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

406 053 zł67 m² 6 060,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania komfortowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach, przy ul. Grota Roweckiego. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu, oddzielnej kuchni, łazienki i dwóch ogródków. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

276 499 zł50 m² 5 529,98 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

365 060 zł51 m² 7 158,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Róży wiatrów ok. / ciche / nowe budownictwo Mieszkanie o powierzchni 50,70 m2 składa się z: sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

191 900 zł30 m² 6 329 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje na Krzykach o powierzchni 30,06m2, położone na pierwszym piętrze w nowym kameralnym budynku. Mieszkanie w stanie do wykończenia. *Pokój dzienny z oknem, z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

409 000 zł75 m² 5 439 zł/m²

 

Piętro:2/3