dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

665 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład /balkon /ciche/ słoneczne / dobra lokalizacja Mieszkanie jest dwupokojowe, własnościowe o powierzchni 49.8 m2 na wrocławskim Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

355 000 zł69 m² 5 144,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji orzechowa / krynicka / jabłeczna / super lokalizacja / winda / rozkład / po remoncie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W niepełnym rozkładzie W doskonałej lokalizacji, po remoncie. Przedstawiam Państwu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

262 000 zł51 m² 5 137,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem, w cichej uliczce w okolicy Pereca! Mieszkanie mieści się w czteropiętrowym blok u z lat '70, położonym w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pracy

Krzyki,Wrocław

219 000 zł37 m² 5 918,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszukświetna lokalizacja- powierzchnia użytkowa lokalu to 37m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w 4piętrowym budynku. Lokal składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 50 m kw. na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 63 m kw. na 10. piętrze w 11-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

199 000 zł29 m² 6 862,07 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. UL. Racławicka / gajowicka / rozkład / okazja! Polecam do sprzedaży kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam 3- pokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie o pow.65m2 w rejonie Hallera/Gajowicka Mieszkanie znajduje się na cichym terenie, zlokalizowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Krzyki

Krzyki,Wrocław

89 000 zł28 m² 3 178,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż nieruchomość o pow. 28 m2 zlokalizowaną w okolicy ul. Powstańców Śląskich. Nieruchomość składa się z pokoju, łazienki, przedpokoju. Wymaga kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

290 000 zł64 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie położony we Wrocławiu przy ulicy Powstańców Śląskich .przy Rondzie Mieszkanie składa się z 3 pokoi rozkładowych o łącznej powierzchni 64.m2. Kuchnia z agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Kamiennej / rondo powstańców śląskich / super lokalizacja / winda / rozkład / po remoncie Mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Krzyki,Wrocław

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki ok. Grabskiego / zielińskiego / umeblowane / balkon Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum, 3 pokojowe, dwustronne, rozkładowe I zadbane mieszkanie Z balkonem. Przedstawiam Państwu mieszkanie położone na 8 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

267 000 zł40 m² 6 592,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładne, przytulne i słoneczne mieszkanie -2 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka, + garderoba + b. duży balkon. Piękna okolica, osiedle elitarne położone w zacisznym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

355 000 zł65 m² 5 461,54 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca balkon-rozkład / dwustronne / po remoncie mieszkanie Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 65,10m2 atrakcyjnie zlokalizowane, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik gaj 2 pokojowe, dwupoziomowe, bardzo ładne Z loggią, klimatyzacją I umeblowaniem. Zapraszam Państwa do mieszkania położonego na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Migdałowa

Krzyki,Wrocław

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / balkon / budynek ogrodzony / ciche! Polecam mieszkanie o powierzchni 49,30 m2 na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z 1999.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki ok. Komandorskiej / świetna lokalizacja / 2 pokoje Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

263 000 zł48 m² 5 479,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki ok. Zielińskiego / świetna lokalizacja / balkon / 3 pokoje Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomaszowska

Krzyki,Wrocław

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

| ***okazja*** 3 - pokojowe mieszkanie ul. Tomaszowska Dwie oddzielne sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym. Piękne mieszkanie w trakcie remontu (koniec remontu planowany na 2 tydzień lipca).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

284 000 zł55 m² 5 163,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 55 m kw. na 2. piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio,bez pośredników!do sprzedania wyjątkowe,3 pokojowe mieszkanie w okolicach Parku Klecińskiego i ul.Krzyckiej. Mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowicza

Krzyki,Wrocław

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki ok. Słowiczej / ronda powst.ŚL./ ROZKŁAD / NISKA ZABUDOWA / 3 POKOJE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe ,komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Jagodno we Wroclawiu. Mieszkanie usytuowane jest na parterze, składa się z 2 sypialni, pokoju, otwartej kuchni oraz ogródka. Mieszkanie wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

339 000 zł77 m² 4 402,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

|! pełen rozkład! 4 pokoje W centrum wrocławia! Mieszkanie w dogodnej lokalizacji wszędzie blisko, także do uczelni wyższych. Składa się z oddzielnego salonu 16 m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

340 000 zł70 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo duże (70 m2) 4 pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Świeradowskiej - dwustronne - loggia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

450 000 zł135 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy-A.M. Nieruchomości kontakt: - , dwa poziomy! dwie łazinki! taras! miejsce postojowe Polecam do sprzedaży komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - balkon / super lokalizacja / ciche / możliwość pozostawienia wszystkich mebla / Polecam Państwu ładne mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jastrzębia

Krzyki,Wrocław

203 000 zł29 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

| polecam przytulną i w pełni urządzoną kawalerkę położoną w doskonałej lokalizacji, usytuowaną na 3 piętrze. Kuchnia zamknięta, z możliwością otworzenia na pokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

439 000 zł99 m² 4 434,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

| - cena do negocjacji! - - mieszkanie dwupoziomowe, nowe budownictwo - Mieszkanie o powierzchni 99 mkw, na 3/4 kondygnacji budynku z 2001roku. Na powierzchnię lokalu składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

1 400 zł46 m² 30,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie na Wojszycach w budynku z 2013 roku. Na powierzchnię 46 m2 mieszkania składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na Krzykach z ogródkiem okolice Zefirowej i Skarbowców. W sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,00 mkw. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

345 000 zł65 m² 5 299,54 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek##### super lokalizacja! Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie idealne dla rodziny jak i pod wynajem ze względu na lokalizację i infrastrukturę. Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

283 000 zł47 m² 6 021,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 w dzielnicy Krzyki, w okolicy ul.Drukarskiej. Mieszkanie mieści się na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

375 000 zł99 m² 3 787,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - niski budynek / super lokalizacja / ok. Gajowej Mieszkanie o powierzchni 99 m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowicza

Krzyki,Wrocław

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki ok.SŁOWICZEJ / POWSTAŃCÓW ŚL. / rozkład / umeblowane Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

345 000 zł65 m² 5 299,54 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Krzyki,Wrocław

279 000 zł60 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek##### pilna sprzedaż! oferta zawieszona! Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie na Krzykach, idealne dla rodziny jak i pod wynajem ze względu na lokalizację i super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

240 000 zł55 m² 4 379,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

| dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w kamienicy na wysokim parterze przy ul. Szczęśliwej. Możliwość zrobienia trzech osobnych pokoi. Metraż 55 m2 na który składa się oddzielna kuchnia.